Křemík, 500 ml

Kód: 115
Neohodnoceno
550 Kč 478,26 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
30.4.2021
Položka byla vyprodána…
 
Křemík je běžně přítomen všude v těle jako základní prvek pojivových tkání a také stěžejní komponent pro práci s vápníkem a jeho tvorbu v tělě. Produkt obsahuje přírodní přesličku, která je spolu s kopřivou přírodním zdrojem křemíku. Přeslička je již od pradávna oceňována při zánětlivých problémech. Produkt neobsahuje barviva a je přísně kontrolován, aby zaručoval stanovený přínos křemíku přírodní povahy ve formě rozpustného extraktu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Doporučujeme každému, kdo řeší jakýkoli problém s klouby nebo pohybovým aparátem a nebo chce jen prevenci proti jakýmkoli potencionálním problémům, vycházejícím z extrémnějšího aktivního životního stylu. Doporučujeme dohledat si na internetu informace ohledně biologické transmutace křemíku na vápník v lidském organismu, považujeme je za klíčové k pochopení obrovského potenciálu produktů obsahujících přírodní přesličku! Velmi doporučujeme také z hlediska perfektně zvládnuté chuti výrobcem!!
 
Složení: Výtažek z listů a stonků přesličky (Equisetum arvense) a kopřivy (Urtica dioica); glycerín; okyselující přísada: kyselina citrónová; konzervant: sorban draselný.
 
Doporučená dávka: 20 ml dvakrát denně (používejte přiloženou dávkovací odměrku, která je součástí balení). Po otevření uchovávejte v chladničce. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Tento potravinový doplněk má být užíván jako doplněk pestré a vyvážené stravy, v souladu se zdravým životním stylem. 
 
Obsah: 500ml