HER BIOTICS™

Kód: 2055
Neohodnoceno
599 Kč 520,87 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
23.8.2021
Položka byla vyprodána…

Her Biotics™ je přírodní pomocník, vytvořený přímo na míru ženám a jejich intimnímu zdraví. Pomáhá tam, kde se mnohá z nás potýká s obtížemi. Tato unikátní směs je pečlivě sestavena z 6 probiotických kmenů, D-manózy a extraktu z brusinek.

Probiotika podporují zdravé zažívání, dobrou imunitu a mají výrazný vliv na celkové zdraví. Brusinkový extrakt a D-manóza jsou osvědčenými zachránci při problémech s močovými cestami nebo během vzniku vaginálních obtíží.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAK TO FUNGUJE?

Naše tělo je osídleno miliardami bakterií. Většina těchto mikroorganismů se projevuje vůči nám přátelsky ( lepší trávení, podpora látkové výměny a mají kladný vliv na imunitní systém). Malé procento mikrobů představuje potenciální nebezpečí. Když je vše v rovnováze, nepůsobí nám žádné potíže.

Při vychýlení harmonického fungování organismu může dojít k vnější nákaze, nebo k přemnožení patogenních mikroorganismů přímo v prostředí sliznic. Stává se to například vlivem stresu či prochladnutí, špatnou životosprávou, oslabenou imunitou, po léčbě antibiotiky nebo chybami ve výživě ( cukru a nedostatek vlákniny). Rizikem může být také časté střídání sexuálních partnerů.

Her Biotics™ je přírodní směs speciálně vyvinutá k posílení organismu ženy a k návratu do harmonického stavu intimního zdraví. Prostřednictvím 6 probiotických kmenů účinně posiluje střevní mikroflóru, a tím také imunitní systém, při boji se vzniklou infekcí. Brusinkový extrakt a D-manóza zabraňují přilnavosti bakterií ke stěnám močových cest. Jedná se o osvědčený podpůrný prostředek, který pomáhá jak preventivně, tak při již vzniklém problému. 

K ČEMU VŠEMU SE PROBIOTIKA HER BIOTICS™ HODÍ?

 • Podporují rovnováhu střevního mikrobiomu = posílení imunitu.
 • Prospívají správnému trávení.
 • Pomáhají udržet intimní mikroflóru v rovnováze a předcházet ženským nepříjemnostem (jako je svědění, podráždění, pálení, neobvyklý výtok či nepříjemný zápach).
 • Pomáhají k nastolení dobré kondice močového měchýře a močových cest.
 • Přispívají k zachování zdravého vaginálního prostředí.

Pro koho jsou Her Biotics™ určena?

Pro ženy všech věkových skupin ale i muže, kteří se příliš nezabývají svou stravou a trpí na citlivost močových cest. . Pomáhají preventivně předcházet i redukovat příznaky řady intimních nepříjemností. 

Oceníte je v těchto konkrétních případech…

 • Jako první pomoc s močovými cestami (například po prochladnutí).
 • Pro krátkodobou až střednědobou prevenci k celkovému posílení organismu.
 • Cestování -  Postarají se o harmonické fungování zažívání a posílí vaši obranyschopnost

…ale zvažte tuto věc

Přípravek obsahuje řadu silných účinných látek. Funguje jako skvělý pomocník, ale neměl by být užíván dlouhodobě.
Při opakovaných infekcích byste se měla zaměřit na hledání skutečné příčiny a řešení kořenů problému. Může se jednat o dlouhodobý stres, oslabenou imunitu nebo překyselení organismu vlivem výživové chyby.

 CO JE SOUČÁSTÍ HER BIOTICS™?

 • Brusinkový extrakt je osvědčeným pomocníkem při problémech s močovými cestami.
 • D-Manosa (manóza) má původ v pečlivě vybraných ovocných plodech. Jedná se o přírodní látku, která snižuje přilnavost patogenních mikroorganismů k povrchu močových cest.
 • 6 probiotických kmenů zahrnujících bifidobakterie a laktobacily, které podporují zdraví střevního mikrobiomu. Stav střevní mikroflóry je zcela stěžejní nejen pro správné zažívání, ale také pro dobrou kondici imunitního systému.

Co je to střevní mikrobiom? Nachází se v něm miliony symbiotických mikroorganismů, které mají zásadní vliv na naši imunitu, náladu a celkové zdraví. 
  

EKOLOGICKÉ A VEGAN

Probiotika jsou jsou balena ve veganských kapslích z hypromelózy. Tento materiál je výtažek z nám známé celulózy, která se získává z dřevin. Neobsahují přidané soli, cukr, lepek, umělá barviva, chemická aditiva, konzervanty ani plnidla. 

Obal výrobku je ohleduplný vůči přírodě i lidskému zdraví. Vyrábí se ze zatmaveného skla, které je dále recyklovatelné, prodlužuje životnost doplňku stravy a pomáhá v něm zachovat maximální obsah živin.

 
Složení: směs probiotických bakterií (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum), brusinkový extrakt, D-manóza, rostlinné kapsle (hypromelóza), fruktooligosacharidy, sodík.

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte kapsli vodou, džusem nebo jinou tekutinou.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není zdrojem sacharidů, bílkovin, tuků ani vlákniny. 

Užívání přípravku těhotnými a kojícími ženami nebo malými dětmi konzultujte s lékařem.

Skladování: Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Množství: 30 kapslí