Myrha (Myrrh)

Kód: 2097
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.11.2020

Myrha se už v minulosti používala v mnoha oblastech - od meditace až po balzamování, přičemž se i dnes doporučuje v mnoha oblastech péče o zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myrha se už v minulosti používala v mnoha oblastech - od meditace až po balzamování, přičemž se i dnes doporučuje v mnoha oblastech péče o zdraví.

• Účinné čisticí vlastnosti, obzvlášť pro ústa a krk

• Uklidňuje kůži, napomáhá k jemné a mladě vypadající pokožce

• Rozptylujte na podporu uvědomění a pozdvihnutí nálady

Na starodávných záznamech můžeme vidět, že myrha se považovala za tak vzácnou, že se její množství někdy vyplácelo stejnou váhou zlata. Esenciální olej z myrhy se získává z lepkavé pryskyřice malého, trnitého stromu a po staletí se používá pro své příznivé účinky na pokožku a vnitřek těla. Myrha se už v dávných dobách používala jako parfém, na vykuřování a na pomoc se zdravím. Také se používala při balzamování a náboženských obřadech. Myrha má silné čistící účinky, zejména na ústa a hrdlo. Také zklidňuje pokožku při nanášení na její povrch, přičemž napomáhá tomu, aby byla hladká a mladě vypadající; při rozptylováni podporuje emocionální rovnováhu a pohodu.

POUŽITÍ
• Přidejte 1 až 2 kapky do zubní pasty pro zlepšení čisticího účinku.
• Pomáhá zlepšit pozornost a pozvednout náladu.
• Přidejte do hydratačního krému, abyste pomohli zmírnit vzhled jemných i výraznějších vrásek.

NÁVOD K POUŽITÍ
Rozptylování: Přidejte tři až čtyři kapky do Vámi zvoleného difuzéru.
Použití jako potravinářská přídatná látka: Přidejte jednu kapku do 125 ml tekutiny.
Venkovní použití: Na masáž smíchejte 5 kapek s 10 ml základového oleje. Pro koupel smíchejte 5 kapek s 5 ml základového oleje. Pro vytvoření parfému smíchejte 1 kapku s 10 kapkami základového oleje.

UPOZORNĚNÍ
Může dráždit kůži. Ukládejte mimo dosah dětí. Těhotné ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat
s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.