BrainMax 2.0, 60 tobolek

Kód: 122
Neohodnoceno
Značka: Brainmarket
499 Kč 433,91 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
14.10.2021
Položka byla vyprodána…

Unikátní složení BrainMaxu 2.0 bylo navrženo pro potřeby moderního člověka, který se potřebuje dennodenně soustředit a být motivován pro maximální výkon, ať už v práci nebo v tělocvičně. Jeho účinek je okamžitý a velmi silný! BrainMax 2.0 neobsahuje kofein, díky tomu bude váš výkon stabilní a dlouhotrvající. Na rozdíl od podobných produktů postavených především na účinku kofeinu, který má rychlý nástup, ale také rychlý pokles - burnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax 2.0, 60 tobolek

Jedná se o nootropikum pro maximální výkon, motivaci, koncentraci a paměť.

Vlastnosti:
  • Zvyšuje mentální i fyzický výkon díky obsahu Ginkgo biloby a Bakopy monieri.
  • Neobsahuje kofein – bez nervozity, roztěkanosti a burnout efektu. Díky absenci kofeinu můžete kombinovat s kávou či yerbou maté.
  • Zlepšuje koncentraci díky extraktům Ginkgo biloby a Bakopy monieri.
  • Zlepšuje paměť díky extraktům Ginkgo biloby a Bakopy monieri.
Doporučené dávkování: 1 dávka je obsažena ve dvou kapslích. Užívejte nalačno vždy dvě kapsle naráz, tedy jednu dávku.
 
Opakované podávání maximálního a konzistentního výkonu je v současné době nirvánou nejen silového tréninku, ale především všech profesí zaměřených na výkon. Od studentů, přes chirurgy, právníky, spisovatele a programátory, až po podnikatele, vrcholové managery a muže ve zbrani, všichni jsou tlačeni stále více k fungování v režimu člověk-stroj. Právě proto jsou v dnešní společnosti stále častěji zneužívány stimulanty (ať již legální či ilegální), které spolu se současným hektickým životním stylem vedou dříve či později k jedinému - vyhoření.
 
Brainmax 2.0 přistupuje k problematice zvyšování výkonu díky obsaženému extraktu Bakopy monieri z nové perspektivy a představuje unikátní kombinaci látek (extraktů) Bakopy monieri a Ginko biloby, nabuzujících Vaši mysl i tělo na úrovni mozku. Stimulace mozkových neurotransmiterů je cestou, jak se dostat do nových úrovní výkonu bez následného burnout efektu, vzniku závislostí, vzniku tolerance a negativních symptomů. Právě v nich tkví budoucnost snažení ve sférách maximalizace psychického i fyzického výkonu. (Mgr. Adam Česlík)
 
Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o. (distributor) ve spolupráci se společností Medinox s.r.o (výrobce).