AIR® (směs na dýchání)

Kód: 1646
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
810 Kč 669,42 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
11.8.2020

U mnoha olejů z této směsi byla zjištěna schopnost otevírat dýchací cesty a zklidňovat tkáň dýchací soustavy. Dokáží také ničit škodlivé vzdušné patogenybakterie a viry, které by mohly poškodit náš tělesný systém. Je ideální pro rozptylování v ložnici před spaním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená esenciální směs, jejíž osvěžující aroma je využíváno pro navození pocitu čistého a lehkého dechu.

Aromatický popis: Mátový, svěží, vzdušný

Objem: 15 ml

Hlavní složky: vavřínový list, máta peprná, eukalyptus, čajovník, citron, ravensara, kardamon, kafrovník lékařský

doTERRA Air je pozoruhodná směs éterických olejů,která napomáhá udržovat pocit čistých dýchacích cest a snadného dýchání.

doTERRA Air lze aplikovat lokálně na hrudník, záda nebo dolní část chodidel nebo rozptýlit v noci pomocí difuzéru, aby se uklidnily smysly a podpořil klidný spánek.


Tipy na použití:

  • nakapejte do difuzéru, inhalujte přímo z dlaní nebo vetřete na hrudník nebo plosky nohou 
  • kápněte do difuzéru před spaním pro podporu klidného prostředí

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: nemilovaný -> milovaný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci.