Microbiome Test - analýza mikrobiomu

Kód: 3260
Novinka Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Harmonelo
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
2.12.2022
Položka byla vyprodána…

Díky službě Harmonelo MICROBIOME TEST určíme věk mikrobioty člověka a zjistíme zda není narušený stav vašeho střevního systému. Porovnáme zastoupení vybraných skupin bakterií a přiřadíme je k dané věkové skupině. Včasným odhalením velkého rozdílu mezi skutečným věkem jedince a jeho mikrobiomovým věkem lze totiž nepříznivý trend zastavit a změnou životního stylu předejít fatálním důsledkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímá vás, jak je skutečně stará vaše mikrobiota? Chcete vědět v jaké kondici je vaše střevo? 

Někteří dvacetiletí jedinci mohou mít mikrobiotu i devadesátiletého seniora. 

Díky MICROBIOME TESTU se určí věk mikrobioty člověka a zjistí se není-li narušený stav vašeho střevního systému. Dále se porovná zastoupení vybraných skupin bakterií a přiřadí se k dané věkové skupině. Včasným odhalením velkého rozdílu mezi skutečným věkem jedince a jeho mikrobiomovým věkem lze totiž nepříznivý trend zastavit a změnou životního stylu předejít fatálním důsledkům.

 Ovlivněte kondici Vašich střev a pečujte o ně

Hippokrates řekl, že všechny potíže člověka začínají ve střevech, a to již v letech 460–370 před naším letopočtem. Jak jistě víte, střevo je dnes bráno jako druhý mozek. Je odpovědné za řadu důležitých reakcí a procesů v lidském těle. Proto je důležité znát jeho stav. Pokud totiž není v pořádku (a to v počátcích nemusíme vůbec pociťovat), lze vhodným zásahem zastavit přicházející katastrofu. MICROBIOME TEST je určen jak pro klienty, kteří mají potíže, tak pro klienty, kteří o sebe chtějí pečovat. Při včasném zásahu, lze na základě výsledků analýzy svoji střevní mikrobiotu obnovit do rovnovážného stavu.

V rámci MICROBIOME TESTU Vám ze zaslaného vzorku bude provedena analýza střevní mikrobioty se zaměřením na 2 hlavní skupiny bakterií, a to laktobacily a bifidobakterie, jejichž zastoupení v mikrobiomu je firma Harmonelo schopna velmi přesně detekovat. Právě tyto bakterie nás zásadně ovlivňují. I z tohoto důvodu jsou hlavní součástí všech probiotických produktů.

Pokud ve Vaší střevní mikrobiotě test odhalí sníženou koncentraci bifidobakterií, cíleným zásahem tento negativní stav lze zvrátit. Pro tyto situace byl vyvinut unikátní symbiotický doplněk stravy Harmonelo Bifi. Tento přípravek obsahuje velmi silnou koncentrovanou prebiotickou čekankovou rozpustnou vlákninu na bázi fruktooligosacharidů a navíc je fortifikován čistým inulinem. Je vědecky prokázáno, že právě vysoké dávky této rozpustné vlákniny významně podporují množení bifidobakterií ve střevě. Jedná se ve své podstatě o omlazovací kúru, která restartuje Vaši mikrobiotu.

V případě, že ve Vaší střevní mikrobiotě bude detekována snížená koncentrace přátelských laktobacilů,  bude Vám doporučeno pravidelné užívání zcela unikátního symbiotického sirupu Harmonelo Lacto. Tento sirup obsahuje vysokou dávku selektivně působících živin podporujících množení laktobacilů ve Vašem střevě. Jedná se tzv. galaktooligosacharidy, které jsou doslova a do písmene silným stimulantem pro růst ochranných laktobacilů. Laktobacily se v našem těle významně podílejí na jeho správném fungování, proto chceme jejich množství ve střevě zvyšovat.

Po zakoupení produktu MICROBIOME TESTU je třeba vyplnit a odeslat elektronický dotazník online, aby Vám mohlo HARMONELO odeslat z laboratoře odběrnou sadu na Vaši adresu s dalšími přiloženými instrukcemi.

Máte zájem o partnerské velkoobchodní ceny výrobků Harmonelo, případně chcete získat další výhody?

Kontaktujte nás prosím - +420 734 744 198, rehackovaN@seznam.cz - Nikola Řeháčková

nebo +420 773 668 598, Stibaljan@seznam.cz - Jan Štíbal

Naše ID : 130445

Moc rádi Vám sdělíme další, velmi přínosné a potěšující informace.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz