Cypřiš (olej pohybu a plynutí)

Kód: 2095
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Esenciální olej doTERRA Cypřiš pocházející z jižní Evropy a západní Asie se získává z vysokých stálezelených stromů. Tyto stromy mohou žít stovky let, díky tomu získali jméno „sempervirens“, což znamená „věčně živý“. Byl vždy vysoce ceněn jako lék a starými civilizacemi je stále používán jako kadidlo k očištění. Cypřiš má zaslouženou pověstí jako hřejivý a povznášející olej, dále uklidňuje a uvolňuje. Svěží dřevitá vůně vytváří pocit pozitivity. Má také uzemňující, přesto stimulační účinek na emoce, díky čemuž je vhodný jako aromaterapie v době změn, přechodu nebo ztráty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Cypriš

Cypřiš působí v srdci a mysli a vytváří flexibilitu. Učí duši, jak opustit minulost a postupovat kupředu. Tento olej je vhodný pro ty z nás, kdo jsme mentálně nebo emocionálně ztuhlí, rigidní vůči změnám nebo máme tendenci být perfekcionisty. To může pramenit ze strachu a potřeby vše řídit, což nakonec více bere, než dává a tyto potřeby neumožňují náš přirozený vývoj a posun. Cypřiš nás vybízí, abychom se zbavili starostí, vzdali se kontroly a víc si užívali vzrušení plynoucí z života samého. A abychom sobě a životu více důvěřovali.

Popis

Esenciální olej Cypriš, původem z jižní Evropy a západní Asie, pochází z vysokých vždyzelených stromů. Cyprišový olej má svěží, čistou vůni, která je energizující a osvěžující. Cypriš je často používán v lázních a masážními terapeuty. Esenciální olej Cypriš obsahuje monoterpeny, takže je prospěšný pro mastnou pleť. Jedna z hlavních chemických sloučenin a monoterpenů v cypřiši, α-pinen, pomáhá snižovat výskyt skvrn. Monoterpeny v cypřišovém oleji jsou prospěšné pro mastnou pleť a celkové zdraví pokožky. Má také uzemňovací účinek, což z něj činí populární olej, který difunduje v době přechodu nebo ztráty.

Použití

  • Aplikujte na chodidla a nohy před dlouhodobým během.
  • Difuzní cypřišový olej s limetkou pro povzbuzující vůni.
  • Smíchejte olej z cypřiše a grepu s nosným olejem pro osvěžující masáž.
  • Přidejte jednu až dvě kapky do toneru, abyste zlepšili vzhled mastné pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Návod k použití

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky ve zvoleném difuzoru.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Hlavní výhody

  • Místní aplikace pomáhá oživit smysly
  • Pomáhá zlepšit vzhled mastné pokožky
  • Běžně rozptýlené citrusovými oleji pro povznášející aroma

Aromatický popis : Čisté, čerstvé, dřevité, bylinné

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : Větev / list z Cupressus sempervirens a lusitanica

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: Cypriš
Aromatický popis: dřevitá, bylinková, čistá, svěží
Emoční označení: Olej pohybu a plynutí
Emoční působení: beznaděj, dobrá nálada, kontrola, letargie, lpění, negativní emoce, perfekcionalismus, stabilita, změny
Tělesné působení: akné, astma, bronchitida, celulitida, hemoroidy, křeče, křečové žíly, mastná pleť, menopauza, menstruační křeče, návahy horka, otoky, pleť, pokožka, revmatismus, teplo, vady na pokožce, vitalita, ztráta tekutin
Emocionální rovnováha: zablokovaný -> rostoucí
Objem: 15 ml