Trávící enzymy - Digestion Enhancement Enzymes - 120 kapslí

Kód: 95
Neohodnoceno
880 Kč 765,22 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
9.11.2021
Položka byla vyprodána…

Pro dobré fungování organismu je velmi důležité správné trávení. Pokud tělu enzymy chybí, musí si pracně vytvářet své vlastní. Nedostatek enzymů má za následek to, že potrava zůstane pouze natrávená. Digestion Enhancement Enzymes™ zvyšuje vstřebávání a využití potravy a dalších v potravě obsažených doplňků. Minimalizuje se tak množství pro tělo toxického, zcela nestráveného nebo jen natráveného jídla.

Navíc, je-li tělo nuceno samo vytvářet trávicí enzymy, více se vyčerpá. Proto následně produkuje méně trávicích enzymů (a to je příčinou oslabeného zdraví, vzniku nemocí, stárnutí, degenerace, nedostatku vitality a dalších problémů).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Když tělo přijímá potravu zbavenou enzymů (vařená jídla, jídla ohřátá nad teplotu 45°C), nenamáčené ořechy, semínka a obilná zrna, tělní zásoby metabolických antioxidačních enzymů jsou nižší a buňky jsou vystaveny vyšší míře ničivých účinků volných radikálů. Digestion Enhancement Enzymes™ nutričně podporuje zvýšenou hladinu metabolických antioxidantů a podporuje využití a vstřebávání živin z potravy. Digestion Enhancement Enzymes™ nahradí enzymy, které v tepelně upraveném jídle zcela chybí a v syrové stravě mohou mít díky nedostatku minerálů sníženou hladinu. Jídlo bude lépe strávené a cenné zásoby metabolických enzymů ve Vašem těle se nebudou vyčerpávat. Tím se zásadně zvýší schopnost vstřebání jídla a potravinových doplňků.

Jste tím, co strávíte a vstřebáte; nikoli pouze tím, co jíte.

Rostlinné vs. živočišné enzymy

- rostlinné fungují ve všech fázích trávení, včetně fáze natrávení.

- živočišné (obvykle pocházející ze slinivky břišní jatečních zvířat) jsou aktivní pouze v pozdějších fázích trávení. Jelikož se nepodílejí na procesu natrávení, jsou mnohem méně efektivní.

Blahodárné účinky enzymů:

 • proteáza, amyláza, lipáza, celulóza, alfa-glykosidáza: podporují zdravé trávení, pomáhají absorbovat tělu nezbytné minerály, důležité pro jedince pravidelně konzumující potravu bohatou na tuky a cukry
 • bromelain: přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje zdraví cév
 • papain: podporuje normální funkci imunity a obranyschopnost, antioxidační účinky

Složení:

 • proteáza – 25 250 HUT
 • proteáza odolná vůči kyselinám – 220 SAP
 • Lipáza – 1500 FIP
 • Amyláza – 5 500 DU
 • Celuláza – 1650 CU
 • Laktáza – 400 LAC
 • Bromelain (z ananasu) – 10 000 PU
 • Papain (z papaji) – 13 200 PU
 • Alfa galaktosidáza – 90 GaIU
 • Kapsle: non-GMO celulóza

Doporučené dávkování: 1-5 kapslí ke každému jídlu (v závislosti na množství vařené stravy a problémech s trávením)

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.


Trávící enzymy jsem začal kdysi užívat, když jsem hřešil v jídle a v období svátků či narozenin se přejídal. Momentálně je mám sice doma, ale užívám pouze například při nabírání na váze, nebo když se necítím příliš dobře. Dokážou totiž velice důkladně trávit potravu, kterou sníme a tudíž není tolik zatěžována slinivka. Je potřeba si však dávat pozor na nadměrné a dlouhodobé užívání, jelikož slinivka zleniví a nevytváří si svoje vlastní enzymy na štěpení potravin. Jinak tyto enzymy fungují jako velice dobré katalyzátory veškerých životních funkcí, pokud však nechcete dodávat tablety, můžete k masitým a proteinovým jídlům přidávat po troškách čerstvý ananas, nebo papáju - obsahují totiž bromelain a papain, které jsou právě trávícími enzymy pro štěpení bílkovin na aminokyseliny...