Edice Štěpánčiny Divné čokolády - Kundičková

Kód: 2750
Neohodnoceno
297 Kč –40 %
kundičková
297 Kč –40 % 179 Kč 155,65 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Nejdivnější čokoláda z celé Edice Divných čokolád. Mužům nedá spát, dokud ji neozkusí a v ženách to vyvolává víc než zvědavost. Bílá ochucená čokoláda ve tvaru ženského přirození spatřila světlo po dlouhém hledání toho správného „přírodě identického aroma“. Co kus, to originál ! Ideální dárek pro muže . 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá čokoláda s přísadami : je zlehka obarvena dorůžova červenou řepou (chuť řepy v čokoládě není poznat), vytvarovaná do tvaru ženského přirození. Ochlupení symbolizují semínka černuchy. Je ochucena „přírodě identickým aromatem“ – dvěma přírodními ingrediencemi: kapičkou růžové palmy a krevetové pasty, která je afrodiziakální (i alergenní). V této edici nejde ani tak o specifickou chuť základní čokolády, jako o neobvyklou kombinaci koření a dalších přísad a celkovou chuť výrobku.

POZOR AKCE: ČOKOLÁDA JE S PROŠLOU DOBOU MINIMÁLNÍ TRVALNIVOSTI

Upozornění: každý kousek je ručně vyroben, zabalen do originálního barevného obalu malovaného autorkou a doplněného poezií. Co kus, to originál ! Čokoláda je ručně temperována, aby získala lesk, barvu a správný lom. Přesto či právě proto se někdy na čokoládě můžou vyskytnout různé mapy a skvrny, vzniklé reakcí při krystalizaci kakaového tuku a ostatních, neobvyklých druhů koření. 

Složení : Bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, laktóza,  emulgátor (sojový lecitinpolyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR), sušená červená řepa mletá 3 %, semena černuchy seté 1 %, éterický olej Růžová palma 0,03 %, stopové množství krevetové pasty (krevety sušené drcené, sůl).

Hmotnost: 90 g, rozměry: ve tvaru ženského přirození, tedy každá je jiná!

Země původu: Česká republika

Výrobce: Štěpánka Trenz, Halasova 285 Lysice 679 71