WoldoHealth DMSO farmaceutická kvalita 99,9%, různé velikosti

Kód: 2834/100 2834/101 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: WoldoHealth
449 Kč 1 799 Kč od 449 Kč 371,07 Kč bez DPH 1 486,78 Kč bez DPH od 371,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
6.6.2024 6.6.2024 Zvolte variantu

DMSO farmaceutická kvalita 99,9%. Dimethylsulfoxid je certifikován podle evropské normy (pharma. Qualität EU- Norm).  Přírodní chemická látka je organické rozpouštědlo, které se získává ze dřeva. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní rozpouštědlo. Žurnály, učebnice a knihy uvádějí fenomenální vlastnosti na naše zdraví. Kapky DMSO mohou být ředěny vodou, sprejem, mastí či krémem jako alternativní přírodní léčivo a přírodní léčba. Chráněno proti světlu ve skleněné jantarové láhvi, DMSO může být použito jako nosič a podporuje průnik léků v protizánětlivých, antioxidačních, analgetických, vazodilatačních, hojících ranách a antimikrobiálních činidlech proti bolesti.

Poté, co bylo DMSO roky „střeženo“ odborníky a alternativními lékaři, zažívá nyní návrat jako volně dostupné léčivo. Postupně vešlo ve známost, že je to rychle působící a přitom velice dobře snášený prostředek pro léčení akutních zánětlivých onemocnění a traumat. Potlačuje záněty, rychle mírní bolesti, způsobuje rychlou absorpci otoků nebo krevních podlitin a podporuje hojení ran. Proto bývá s oblibou často používán při zraněních sportovců, při potížích v ramenou a pažích, revmatických a degenerativních onemocněních (včetně potíží s meziobratlovými ploténkami) a při neuralgii.

DMSO je velice mnohostranný základní prostředek umožňující jednat samostatně a přitom bez mnohočetných vedlejších účinků standardních terapií medicíny. Pro mnoho hledajících však zůstává problémem bezpečné zacházení s touto tekutinou a také to, jak ji správně používat. Stručně řečeno, chyběl konkrétní návod praktického použití DMSO. Proto vznikla kniha od RNDr. Hartmut P. A. Fischer o DMSO(do Češtiny přeložila Helena Cmurová Mgr.) Dílo orientované na praktické použití DMSO, jež má sloužit nejen těm, kteří se chtějí léčit sami, ale i lékařům a terapeutům. Poskytuje zajímavé materiální znalosti, možnosti praktické terapie a komplexní aplikační zkušenosti ve všech těchto aspektech.

Kvalitní odkapávací uzávěr Vám umožní přesné dávkování kapaliny. Pro různorodé použití na kůži jednoduše naneste na určené místo na Vašem těle. Velmi snadno proniká skrz kůži. Léčebné znalosti a informace k DMSO lze nalézt v různých knihách a publikacích na toto téma.          

DMSO je extrahován ze stromové pryskyřice a je znám jako rozpouštědlo. S velmi dobrými vlastnostmi a všestranným použitím je produkt často zředěn vodou nebo jinými vodnými roztoky. V lahvi z hnědého skla je dimethylsulfoxid chráněn před světlem a má čistotu 99,9%. DSMO může být také použit jako nosič pro posílení účinných látek v krémech proti bolesti nebo éterických olejích.

bublina a nařízení

Nejčastější dotazy:

Co je DMSO? 

DMSO je jedinečné bipolární rozpouštědlo. Spojuje se s vodou i tuky, takže je rozpustná ve vodě a tuku. Výsledkem je, že v průmyslu se používá jako rozpouštědlo..

Jak zředíte DMSO vodou? 

V závislosti na poměru může být DMSO dobře zředěn vodou nebo jinými činidly podobnými vodě, jako je hořčíkový olej.

Jak mám ředit DMSO? 

V závislosti na aplikacích jsou v mnoha knihách užitečné rady, jak ředit DMSO jinými tekutými prostředky.

Je kapátko ve skleněné láhvi z plastu? 

Ano, kapátko je HDPE, což je speciální plastová směs vhodná pro rozpouštědlo DMSO.

Obsah DMSO je krystalizován, co s tím mohu dělat? 

Při teplotě pod 18,5 ° C DMSO tuhne, což znamená, že tvoří krystaly. Pro rozpuštění lahvičku jemně zahřejte. To není vada, ale pouze odráží vysokou čistotu produktu.

Při kontaktu s plastem může DMSO rozpustit plastifikátory z plastu a transportovat je do těla. Pro použití DMSO se prosím zdržte plastů.

Dimethylsulfoxid je tekutina páchnoucí česnekem, která může být použita různými způsoby. Pro toto rozpouštědlo existují různá použití. V oblasti medicíny slouží chemikálie jako transportní prostředek pro léky.

Nezahřívejte v mikrovlnné troubě, to zničí strukturu DMSO. 

Doplňkové parametry

Přísady: Dimethylsulfoxid DMSO 99,9% Čistota
Objem: 100ml
Tipy pro používání: Použití účinné přírodní látky: Použití DMSO, smysluplné ředění vodou nebo přípravky jako mast / gel se aplikují na nemocné nebo bolestivé oblasti pokožky.
Země původu: Německo
Výrobce: WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz