Edice Štěpánčiny Divné čokolády - Čertovo lejno

Kód: 2756
Neohodnoceno
149 Kč –9 %
čertovo lejno
149 Kč –9 % 135 Kč 117,39 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
1.2.2022
Položka byla vyprodána…

Pekelně dobrá, lehce pikantní, hořká 70% čokoláda, dominující sírou, česnekem a mletou bílou hořčicí - přesně tak, jak by asi vonělo čertovo lejno !. Povrch čokolády zdobí kuličky celé bílé hořčice. Nezapomeňte je rozkousat a užívat si zcela jiné odstíny pálivosti, než jaké znáte z pepře nebo chilli. Vhodný dárek všem, kteří se nebojí ostrého koření a česneku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořká čokoláda s přísadami

POZOR AKCE: ČOKOLÁDA JE S PROŠLOU DOBOU MINIMÁLNÍ TRVALNIVOSTI

Upozornění: každý kousek je ručně vyroben, zabalen do originálního barevného obalu malovaného autorkou a doplněného poezií. Co kus, to originál ! Čokoláda je ručně temperována, aby získala lesk, barvu a správný lom. Přesto či právě proto se někdy na čokoládě můžou vyskytnout různé mapy a skvrny, vzniklé reakcí při krystalizaci kakaového tuku a ostatních, neobvyklých druhů koření. 

Složení : 70% hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, emulgátor (sojový lecitin, polyglycerol-polyricín-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR, hořčičné semeno mleté i celé 4 %, sušený česnek granulovaný 1,5 % (sušený česnek, oxid siřičitý). 

Hmotnost: 100 g, 11 x 16 cm

Země původu: Česká republika

Výrobce: Štěpánka Trenz, Halasova 285, Lysice 679 71