Zinzino Xtend - přípravek pro posílení imunity, 60 tablet

Kód: 2537
Neohodnoceno
Značka: Zinzino
799 Kč –9 %
Xtend
799 Kč –9 % 725 Kč 630,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Xtend je v současnosti nejmodernější dostupný doplněk. Obsahuje paletu 23 vitaminů, stopových prvků, dále také klíčové fytonutrienty*
a navíc ještě aktivní látku Wellmune, což je čistý beta-glukan 1,3/1,6 derivovaný z pekařských kvasinek.
*Fytonutrienty jsou chemické látky / živiny, které se přirozeně vyskytují v rostlinách

Detailní informace

Detailní popis produktu

UŽIJTE SI VÍCE ENERGIE (1)
Vitaminy B (B1 až B12) a také několik minerálů, které jsou obsažení v přípravku Xtend, jako je měď, magnesium, jód a mangan, jsou předmětem zdravotnických prohlášení, která deklarují jejich význam při normálním energeticky výnosném metabolismu. 

ZLEPŠETE VAŠE KOSTI A KLOUBY (2)
Přípravek Xtend obsahuje několik vitaminů a minerálů se schválenými zdravotnickými prohlášeními v souvislosti s kostmi a svaly. Patří sem vitaminy D, C, K a hořčík, mangan a zinek. 

PODPOŘTE VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM (3)
Xtend obsahuje 1,3/1,6 beta-glukany. Tato živina derivovaná z buněčných stěn je vysoce čistá, pochází z proprietárního kmene pekařských kvasinek a její pozitivní vliv na zlepšení imunitního systému byl klinicky ověřen*. Mnoho z těchto látek (například kyselina listová, železo, B6, měď) také přispívají k tomuto zásadnímu zdravotnímu benefitu. (*informace je zdokumentována ve 13 klinických hodnoceních) Kromě vitaminů a minerálů obsahuje přípravek Xtend také karotenoidy, xantofyl a skupinu polyfenolů pocházejících z ovoce, zeleniny a koření. Abyste stejné množství těchto živin získali z jídla, museli byste denně sníst více než 3000 kalorií potravin, které jsou na tyto živiny nejbohatší. Všechny složky v přípravku Xtend uplatňují přes sto zdravotních benefitů, které jsou potvrzeny úřadem EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Tyto ovlivňují každou buňku, orgán a tkáň v těle. Přípravek Xtend je dokonalým doplňkem přípravku BalanceOil, se kterým zajistí kompletní přísun živin.

OBSAH BALENÍ : Obsahuje 60 tablet, celková čistá hmotnost 45 g.
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: Dospělí a děti nad 12 let. Užívat s jídlem. Denně 2 až 4 tablety. Nepřekračujte denní dávku.
UPOZORNĚNÍ: Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Náhodné předávkování přípravky, které
obsahují železo, je hlavní příčina otravy u dětí do 6 let věku. Udržujte mimo dosah dětí. V případě neúmyslného předávkování ihned
vyhledejte lékaře. Těhotné ženy a děti by se před použitím přípravku Xtend měly poradit se svým lékařem.
SKLADOVÁNÍ: Skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici.

xtend hodnoty

 

Složení: Objemová činidla (beta-cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý), extrakt z olivových listů (Olea europea folia), hydroxid hořečnatý, řasy (Ascophyllum nodosum), 1,3-1,6 beta-glukany* (Saccharomyces cerevisiae), extrakt z kořene kurkumy (Curcuma longa), vitamin C, extrakt z brokolice (Brassica oleracea), bisglycinát zinečnatý, vitamin E - smíšené tokoferoly a tokotrienoly, extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis), rajčatový extrakt (Solanom lycopersicum), biclyinat železitý, protispékavá činidla (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, polyvinylpyrrolidon), extrakt z květů měsíčku (Tagetes erecta), kyselina listová, vitamin K2, selenát sodný, niacinamid, koenzym Q10, molybden sodný, bisglycinát manganatý, extrakt z mikro řas (Dunaliella salina), bisglycinát měďnatý, kyselina pantothenová, vitamin B12, vitamin D3, chlorid chromitý, vitamin B6, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, vitamin K1, jod draselný, biotin. *Wellmune.

