Citricidal 20 ml - extrakt z grepových jadérek

Kód: 105
Neohodnoceno
550 Kč 478,26 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.3.2021
Položka byla vyprodána…

Citricidal je originální přípravek, který je složen ze 60 procentního přírodního grepového výtažku a 40 procent glycerinu. Když jíte grapefruit, co děláte se semeny? Hádáme, že je plivnete nebo je odeberete hned od začátku. Co kdybychom vám řekli, že tato grapefruitová semena, zejména ve formě extraktu z grapefruitových jadérek , by ve skutečnosti mohla mít spoustu zdravotních výhod. Dává to smysl, když sám grep má velké benefity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Extrakt z grepových jader je vysoce účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodků (stafylokokům, streptokokům, salmonelám, Candidě, helicobakterům, herpetickým virům). Působí proti virům, plísním a bakteriím.

Jsou prokázané účinky na zhruba 770 kmenů bakterií (běžně se uvádí, že v těle přežívá na 800 různých druhů bakterií a 93 kmenech plísní ze 100 druhů plísní zkoumaných). Rozbor byl porovnán s 30 účinnými antibiotiky a 18 antimykotiky. Likviduje plísně v zažívání – je prokázané působení na nejrůznější bakterie a plísně typu Candida a Helicobakter. Zničení kvasinek a plísní v zažívání podporuje obnovu střevní mikroflóry.

Uvádí se, že zhruba polovina všech nemocí je způsobena plísněmi, které napadají naše tělo. Novější výzkumy potvrzují souvislost mezi plísněmi a artritidou, alergií, onemocněním cév apod. Parazity je infikována zhruba ¼ obyvatelstva – díky oslabení organismu narůstajícím stresem, nezdravou stravou, málo pohybu atd., což oslabilo přirozenou obranyschopnost člověka. Extrakt se ukázal naprosto srovnatelným s ostatními testovanými prostředky. Nelze se jím předávkovat - člověk by musel vypít 3,8 l extraktu denně, aby došlo k předávkování. 
Užívání Citricidalu posiluje imunitní systém, využívá se proto u nejrůznějších onemocnění.

Je hypoalergenní (velká část lidí je alergická na podávání běžných antibiotik). Stejné použití jako u člověka, lze aplikovat u zvířat a to v nejrůznějších  formách – proti parazitům vnitřně i vně, rybičkám do akvária apod. Je to ideální prostředek k úpravě pitné vody!!! 
Pouhých pár kapek extraktu, užívaných ve sklenici vody, zastaví průjem, chřipku, příznivě působí při léčbě ekzémů, kožních plísní, lupů a bradavic.

Dále se užívá i při chronických onemocněních nosu, dutin, krku, plísňových onemocněních nehtů, dásní, posiluje imunitní systém při onemocnění AIDS, chronické únavě, kandidóze, vaginálních infekcích. 

Zde doporučujeme si přečíst článek od Dr. Axe o účincích výtažku z grepfruidových jadérek.

Nově jsou prokázané výrazné účinky při doléčování infekčních onemocnění  jako je mononukleoza, lymeská borrelioza a toxoplazmoza.
Hořčiny zde obsažené, podporují činnost žlučníku a jater.
Při užívání extraktu zvýšit denní příjem tekutin, do které přidáme 1 kp extraktu do ½ l tekutiny. S úspěchem lze účinky extraktu využít při omývání ovoce a zeleniny, stačí 2 kp Citricidalu na 10 l vody. Nechat ovoce či zeleninu v této lázni asi půl minuty. Pak můžete konzumovat beze strachu z jeho kontaminace plísněmi. 

Obsah: 20ml

Nikdy nepoužívat extrakt neředěný! K ředění je nejvhodnější voda nebo olivový či sezamový olej.

Účinky uvedených bylinných produktů jsou odzkoušeny na mé osobě, tudíž se mohou individuálně lišit. To, co uvádím u produktů, je pouze můj osobní názor. Každý by měl především naslouchat své tělo.

Praktické využití Citricidalu :
Afty – 10kp extraktu ve sklenici vody k výplachům, mimo to potírat afty přímo 50-ti procentním vodným roztokem extraktu.
Akné – navlhčit obličej vodou, na ruce si nakapat 5 kp extraktu a lehce vmasírovat do pokožky. Po chvíli obličej důkladně opláchnout vodou..
Opary – 5 kp extraktu rozředit v polévkové lžici oleje, rty potírat několikrát denně.
Plísňové infekce v dutině ústní – moučnivka – způsobuje kvasinka Candida albicans. Několikrát denně vyplachovat ústa 5 kp extraktu ve sklenici vody.  U kojenců dezinfikovat dudlíky a láhve 20 min. v roztoku 20 kp extr. na 1 l vody.
Zubní kazy – 1 – 2 kp extraktu naneste na vlhký zubní kartáček a použijte 3 x denně k čištění zubů. Stejně při bolestech zubů.
Rýma – 3 – 5 kp extraktu do ½ dl vody, vytírat tamponem nos několikrát denně. Užívat extrakt i vnitřně. Stejně při zánětu vedlejších nosních dutin – sinusitidě.
Kašel, chrapot, angína – důkladně kloktat 10 kp extraktu ve sklenici vody (vždy po 1 hod., 2 – 3 doušky za sebou kloktat).  Extrakt užívat zároveň vnitřně 3 – 5 x denně 3 kp ve sklenici vody.
Zánět středního ucha, bolesti uší i chronické – 10 kp extraktu rozmíchat v ½ dcl oleje a kapat 3 x denně do uší. Malým dětem lze vytírat ouška vatovým tamponem
Lupénka, ekzémy – 10 kp extraktu v ½ dl oleje, potírat 2 x denně.  Používat ředěné i ke koupelím postižených míst /i opruzeniny, moučnivky/.
Bércové vředy – přikládat na postižená místa obklad z roztoku 30 kp extraktu a ½ dcl převařené vody. Užívat zároveň vnitřně.
Plísně na nohou a bradavice – potírat neředěným extraktem
Vagiální infekce a mykózy – výplachy či koupele s 10 kp extraktu do 1l vody.
Léčba Candidy a Helicobakteru – 3 x denně 10 kp extraktu ve sklenici vody, při žaludečních vředech nebo citlivosti žaludku pít extrakt po jídle po 1 kp ve sklenici vody. Zároveň přejít na dietní režim, pročišťující střeva a zažívání. Pálení žáhy a jiné trávicí obtíže použití extraktu stejné.