NAD+ Cell Regenerator™ s Resveratrolem, 30 kapslí

Kód: 2981
Neohodnoceno
1 499 Kč –7 %
nad cell regenerator and resveratrol 30 kapsli
1 499 Kč –7 % 1 399 Kč 1 216,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2021

NAD + Cell Regenerator™, obsahuje patent NAD+ NIAGEN®. Pro synergickou kombinaci je přidán Quercetin, Resveratrol a Fisetin (rostlinný flavonol z flavonoidové skupiny polyfenolů). NAD+ přispívá k produkci buněčné energie. Produkt lze využít jako podpora při únavě a vyčerpání, doplněk při stárnutí organismu, podpora pro normální kognitivní funkce, optimální hladinu cukru v krvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAD+ Cell Regenerator™ s Resveratrolem, 30 kapslí

Popis

NAD+ je přirozená koenzymová součást pro naši buněčnou energii (ATP - adenosintrifosfát). Pokud by hladiny NAD+ klesly na nulu, naše tělo by nevydrželo fungovat ani minutu. Jak stárneme, naše tělo ztrácí schopnost efektivně formulovat NAD+ (50% pokles během stárnutí ze 40 na 60 let).

Posílení NAD+ koenzymu podpoříme produkci ATP, což může vést k podpoře v případě nedostatku energie na buněčné úrovni. Produkt obsahuje 100 mg trans resveratrolu (antioxidant) v jedné kapsli. Červené víno dnes obsahuje přibližně pouze 1–3 mg resveratrolu na litr. ATP, nebo-li adenosintrifosfát, používají vaše buňky k vytvoření energie, kterou vaše tělo potřebuje. Posílením hladiny NAD + koenzymu (a tedy ATP) můžeme bojovat s pocity obecné únavy na buněčné úrovni.

JE NÁM LÍTO, ŽE S VÁMI NEMŮŽEME SDÍLET VŠECHNY INFORMACE O TOMTO PRODUKTU. O jeho blahodárných účincích na váš organismus si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo herbáři.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu 1 kapsli denně nebo podle doporučení lékaře. Nezpůsobuje návaly.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Složení v jedné kapsli:

NIAGEN ® nikotinamid ribosid
300 mg
Bio-kvercetinový fytosom [poskytující 5 mg kvercetinu z koncentrátu Sophory Japonské (poupě), komplex fosfatidylcholinu (ze slunečnice)] 15 mg
Trans-Resveratrol [z křídlatky japonské (root)] 100 mg
Směs červených hroznů (ovoce) a pokých borůvek (ovoce) [poskytující polyfenoly, antokyany, OPC] 40 mg
Fisetin [z extraktu Wax Tree (stonek)] 10 mg

Další složky : mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (kapsle), oxid křemičitý, rostlinný stearát, maltodextrin

Obsah : 30 rostlinných kapslí