Zinzino BalanceOil AquaX 300ml

Kód: 2528
Neohodnoceno
Značka: Zinzino
1 529 Kč 1 329,57 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

AquaX je průlom v oblasti zpracování tuků Omega-3. AquaX je forma BalanceOil s obsahem unikátního přírodního emulgátoru Aquacelle, který umožňuje rozpuštění oleje ve vodě. To výrazně zlepšuje chuť, vzhled a v mnoha případech absorpci tuků Omega-3. Stačí rozmíchat denní dávku BalanceOil AquaX ve vodě nebo jiném oblíbeném nápoji, ve kterém se příchuť a vzhled oleje prakticky ztratí. Protřepte lahvičku, nalijte, promíchejte, vypijte a nechte si chutnat !!

Detailní informace

Detailní popis produktu

SYNERGICKÉ SLOŽENÍ
FUNKCE MOZKU
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku (1). DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců (1). Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace.
FUNKCE SRDCE
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti (2).
IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, který má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci (3).

RYBÍ OLEJ
Používají se islandské rybí oleje od společnosti LYSI, které jsou primárně získávány z malých krátkověkých pelagických ryb, jako jsou např.sardinky, ančovičky a makrely, avšak neexistuje žádný požadavek na specifický druh ryb. Rozhodujícím faktorem je profil mastných kyselin, který do 120 dnů účinně optimalizuje rovnováhu mastných kyseliny Omega-6/3 v těle. Tento rybí olej pochází z celých nezpracovaných ryb. Olej prochází procesem rafinace, která jej zbavuje nežádoucích látek ze znečištěného životního prostředí. Rybí oleje používané v produktech Balance splňují přísnou specifikaci pro mastné kyseliny EPA a DHA a jsou certifikovány na nepřítomnost těžkých kovů a jiných toxinů. LYSI, výrobce BalanceOil, splňuje všechny předpisy pro výrobu a řídí se zásadami SVP (správné výrobní praxe) pro potraviny a farmaceutické produkty.


OLIVOVÝ OLEJ
BalanceOil obsahuje speciální extra panenský olivový olej lisovaný za studena, který byl vybrán pro vysoký obsah polyfenolů (více než 350 mg/kg)5. Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha blahodárnými účinky. Chrání BalanceOil nejen v láhvi, ale především ve vašem těle. Tyto výrobky neobsahují GMO (tj. geneticky modifikované organismy). 

RYBY A OLIVOVÝ OLEJ / SYNERGIE = VÝSLEDKY


Moderní průmyslově zpracované potraviny obsahují nadměrné množství Omega-6 mastných kyselin a nedostatek Omega-3 mastných kyselin. Naši vědci přizpůsobili složení přípravku BalanceOil tak, aby společně s mastnými kyselinami Omega-3 obsahoval optimální množství zdravých olyfenolů, a vytvořili tak synergickou kombinaci s úžasnými výsledky. 

DŮKAZ ROVNOVÁHY ZA 120 DNÍ
Naše certifikované laboratoře analyzovaly více než 270 000 krevních testů (leden 2019), a vytvořily tak největší databázi na světě. Průměrný poměr mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 u lidí, kteří neužívají doplněk Omega-3, je 12:1 v severní Evropě, 15:1 v celé Evropě a 25: 1 v USA. Po užívání přípravku BalanceOil po dobu 120 dnů je průměrný poměr nižší než 5:1 a v mnoha případech dokonce nižší než 3:1.


HLAVNÍ PŘEDNOSTI BALANCEOIL AQUAX
Tradiční rybí oleje mají pro mnoho lidí odpudivý zápach a chuť. BalanceOil je velmi pečlivě připravená směs rybího a olivového oleje, která chutná příjemně. Někteří lidé, zejména děti, však oleje obecně nemají rádi a navíc je špatně absorbují. Přípravek AquaX obsahuje emulgátor Aquacelle*, který zaručuje jeho dokonalé rozpuštění bez odpudivého zápachu a mastných ok. 

