Kokosový olej v bio kvalitě, za studena lisovaný - EXPIRACE 07/20

Kód: 2336
Akce Výprodej Doporučujeme
Neohodnoceno
249 Kč –40 %
kokosak maly
249 Kč –40 % 149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.11.2020
Stojíme si za tou nejvyšší kvalitou, a proto kokosový olej dodáváme ve skle. Jsme přesvědčeni o tom, že tuk do plastu nepatří. Jedná se o produkt nejvyšších německých standardů, včetně Cosmos certifikátů. 
Konečně kokosák, který voní jako kokos, chutná jako kokos a po jeho vyzkoušení už nebudete chtít jiný !
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt je alespoň z části můj splněný sen. Příběh "kokosový olej nejvyšší kvality v Německu" se započal již před 7 lety. Tenkrát jsem ve skupině nadšenců pro vitariány narazil na virtuálního kamaráda, který mi řekl: „Když chceš posunout své zdraví, začni u kvality. Nemusíš měnit své návyky.“ Píšu to, protože poté jsem zasvětil život hledáním TOP kvality různých produktů po celém světě. Tento kamarád tehdy pracoval v Německu. Dlouho jsme si psali a pak mi jednou nabídl kokosový olej od německého dodavatele. Byla to už od pohledu a podle vůně TOP třída, do té doby v ČR nedostupná. Koupil jsem si svůj první 25-ti kilový kýbl kokosáku a prostřednictvím několika lidí ho sdílel dál. Od té doby uběhlo již 7 let a okruh mých přátel se rozrostl. Každý toužil po kokosovém oleji. I poté, co vyzkoušeli další jiné značky. Později jsem začal kokosák pomalu dodávat do maséren. Přicházely zajímavé ohlasy, že i po měsíc otevřeném balení kokosový olej nechytá plíseň, tak jako u konkurence. Naopak se do něj pustí mravenci.

Množství : 335g/ 364 ml

Tomuto produktu skončila minimální trvanlivost, a to 7/2020, i přesto si zachovává svou kvalitu, jelikož je vyroben z čerstvých ořechů. Každopádně vám ho nabízíme za 149,- Kč místo původních 249 ,- Kč. Takovou kvalitu za tak nízkou cenu nikde jinde nenajdete.