EUCALYPTUS (olej tělesného a duševního zdraví)

Kód: 1658
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Esenciální olej doTERRA Eucalyptus (olej zdraví) je vyrobený destilací eukalyptových listů vodní parou. Lehká vůně eukalyptu navozuje pocity relaxace a čistého dýchání. Masáž s tímto olejíčkem pomáhá snižovat napětí a navozovat pocit uvolnění. Olej Eucalyptus lze navíc využít také při čištění povrchů - stačí přidat pár jeho kapek do rozprašovače. Stromy eukalyptu, nazývané také jako blahovičníky, jsou stálezelené stromy dorůstající výšky až 100 m pocházející z Austrálie.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Eucalyptus

Popis

Eukalyptové stromy jsou vysoké, vždyzelené stromy, které dorůstají až do výšky 50 stop a někdy se jim říká gumovníky. Hlavními chemickými složkami Eucalyptus radiata jsou eukalyptol a alfa-terpineol, což z něj dělá ideální olej na podporu pocitu čistého dýchání a otevřených dýchacích cest a pro vytvoření uklidňujícího zážitku z masáže. Eukalyptus má čisticí vlastnosti, které mohou být prospěšné pro pokožku a pro čištění povrchů a vzduchu. Studie prokázaly, že eukalyptus je účinný při snižování napětí. Eukalyptus lze nalézt v ústních výplachech, které osvěžují dech a podporují zdraví ústní dutiny.

Použití

  • Zkombinujte s citronem a máty peprnou v lahvičce s rozprašovačem a použijte k otření povrchů ve vaší kuchyni nebo koupelně.
  • Přidejte jednu kapku do zvlhčovače a naneste na pokožku pro revitalizační účinky.
  • Při sprchování si dejte několik kapek do rukou, přiložte před nos a hluboce se nadechněte, abyste povzbudili a podpořili vitalitu.

Návod k použití

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Ředěte frakcionovaným kokosovým olejem doTERRA, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Pomáhá vyčistit mysl.
  • Podporuje pocity uvolnění.
  • Podporuje pocity čistého dýchání.

Aromatický popis : Kafrový, vzdušný

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : List / stonek

Hlavní složky : Eukalyptol, alfa-terpineol

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: eukalyptus
Emoční označení: Olej tělesného a duševního zdraví
Aromatický popis: bylinná, citrusová, kouřová
Emoční působení: duchovní slepota, frustrace, napětí, nervozita, povznesení, soustředění, stres, vyčerpání, vzorce chování, zoufalství
Tělesné působení: bolavé končetiny, bolavé svaly, břišní křeče, bronchitida, chřipka, hmyzí kousnutí, katar, křeče, menstruační křeče, nachlazení, očista, únava, ústa, zdravá ústa
Objem: 15 ml