JAK UŽÍVAT BALANCEOIL AQUAX
Protřepejte lahvičku, nalijte požadovanou dávku do nápoje a před vypitím dobře promíchejte. Olej lze přidat do vody, a získat tak nápoj s jemnou příchutí citrónu. Můžete jej přidat také do mléka, pomerančového džusu, ledového čaje nebo jiného nápoje dle vlastního výběru. Nikdy však do horkých nápojů! AquaX usnadňuje zajištění optimální denní dávky mastných kyselin Omega-3 pro celou rodinu. Poznámka: AquaX lze bezpečně užívat i samostatně VITAMIN D3: BalanceOil obsahuje vitamin D3 (cholekalciferol). Používáme přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolinu. Lanolin je tuk, který přirozeně existuje v ovčí vlně. Vitamin D se vyrábí z lanolinu rozpuštěním prekurzoru na vitamin D. Poté se chemicky upraví a aktivuje působením ultrafialového (UV) záření. Chemický proces je srovnatelný s procesem, který probíhá v lidské
kůži a vyrábí vitamin D. DOPORUČENÉ POUŽITÍ: 0,15 ml přípravku BalanceOil na 1 kg tělesné hmotnosti. Dávkování přizpůsobte tělesné hmotnosti. Dospělí s hmotností 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s hmotností 80 kg: 12 ml denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

SKLADOVÁNÍ: Neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal
zmizí. Uchovávejte mimo dosah 

UPOZORNĚNÍ: Pokud užíváte léky na ředění krve, před použitím
BalanceOil AquaX se poraďte s lékařem.


Složení: Rybí olej (z ančoviček, makrel a sardinek), za studena lisovaný extra panenský olivový olej, emulgátory (frakcionovaný kokosový olej, polyglycerolpolyricinoleát, mono a diglyceridy mastných kyselin, ovesný olej, lecitin, citrusový olej, olivový olej), lecitin, citrusový olej, olivový olej), smíšené tokoferoly (antioxidant) ), přírodní aroma citronu, vitamin D, (cholekalciferol).


Tabulka ZINZINO

TVRZENÍ PRO BALANCEOIL AQUAX (EFSA)
(1) DHA přispívá k zachování normální funkce mozku. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA. Příjem kyseliny dokosahexaenové během těhotenství a kojení přispívá k normálnímu vývoji mozku dítěte. Těhotným a kojícím ženám musí být poskytnuty informace o tom, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 200 mg DHA kromě doporučeného denního příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg EPA a DHA. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem nejméně 200 g DHA.
(2) Mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem mastných kyselin EPA a DHA minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ Omega 3 MASTNÝCH KYSELIN v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 g EPA a DHA.
(3) Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
(4) Tvrzení, že potravina má vysoký obsah Omega-3 mastných kyselin, a jakékoli tvrzení, které může mít pro spotřebitele pravděpodobně stejný význam, může být uváděno pouze tehdy, pokud přípravek obsahuje nejméně 0,6 g kyseliny alfa-linolenové na 100 g a 100 kcal nebo nejméně 80
mg souhrnného obsahu kyseliny eikosapentaenové a kyseliny dokosahexaenové na 100 g a na 100 kcal. Analyzováno a certifikováno u zdroje.
(5) Extra panenský olej používaný v Balance Oil je získáván z oliv odrůdy Picual lisováním za´studena a následným výběrem oleje s vysokým obsahem polyfenolů (více než 350 mg/kg). Analyzováno a certifikováno u zdroje.
(6) Polyfenoly obsažené v olivovém oleji přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem. Toto tvrzení může být použito pouze pro olivový olej, který obsahuje nejméně 5 mg hydroxytyrozolu a jeho derivátů (např. oleuropein komplex a tyrozol) na 20 g olivového oleje. Aby
bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 20 g olivového oleje.
(7) DHA přispívá k zachování normálního zraku. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) přispívá k normálnímu vývoji zraku u dětí do 12 měsíců. Spotřebitel musí být informován o tom, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 100 mg DHA. Je-li toto tvrzení použito pro pokračující výživu, musí potravina obsahovat nejméně 0,3 % DHA z celkového objemu mastných kyselin.
(8) Mastné kyseliny DHA a EPA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 2 g EPA a DHA. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 2 g
EPA a DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, aby nepřekročili doplňkový denní příjem 5 g´EPA a DHA celkově. DHA přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi. Toto tvrzení lze
použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 2 g DHA a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 2 g DHA. Pokud je toto tvrzení
použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnutainformace, aby nepřekročili doplňkový denní příjem 5 g EPA a DHA celkově.
(9) Mastné kyseliny DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 3 g EPA a DHA. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 3 g
EPA a DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, aby nepřekročili doplňkový denní příjem 5 g EPA a DHA celkově. 

Vitamin D přispívá k udržení normální hladiny vápníku v krvi. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku
ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ
VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Vitamin D přispívá k udržení normální svalové funkce. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Vitamin D přispívá k péči o zdravé zuby. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Vitamín D má úlohu v procesu dělení buněk. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.