BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony, 60 kapslí

Kód: 121
Neohodnoceno
Značka: Brainmarket
599 Kč 520,87 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2022
BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony
Cílem této jedinečné kombinace je pozitivně ovlivňovat činnost unavených nadledvinek (vitamín B12), imunitu (lékořice) a obecně odolnost na psychický i fyzický stres (Panax ginseng - indický ženšen). Brainmax 1.5 oceníte především, pokud už máte problém s nedostatkem energie, únavou (díky adaptogenům rhodiola, panax ginseng) nebo pocity, že se na Vás všechno valí a nic nestíháte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Staletími prověřené extrakty z bylin spojené v unikátní kombinaci a obohacené o esenciální vitamíny jsou nástrojem, který využijí nejen sportovci, ale především těžce pracující lidé, zahlcení technokratickým smogem dnešní doby.
 
Pro koho je určen:
  • Máte problémy se vstáváním a ranní energií. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
  • Při problémech s usínáním, pak vhodné kombinovat s Performance magnesiem. (Sibiřský ženšen.)
  • Výkyvy energie během dne. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
  • Dlouhodobé problémy se sníženou imunitou. (Panax ginseng neboli indický ženšen, sibiřský ženšen, Lékořice, Vitamín B6.)
  • Nízká odolnost na stres, pocit, že je toho na Vás moc. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
  • Nízká po-tréninková regenerace. (Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, vitamín B6)
  • Snížené libido. (Panax ginseng neboli indický ženšen.)
  • Nechuť do tréninku. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
 
Jak užívat?
Základní denní dávka je 2 tablety ráno, pokud máte problémy s nedostatkem energie po probuzení, respektive kdykoliv během dne, kdy se objevuje propad energie. Pokud užíváte z tréninkových důvodů, pak užíváte 30 minut před tréninkem.
 
Brainmax 1.5 se užívá každý den, je dobré brát jej alespoň 2 měsíce v kuse a vyřadit po tuto dobu všechny ostatní stimulanty (před-tréninkovky, kávu, yerbu i čaje). Můžete však užívat Brainmax 2.1 Neurohacker manifesto i Brainmax 3.0. Vždy ale testuje suplementy nejprve odděleně, abyste se vyhnuli případnému předávkování / over-stimulaci.
 
Pokud se u Váš po požití Brainmaxu 1.5 dostaví agresivita, nepotřebujete jej užívat.
 
Dávkování: 2 kapsle denně. Jedna dávka jsou 2 kapsle. Užívejte nalačno.
 
Balení obsahuje 60 želatinových kaslí.
 
Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.
 
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.
 
Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.