Lemongrass (olej očisty)

Kód: 2462
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Rychle rostoucí citronovou trávu doTERRA Lemongrass pěstují farmáři v jižní Indii a vyrábí se z ní citrusový esenciální olej, který poskytuje množství příznivých účinků. Citronová tráva se léta používá v asijské kuchyni do polévek, čajů, kari a také na ryby, drůbež, hovězí a mořské plody.

V tradiční medicíně má své nezastupitelné místo při snižování vysokých horeček a zklidnění nervů a stresu, používá se také při bolestech žaludku a hlavy, při nachlazení a projevech revmatismu. Citrónová tráva má také očistné a tonizační účinky a často se proto používá v produktech pro péči o pokožku. Moderní výzkum prováděný v Indii ukazuje, že působí také jako sedativum na centrální nervový systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Lemongrass

Popis

Citrónová tráva - vysoká, vytrvalá rostlina, má jemnou citrusovou chuť a používá se v asijské kuchyni k polévkám, čajům a kari, stejně jako k rybám, drůbeži, hovězímu masu a mořským plodům. Kromě své jedinečné příchuti podporuje esenciální olej z citronové trávy zdravé trávení a při požití působí jako celkové tonikum pro systémy těla. Čistí a tonizuje také pokožku a pro tyto výhody se často používá v produktech péče o pleť. Citronová tráva je ideální olej, který se používá při masážní terapii. Citronová tráva má štiplavou bylinkovou vůni, která může zvýšit povědomí a podpořit pozitivní výhled.

Použití

  • Kombinujte stejný podíl frakcionovaného kokosového oleje a oleje z citronové trávy na masáž po náročném tréninku.
  • Slouží k dochucení předkrmů a masových pokrmů.
  • Dobře se kombinuje s bazalkou, kardamonem nebo mátou peprnou.
  • Esenciální olej z citronové trávy přirozeně odpuzuje hmyz.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 30 ml. kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Zřeďte nosným olejem abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Podporuje zdravé trávení při užívání v kapsli 
  • Zkombinujte s nosným olejem pro uklidňující masáž
  • Aplikujte po dlouhém běhu naředěný pro osvěžující pocit

Aromatický popis : Citrusové, bylinné, kouřové

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : List 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Kategorie: Jednodruhový osenciální olej
Složení: Lemongrass
Emoční označení: Olej očisty
Aromatický popis: bylinná, citrusová, kouřová
Emoční působení: chybějící energie, čištění energií, deprese, duchovní slepota, lpění, negativní emoce, spánek, stagnace, toxické vztahy, zoufalství
Emocionální rovnováha: zablokovaný --> proudící
Objem: 15 ml