 

NUTRIČNÍ PROHLÁŠENÍ O PŘÍPRAVKU XTEND (ÚŘAD EFSA)
(1) Biotin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem biotinu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ BIOTINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Měď přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem mědi minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MĚDI v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Jód přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem jódu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ JÓDU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Železo přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem železa minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ŽELEZA v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Hořčík přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem hořčíku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ HOŘČÍKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Mangan přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem manganu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MANGANU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Niacin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem niacinu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ NIACINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

 Pantothenová kyselina přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem kyseliny pantothenové minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ KYSELINY PANTOTHENOVÉ v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Riboflavin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem riboflavinu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ RIBOFLAVINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Thiamin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem thiaminu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ THIAMINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin B12 přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu B12 minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU B12 v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin B6 přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může
být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu B6 minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU B6 v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Vitamin C přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu C minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU C v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.


(2) Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem hořčíku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ HOŘČÍKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem manganu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MANGANU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin C přispívá ke tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu C minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU C v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v na požadavku ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin D je důležitý pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu K minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU K v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem zinku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ZINKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Hořčík přispívá k normální funkci svalů. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem hořčíku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ HOŘČÍKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem zinku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ZINKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

(3) Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu A minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU A v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu C minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU C v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu B6 minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU B6 v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Folát přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem folátu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ FOLÁTU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin B12 přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu B12 minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU B12 v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Železo přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem železa minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ŽELEZA v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Selen přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem selenu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ SELENU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem zinku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ZINKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

(4) Měď přispívá k udržování pojivové tkáně. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem mědi minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MĚDI v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Mangan přispívá k normální tvorbě pojivové tkáně. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem manganu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MANGANU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Zdroj pěti vitaminů a minerálních látek Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze
pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu A minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU A v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin C přispívá ke tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu C minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU C v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu C minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU C v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006

Vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu D minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu E minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU [NÁZEV VITAMINU] A/NEBO [NÁZEV MINERÁLU] v příloze nařízení (ES)
č. 1924/2006. 

Thiamin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem thiaminu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ THIAMINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Riboflavin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem riboflavinu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ RIBOFLAVINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Niacin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem niacinu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ NIACINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Pantothenová kyselina přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem kyseliny pantothenové minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ KYSELINY PANTOTHENOVÉ v příloze
nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu B6 minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU B6 v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Biotin přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem biotinu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ BIOTINU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Folát přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem folátu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ FOLÁTU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Vitamin B12 přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitaminu B12 minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU B12 v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Hořčík přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem hořčíku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ HOŘČÍKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Hořčík přispívá k normální funkci svalů. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem hořčíku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ HOŘČÍKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Železo přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem železa minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ŽELEZA v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Železo přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem železa minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ŽELEZA v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem zinku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ZINKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem zinku minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ ZINKU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Měď přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem mědi minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ VITAMINU [NÁZEV VITAMINU] A/NEBO [NÁZEV MINERÁLU] v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Měď přispívá k udržování pojivové tkáně. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem mědi minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MĚDI v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Jód přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem jódu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ JÓDU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Mangan přispívá k normální funkci energeticky výnosného metabolismu. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem manganu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MANGANU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Mangan přispívá k normální tvorbě pojivové tkáně. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem manganu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MANGANU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Chrom přispívá k údržbě normální hladiny glukózy v krvi. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem chromu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ CHROMU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Selen přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem selenu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ SELENU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. 

Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirné aminokyseliny. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem molybdenu minimálně v množství uvedeném v požadavku na ZDROJ MOLYBDEMU v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.