Zinzino Viva+,pro úlevu od stresu a zlepšení nálady, 60 tablet

Kód: 2543
Neohodnoceno
Značka: Zinzino
725 Kč 630,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Viva je přírodním doplňkem stravy, který výrazně přispívá ke zlepšení nálady a celkového psychického stavu. Viva podporuje normální funkci nervové soustavy a mozku, zlepšuje celkový psychický a mentální stav, zlepšuje odolnost proti stresu, zlepšuje náladu. Pomáhá v boji s pocitem únavy a vyčerpanosti. Nejnovější klinické studie prokázaly, že Viva nejen zlepšuje subjektivní pocit pohody, ale je celkově prokazatelně prospěšná pro zdraví.

Hlavní složkou Vivy je affron® – kombinace standardizovaného patentovaného čistého extraktu z cibulek
šafránu (Crocus sa vus L) nejvyšší kvality ze Španělska, pěti vitamínů skupiny B, jódu a vitamínu C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČINNOST MOZKU A NÁLADA

V našem mozku neustále probíhají složité chemické procesy ovlivněné nejrůznějšími látkami získanými ze stravy, které zajišťují optimální
průběh těchto procesů, avšak také jsou schopné je úplně rozhodit. Na vzniklou nerovnováhu pak poukazuje řada symptomů. Neurony mezi sebou spolupracují, a k tomu využívají různé chemické prostředníky, tzv. mediátory. duto součinnost, ale i samotný růst mozkových buněk podněcuje lokálně působící proteiny, jako například mozkový neurotrofický faktor (BDNF).V rámci výzkumu bylo zjištěno, že ve stavu stresu, ale i pouhé pokleslé nálady mění se rovnováha neuromediátorů. Díky tomu konečně vznikly léky upravující působení neuromediátorů. Avšak po čase se zjistilo, že takové léky zabírají velice pomalu a často nejsou příliš účinné, což vedlo k dalšímu výzkumu. Nedávno bylo zjištěno, že změny BDNF a souvisejících faktorů mohou mít důležitý, a nejspíše dokonce zásadní význam pro práci mozku. V rámci výzkumu bylo zjištěno, že bioaktivní látky obsažené v šafránu příznivě ovlivňují činnost nejen neuromediátorů, ale i BDNF faktoru.

VIVA – TO JE VÝTAŽEK ZE ŠAFRÁNU PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINEK OBOHACENÝ O VITAMÍNY
Viva je přírodním doplňkem stravy z affronu® – kombinace standardizovaného patentovaného čistého extraktu z cibulek šafránu nejvyšší kvality ze Španělska, pěti vitamínů skupiny B, jódu a vitamínu C. Každá tato složka sama o sobě příznivě působí na celkový zdravotní stav, avšak společně vytvářejí jemnou, ale velice účinnou kombinaci, která je schopná zlepšit váš život ve všech oblastech. 

ŠAFRÁN

Šafrán je jedním z nejdražších koření na světě, a to hlavně kvůli tomu, že se sbírá a zpracovává v podstatě jen ručně. Ve snaze zabránit přítomnosti škodlivých mikroorganizmů, takových jako jsou patogeny (E. Coli), před použitím se většinou podrobuje ošetření, často pomocí
žáru nebo záření. však tyto způsoby nejen spolehlivě hubí škodlivé mikroorganizmy, ale také významným způsobem zmenšují obsah biologicky aktivních prvků a celkovou kvalitu produktu.


AFFRON® – VÝTAŽEK ZE ŠAFRÁNU NOVÉ GENERACE

Proces výroby začíná sběrem nejkvalitnějších cibulek šafránu ve Španělsku. affron® se získává pomocí nejmodernějších technologií v rámci patentovaného procesu, během něhož se ničí mikrobiologické znečištění a posiluje se účinek biologicky aktivních látek.

KLINICKÝ VÝZKUM 

6 klinických studií prokázalo, že užívání affronu® podle doporučeného dávkování je prospěšné a bezpečné, bez jakýchkoli vedlejších účinků. Tyto výsledky potvrzují zjištění dřívějšího klinického výzkumu šafránu a shodují se s informacemi uvedenými v nejrůznějších vědeckých publikacích.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA - Dospělí a děti starší 12 let: užívejte 2 tablety denně. Nepřekračujte denní doporučené dávkování.


POZNÁMKA. Doplňky stravy nenahrazují různorodé a vyvážené stravování. V případě, že plánujete těhotenství, jste těhotná nebo kojící matka, užíváte další léky nebo trpíte závažným onemocněním, poraďte se před užíváním přípravku se svým lékařem. 

SKLADOVÁNÍ: v suchu, při pokojové teplotě. uchovávejte mimo dosah dětí. V uzavřeném obalu spotřební lhůta je 3 roky.

viva ta

SLOŽENÍ: výplň obalu (beta-cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza), výtažek ze šafránu * (Crocus sativus L), zahušťovadlo (trifosforečnan vápenatý, magnéziová sůl z mastných kyselin), vitamín C, kyselina listová, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B12, jodid vápenatý, biotin. *affron® – patentovaný výtažek.