Probiotika Synergist Kutušova, 6 x 60 tablet, borůvka+brokolice+meruňka

Kód: 93
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Synergist
2 700 Kč –20 %
6probio
2 700 Kč –20 % 2 149 Kč 1 868,70 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Probiotika Synergist Kutušova - 2x meruňka + 2x brokolice + 2x borůvka.

Základem Synergistu je jogurt Churunge, znamý svým širokým spektrem probiotických bakterií, které nepůsobí jednotlivě nýbrž skupinově a tím se násobí jejich účinek. 

Dlouhou dobu jsem hledal probiotika, která by byla odolná vůči žaludečním kyselinám a moje i Vaše peníze nerozloží již v žaludku trávící kyselina, ale dostanou se až do trávícího traktu, kam také patří. Tato probiotika jsou však unikátní nejen odolností vůči kyselinám, ale také obohacením rostlinnými komponenty.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy pro komplexní výživu ve formě chutných žvýkacích tablet

Technologie lyofilizačního sušení umožňuje dlouhodobé zachování bakterií v anabióze. K jejich aktivaci dochází až při kontaktu s tekutinou, t.j. v ústech. Synergisty Kutušova byli vyvinuty ve spolupráci s vědcem, lékařem, toxikologem, inovátorem v bakterioterapii - Prof. Kutushovem, na jehož počest byl tento produkt pojmenován.

Synergisty Kutušova mohou užívat všichni i děti od 3 let věku, jako součást komplexní výživy.

Popis:

  • doplněk stravy - vysoce kvalitní symbiont probiotických bakterií
  • chutné žvýkací tablety z jogurtu “Churunge” z ekologicky čisté oblasti u jezera Bajkal (Burjatsko)
  • přátelské bakterie (různé kmeny a podkmeny), žijící v přirozené symbióze s jinými mikroorganismy
  • vysoká odolnost vůči žaludečním šťávám
  • technologie lyofilizačního sušení
  • vhodné při užívání antibiotik a po chemoterapií
  • 12 miliard bakterií v 1 tabletě (600mg)
  • obsahují rostlinnou složku
  • neobsahují žádné konzervanty, barviva ani umělé složky

Složení:
Mléko, ovocná složka (sušená mletá jádra meruněk, sušená borůvka, sušená brokolice), symbiotický zákvas z bakterií mléčného kvašení.

Účinné látky v 1 tabletě (600mg):  
Bifidobacterium thermacidophilum 4,2*105 CFU/g
Lactobacillus kefiranofaciens 1,38*106 CFU/g
Lactobacillus bulgaricus 0,6*106 CFU/g
Lactobacillus acidophilus 1,2*106 CFU/g
Torulopsis Kefir Bejerinck 0,6*106 CFU/g
Saccharomyces cerevisiae 0,6*106 CFU/g
Sušená mletá jádra meruněk 120mg

 

Výživové hodnoty ve 100g:  
Energetická hodnota 406 kJ (97 kcal)
Bílkoviny 2,8 g
Sacharidy 17,4 g
Tuk 1,8 g

 

Dávkování: Dospělí 2-4 tablety denně, děti od 3 let 1-2 tablety denně. Doporučená doba užívání min. 2-3 měsíce. Doporučujeme rozžvýkat po jídle, popřípadě po zubní hygieně, nejlépe po obědě a před spaním. 

Kontraindikace: Alergie na laktózu.

Balení: 60 tablet/balení, skladujte v suchu při teplotě od -20°C do + 40°C.

Výrobce: EET Company - Environment Enhancement Technology Ulan Ude, Burjatsko, Russia. 

Upozornění:  Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.


Produkt s těmito vlastnostmi jsem hledal dlouhou dobu a nakonec narazil na jednoznačného vítěze. Většina z nás už určitě ví, že zdravá střevní symbioza znamená dobrou imunitu. Tento benefit je však jeden z mnoha a mnoha dalších, co nám dodávají střevní bakterie. V dnešní době antibiotického jídla, chlorované vody, hormonů, stresu a dalších vlivů na naše tělo se většinou přemnoží nesprávné bakterie, které vytvoří tzv. disbakteriozu a přemnožení nežádoucích patogenů na sebe nenechá dlouho čekat a projevuje se snad na celém lidském systému. Všem z Vás bych doporučil přečtení knihy Psychologie a syndrom trávení. Tato kniha jasně popisuje, jak stav našeho trávícího traktu ovlivňuje naši psychiku, využití a vstřebávání různých minerálních látek a vitamínů, produkci  hormonů atd. Také se dozvíte, že léčením trávícího traktu se můžete zbavit nemocí, a spoustu dalších různých forem, v dnešní době moderní medicínou, nevyléčitelných chorob. Dlouhou dobu jsem hledal probiotika, která by byla odolná vůči žaludečním kyselinám a moje i Vaše peníze nerozloží již v žaludku trávící kyselina, ale dostanou se až do trávícího traktu, kam také patří. Tato probiotika jsou však unikátní nejen odolností vůči kyselinám, ale také obohacením rostlinnými komponenty.