Kokosový olej v bio kvalitě, za studena lisovaný - velká a malá sklenice (663 ml + 364 ml)

Kód: 14
Neohodnoceno
599 Kč –20 %
Kokosový olej v bio kvalitě, za studena lisovaný - velká a malá sklenice (663 ml + 364 ml)
599 Kč –20 % 479 Kč 416,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.7.2020
Kokosový olej v bio kvalitě
Za studena lisovaný, panenský
Certifikace Cosmos
 
Balení obsahuje:
Sklenice kokosáku 1 x velká (663 ml) a 1 x malá (364 ml)
 
Stojíme si za tou nejvyšší kvalitou, a proto kokosový olej dodáváme ve skle. Jsme přesvědčeni o tom, že tuk do plastu nepatří. Jedná se o produkt nejvyšších německých standardů, včetně Cosmos certifikátů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kokosový olej v bio kvalitě
Za studena lisovaný, panenský
Certifikace Cosmos
 
Balení obsahuje:
Sklenice kokosáku 1 x velká (663 ml) a 1 x malá (364 ml)
 
Stojíme si za tou nejvyšší kvalitou, a proto kokosový olej dodáváme ve skle. Jsme přesvědčeni o tom, že tuk do plastu nepatří. Jedná se o produkt nejvyšších německých standardů, včetně Cosmos certifikátů. 
 
Tento produkt je alespoň z části můj splěný sen. Příběh "kokosový olej nejvyšší kvality v Německu" se započal již před 7 lety. Tenkrát jsem ve skupině nadšenců pro vitariány narazil na virtuálního kamaráda, který mi řekl: „Když chceš posunout své zdraví, začni u kvality. Nemusíš měnit své návyky.“ Píšu to, protože poté jsem zasvětil život hledáním TOP kvality různých produktů po celém světě. Tento kamarád tehdy pracoval v Německu. Dlouho jsme si psali a pak mi jednou nabídl kokosový olej od německého dodavatele. Byla to už od pohledu a podle vůně TOP třída, do té doby v ČR nedostupná. Koupil jsem si svůj první 25ti kilový kýbl kokosáku a prostřednictvím několika lidí ho sdílel dál. Od té doby uběhlo již 7 let a okruh mých přátel se rozrostl. Každý toužil po kokosovém oleji. I poté, co vyzkoušeli další jiné značky. Později jsem začal kokosák pomalu dodávat do maséren. Přicházely zajímavé ohlasy, že i po měsíc otevřeném balení kokosový olej nechytá plíseň, tak jako u konkurence. Naopak se do něj pustí mravenci.
Pak také došlo na popíjení power coffee: Káva + kokosák (ghí). Zjistil jsem, že to má výrazný vliv na množství podkožního tuku. Jelikož kokosák obsahuje stejně jako kvalitní máslo velké množství MCT tuků, je tudíž ideální pro doplnění paliva v lidském organismu (hormonální rovnováha). Navíc, pokud tedy nečerná (neplesniví), chrání i náš organismus před plísněmi. Od dob zahájení konzumace již 7 let nemám opary způsobené herpes viry. Podle mého názoru jim kokosový olej cílené narušuje membránu. Jeden z mých klientů zhubnul 17 kilo za půl roku tím způsobem, že místo snídaně zařadil kávu s kokosákem. Je nutné dodat, že do oběda nejedl.
Toto nejsou žádné lékařské rady, ale jen prosté sdílené mých zkušeností. Jsem si vědom toho, že pro každého je samozřejmě dobré něco jiného. Ale vyzkoušejte a uvidíte sami. Když jsem se totiž před pár lety setkal s kamarádkou, řekl jsem jí - jez tuk a zhubneš tuk. Nevěřila mi. Doplnil jsem - ale nesmíš moc sacharidů, maximálně po větším fyzickém výkonu. Zkusila moji taktiku a 26 kilo za rok bylo dole. Jen stěží tomu věřila.
Dále bych rád apeloval i na mladé maminky: Nekupujte dětem přesnídávky/sunary! Vaše díte potřebuje pro zdravý rozvoj tuk a cholesterol. Ne nadarmo je k tomu ideální kokosové mléko, jehož složení, např. kyselina kaprylová a laurová atd. jsou jeho součástí. Jsou obsaženy právě v tuku! Cholesterol je stavební jednotka buňky. Z velké části je obsažen i v mozku. Jezte kokosák a ochrání vás od významných neurodegenerativních chorob. Vaše děti budou chytřejší po palačinkách na kokosu. Váš manžel štíhlý po hrnku kávy s kokosem. Babičku potěší zákusek s kokosovým olejem a jeho benefity. Ochrání ji před stařeckou demencí. Ženy použíjí rády do vlasů a na kůži po opalování. Také samozřejmě na pleť. Borci z fitka budou mít pekáč buchet celoročně po vajíčkách na kokosu. Další si rádi vyčistí zuby bambusovým kartáčkem a trochu budou myslet na ekologii. Namíchají si u toho skutečnou zubní pastu z kokosáku, černého uhlí, xylitolu a hřebíčkového esenciálního oleje. Poté budou mít zuby do 100 let.
A toto všechno, milí přátelé, mění svět a funguje to. Proto občas musí někdo zaplatit výzkumníky, aby produkt očernili. Já osobně vím, že mě to za posledních 7 let udržuje ve formě a cítím se po tom skvěle. Pokud by to tak v historii nebylo, tak by lidé v Asii a Indii nepřežili hlavně díky kokosu a ghí. Jelikož jsem se dost rozepsal, a vy jste se možná dostali ve čtení až sem, velice vám tímto děkuji, protože vím, že bez vás všech by toto nikdy nebylo. Bez podpory při sedmém navrácení etikety z SZPI a dalšího. Budu rád za šíření produktu, jelikož my Češi jsme velmi šikovní a pracovití a zasloužíme si kvalitní produkty a potraviny. Má to cenu, změníme svět a já už pro vás připravuji další novinku. Takže je na co se těšit. Neváhejte mě kontaktovat pro VO spolupráci a také pro poradenství. Rád dovysvětlím další účinky při používání různých olejů a jejich důležitost pro šťastný, dlouhý a vitální život.