Citricidal 20 ml

Kód: 105
Neohodnoceno
550 Kč 478,26 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.7.2020

CITRICIDAL
Zázračná síla z grapefruitových jader

Citricidal je originální přípravek, který je složen ze 60 procentního přírodního grepového výtažku a 40 procent glycerinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CITRICIDAL
Zázračná síla z grapefruitových jader

Citricidal je originální přípravek, který je složen ze 60 procentního přírodního grepového výtažku a 40 procent glycerinu.

Extrakt z grepových jader je vysoce účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodků (stafylokokům, streptokokům, salmonelám, Candidě, helicobakterům, herpetickým virům). Působí proti virům, plísním a bakteriím.

Jsou prokázané účinky na zhruba 770 kmenů bakterií (běžně se uvádí, že v těle přežívá na 800 různých druhů bakterií a 93 kmenech plísní ze 100 druhů plísní zkoumaných). Rozbor byl porovnán s 30 účinnými antibiotiky a 18 antimykotiky. Likviduje plísně v zažívání – je prokázané působení na nejrůznější bakterie a plísně typu Candida a Helicobakter. Zničení kvasinek a plísní v zažívání podporuje obnovu střevní mikroflory.

Uvádí se, že zhruba polovina všech nemocí je způsobena plísněmi, které napadají naše tělo. Novější výzkumy potvrzují souvislost mezi plísněmi a artritidou, alergií, onemocněním cév apod. Parazity je infikována zhruba ¼ obyvatelstva – díky oslabení organismu narůstajícím stresem, nezdravou stravou, málo pohybu atd., což oslabilo přirozenou obranyschopnost člověka. Extrakt se ukázal naprosto srovnatelným s ostatními testovanými prostředky. Nelze se jím předávkovat - člověk by musel vypít 3,8 l extraktu denně, aby došlo k předávkování. 
Užívání Citricidalu posiluje imunitní systém, využívá se proto u nejrůznějších onemocnění.

Je hypoalergenní (velká část lidí je alergická na podávání běžných antibiotik). Stejné použití jako u člověka, lze aplikovat u zvířat a to v nejrůznějších  formách – proti parazitům vnitřně i vně, rybičkám do akvária apod. Je to ideální prostředek k úpravě pitné vody!!! 
Pouhých pár kapek extraktu, užívaných ve sklenici vody, zastaví průjem, chřipku, příznivě působí při léčbě ekzémů, kožních plísní, lupů a bradavic.

Dále se užívá i při chronických onemocněních nosu, dutin, krku, plísňových onemocněních nehtů, dásní, posiluje imunitní systém při onemocnění AIDS, chronické únavě, kandidóze, vaginálních infekcích. 

Praktické využití Citricidalu:
Afty – 10kp extraktu ve sklenici vody k výplachům, mimo to potírat afty přímo 50-ti procentním vodným roztokem extraktu.
Akné – navlhčit obličej vodou, na ruce si nakapat 5 kp extraktu a lehce vmasírovat do pokožky. Po chvíli obličej důkladně opláchnout vodou..
Opary – 5 kp extraktu rozředit v polévkové lžici oleje, rty potírat několikrát denně.
Plísňové infekce v dutině ústní – moučnivka – způsobuje kvasinka Candida albicans. Několikrát denně vyplachovat ústa 5 kp extraktu ve sklenici vody.  U kojenců dezinfikovat dudlíky a láhve 20 min. v roztoku 20 kp extr. na 1 l vody.
Zubní kazy – 1 – 2 kp extraktu naneste na vlhký zubní kartáček a použijte 3 x denně k čištění zubů. Stejně při bolestech zubů.
Rýma – 3 – 5 kp extraktu do ½ dl vody, vytírat tamponem nos několikrát denně. Užívat extrakt i vnitřně. Stejně při zánětu vedlejších nosních dutin – sinusitidě.
Kašel, chrapot, angína – důkladně kloktat 10 kp extraktu ve sklenici vody (vždy po 1 hod., 2 – 3 doušky za sebou kloktat).  Extrakt užívat zároveň vnitřně 3 – 5 x denně 3 kp ve sklenici vody.
Zánět středního ucha, bolesti uší i chronické – 10 kp extraktu rozmíchat v ½ dcl oleje a kapat 3 x denně do uší. Malým dětem lze vytírat ouška vatovým tamponem
Lupénka, ekzémy – 10 kp extraktu v ½ dl oleje, potírat 2 x denně.  Používat ředěné i ke koupelím postižených míst /i opruzeniny, moučnivky/.
Bércové vředy – přikládat na postižená místa obklad z roztoku 30 kp extraktu a ½ dcl převařené vody. Užívat zároveň vnitřně.
Plísně na nohou a bradavice – potírat neředěným extraktem
Vagiální infekce a mykózy – výplachy či koupele s 10 kp extraktu do 1l vody.
Léčba Candidy a Helicobakteru – 3 x denně 10 kp extraktu ve sklenici vody, při žaludečních vředech nebo citlivosti žaludku pít extrakt po jídle po 1 kp ve sklenici vody. Zároveň přejít na dietní režim, pročišťující střeva a zažívání. Pálení žáhy a jiné trávicí obtíže použití extraktu stejné.

Nově jsou prokázané výrazné účinky při doléčování infekčních onemocnění  jako je mononukleoza, lymeská borrelioza a toxoplazmoza.
Hořčiny zde obsažené, podporují činnost žlučníku a jater.
Při užívání extraktu zvýšit denní příjem tekutin, do které přidáme 1 kp extraktu do ½ l tekutiny. S úspěchem lze účinky extraktu využít při omývání ovoce a zeleniny, stačí 2 kp Citricidalu na 10 l vody. Nechat ovoce či zeleninu v této lázni asi půl minuty. Pak můžete konzumovat beze strachu z jeho kontaminace plísněmi. 

Obsah: 20ml

Nikdy nepoužívat extrakt neředěný! K ředění je nejvhodnější voda nebo olivový či sezamový olej.

Učinky uvedených byliných produktů jsou odskoušeny na mé osobě, tudíž se mohou idividuálně lišit. To, co uvádím u produktů, je pouze můj osobní názor. Každý by měl především naslouchat své tělo.