MELALEUCA (Tea Tree - olej energetických hranic)

Kód: 1934
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
670 Kč 553,72 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Esenciální olej Melaleuca (olej energetických hranic) neboli Tea Tree je velice oblíbený pro své všestranné využití. Vyrábí se parní destilací z listů čajovníku. Přidejte několik kapek do rozprašovací láhve nebo difuzéru a provoňte si domov touto vůní. Vytvořte si masážní sérum smícháním tohoto olejíčku s kokosovým olejem a namasírujte si pokožku pro její zklidnění.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Melaleuca neboli Tea Tree je velice oblíbený pro své všestranné využití. Vyrábí se parní destilací z listů čajovníku. Přidejte několik kapek do rozprašovací láhve nebo difuzéru a provoňte si domov touto vůníVytvořte si masážní sérum smícháním tohoto olejíčku s kokosovým olejem a namasírujte si pokožku pro její zklidnění. Čajovníkové listy využívali domorodci v Austrálii po staletí. Drtili je, aby z nich získali silice, které vdechovali pro pocit čistých dýchacích cest. Listy také přikládali na pokožku pro jejich ochlazující účinky.

 


Čajovník – účinky:

 • Normální funkce dýchacího systému
 • Antioxidant
 • Pohyblivost kloubů 
 • Před/menstruační a menopauzální komfort
 • Přirozená obranyschopnost  odolnost
 • Protizánětlivá funkce

 Hlavní výhody:

 • Vyznačuje se čistícím a omlazujícím účinkem na pokožku
 • Podporuje zdravou imunitní funkci
 • Podporuje ochranu při sezónních zdravotních potížích, chřipkových epidemiích apod.

Emoční působení :

Dezinfekční prostředek na parazitů na všech úrovních – zbavuje nás našich energetických zavazadel. Uvolňuje spoluzávislost a parazitující vztahy, ať už jde o vztahy s lidmi, nebo mikroorganismy. Je tedy ideální pro ty, kdo se cítí vyčerpaní, ale neví, kudy se jim energie ztrácí. Narušením negativní vazby toxických vztahů nám umožňuje vytvořit nové, zdravé vztahy, které ctí osobní prostor a hranice. Podporuje i náš zdravý vztah k sobě sama, abychom si chránili vlastní hranice a energii a nepřebírali zodpovědnost za problémy druhých

Použití :

 • Zklidnění podrážděné pokožky, pupínků – při podráždění nebo narušení pokožky nebo na pupínky nanášejte 1–2 kapky éterického oleje Melaleuca přímo na postiženou oblast.
 • Podpora zdravé imunity – přidejte 1–2 kapky do vody
 • Ošetření po holení a desinfekce – zkombinujte 1–2 kapky s čistícím tonikem – posílíte čistící vlastnosti přípravku, nebo nanášejte na pokožku po holení pro zklidnění a dezinfekci.
 • Podpora zdravých nehtů – po sprchování naneste na nehty – vyčistíte je a udržíte zdravé.
 • Přírodní desinfekce do domácnosti – přidejte několik kapek do rozprašovače s vodou a použijte na pracovní plochy – zabráníte šíření bakterií.

Návod k použití :

 • Aromaterapie: Použijte 3-4 kapky v difuzéru dle vašeho výběru.
 • Vnitřní užití : Užijte 1-2 kapky v rostlinné kapsli a zapijte
 • Lokální použití na pokožce:
  • nanášejte na vlasovou pokožku jako prevenci proti vším nebo na chodidla před a po návštěvě veřejného koupaliště – proti plísním
  • nanášejte 1–2 kapky na solar plexus, chodidla nebo vrcholek hlavy

Emocionální rovnováha: nejistý -> posílený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: tea tree
Emoční označení: Olej energetických hranic
Aromatický popis: bylinná, kožnatá, zelená
Emoční působení: čištění energií, společenství, toxické vztahy, vyčerpání
Objem: 15 ml