Vitalvibe Mladý ječmen BIO, 200 g

Kód: 70
Neohodnoceno
Značka: Vitalvibe
799 Kč 713,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Položka byla vyprodána…

Nabijte svoje tělo energií čerstvých výhonků. Tato supervýživná rostlinka, sklizená těsně před rozpukem, v sobě nese množství cenných vitamínů, antioxidantů, enzymů a dalších biologicky aktivních látek. To nejlepší, co lze načerpat z úrodné půdy, sluníčka, čisté vody a horského vzduchu. 100% šťáva z mladého ječmene BIO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento Mladý ječmen je RAW usušená šťáva plná účinných látek. Pro tělo je lehce stravitelný a dobře vstřebatelný. Nese BIO certifikátšpičková kvalita a absolutní bezpečnost – je pravidelně testován na obsah rizikových látek. Pochází z nedotčené přírody v Utahu. Naši dodavatelé ho zde pěstují na ekologických farmách umístěných v hornaté krajině, jejíž půda kdysi bývala mořským dnem. Stále je proto bohatě nabitá minerály a stopovými prvky, které si z ní rostliny do sytosti berou. Chladnější počasí jim umožňuje pomalejší růst s vysokým vstřebáváním a ukládáním živin.
Mladé výhonky jsou sklízeny přesně v období, kdy obsahují maximum nutričních látek. Je to ještě před tím, než rozkvetou. Jakmile totiž rostlina začne kvést, nutriční látky se pak již začnou využívat pro tvorbu semen. Další výhodou sklizně obilí v období před výkvětem je absence lepku, který se v rostlince vytvoří později.
 
Šťáva z mladého ječmene je tak 100% bezlepková. Sklizené listy farmáři oplachují a odšťavňují. Nestravitelná vláknina se odděluje pryč.  Vzniklá šťáva je poté schlazena a usušena ve vakuu. Díky tomu zůstává zachován obsah veškerých enzymů, vitamínů, minerálů a dalších pro organismus prospěšných látek. Během celého procesu zpracování se nepoužívají žádná pomocná činidla, aditiva ani jiné chemické látky. Prášek je tak přirozeně zelený a má stejné vlastnosti jako čerstvě vylisovaná šťáva.
 
A kde spočívá jeho síla? Tento zelený elixír je výborný pro detoxikaci a celkové posílení organismu. Doplní živiny tam, kde chybí v přirozené stravě.

V ČEM JE MLADÝ JEČMEN SKVĚLÝ

  • Mladý ječmen je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné mikroživiny. 
  • Má pozitivní vliv na zdravou krvetvorbu díky vysokému obsahu zeleného barviva chlorofylu, který se strukturně podobá lidskému hemogobinu (červenému krevnímu barvivu). 
  • Díky vysokému obsahu vitamínu C přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Díky vysokému obsahu vitamínu C přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
  • Díky vitamínům skupiny B (B6 a B9) přispívá k udržení normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Zejména díky obsahu vitamínu C se podílí tvorbě kolagenu, a tím prospívá zdraví kůže.

JAK JEČMEN UŽÍVAT

Smíchejte doporučenou denní dávku s vodou, smoothie nebo šťávou. Protřepejte v shakeru nebo promixujteKonzumace je ideální zrána, kdy je trávicí trakt prázdný a připravený pro vstřebání enzymů, které pak mohou během dne blahodárně působit. Pokud bychom zelené potraviny užívali společně s další potravou, spotřebují se tyto enzymy přednostně v trávicích procesech.
 

JE NÁM LÍTO, ŽE S VÁMI NEMŮŽEME SDÍLET VŠECHNY INFORMACE O TOMTO PRODUKTU. O jeho blahodárných účincích na váš organismus si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo herbáři.

bublina a nařízení

Doporučené dávkování: Dospělí: 1–2 zarovnané čajové lžičky (1,5–3 g) 2–3 × denně nalačno. Děti od 3 let půlku čajové lžičky 1 × denně. Nedoporučujeme užívat ve stejný moment s dalšími doplňky stravy nebo léky, protože zelené potraviny mohou snižovat jejich vstřebatelnost. Pokud dlouhodobě užíváte léky, doporučujeme konzultovat užívání mladého ječmene s lékařem nebo lékárníkem. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.  

Složení: 100% šťáva z mladého ječmene bio.
Hmotnost: 200g

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz