Akční nabídka: Mladý ječmen BIO, 200 g + Chlorella, tablety 1200 ks

Kód: 62
Akce
Neohodnoceno
Značka: Vitalvibe
1 568 Kč –5 %
chlor jec
1 568 Kč –5 % 1 490 Kč 1 295,65 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.12.2020
Položka byla vyprodána…
 
Mladý ječmen BIO, 200 g + Chlorella, tablety 1200 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
Mladý ječmen - nabijte svoje tělo energií čerstvých výhonků. Tato supervýživná rostlinka, sklizená těsně před rozpukem, v sobě nese množství cenných vitamínů, antioxidantů, enzymů a dalších biologicky aktivních látek. To nejlepší, co lze načerpat z úrodné půdy, sluníčka, čisté vody a horského vzduchu.
 
Vitalvibe mladý ječmen je RAW usušená šťáva plná účinných látek. Pro tělo je lehce stravitelný a dobře vstřebatelný. Nese BIO certifikát, ručíme za jeho špičkovou kvalitu a absolutní bezpečnost – je pravidelně testován na obsah rizikových látek.
 
A kde spočívá jeho síla? Tento zelený elixír je výborný pro detoxikaci a celkové posílení organismu. Doplní živiny tam, kde chybí v přirozené stravě. Dokáže účinně čistit a regenerovat na buněčné úrovni. Snižuje překyselení organismu a chrání proti volným radikálům, představuje tak účinnou prevenci vůči řadě civilizačních chorob. Je vzpruhou pro imunitní systém a oporou proti předčasnému stárnutí.
 
V ČEM JE MLADÝ JEČMEN SKVĚLÝ
  • Účinně detoxikuje tkáně díky vysokému obsahu zeleného barviva chlorofylu, který na sebe dokáže navázat molekuly jiných látek, například těžkých kovů. Tím pomáhá tělo „čistit“.
  • Snižuje překyselení organismu (díky chlorofylu, vitamínu C, rostlinným enzymům, vitamínům sk. B a antioxidantům). Toto vychýlení vnitřního prostředí z rovnovážného stavu představuje zásadní rizikový faktor pro vznik řady chronických onemocnění.
  • Pomáhá s vyladěním imunitního systému (díky vysokému obsahu vitamínu C). Dobře fungující imunita dokáže odolávat nebezpečím přicházejícím zvenčí a zabraňuje také nežádoucím reakcím i patologtickým procesům, kterými jde tělo samo proti sobě.
  • Díky vysokému obsahu přírodních antioxidantů (vitamíny C + B6, aktivní enzymy a chlorofyl) chrání tělo proti oxidačnímu stresu, zabraňuje předčasnému stárnutí organismu a funguje jako ochránce před množstvím civilizačních chorob.
  • Celkově posiluje organismus. Je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné mikroživiny. Dnešní způsob stravování je mnohdy chudý na čerstvé ovoce a zeleninu a postrádá dostatek skutečně výživných látek. Mladý ječmen doplňuje to, co bychom měli získat z přirozené stravy, abychom se cítili celkově fit.
  • Zpomaluje stárnutí kůže, zlepšuje hojení poškozených tkání a při dlouhodobém užívání chrání tělo před UV zářením (díky beta karotenu ve spolupráci s aktivními enzymy).
  • Přispívá k udržení psychické vyrovnanosti (díky vitamínům skupiny B), například v období zvýšeného pracovního stresu, v těžkém životním období či v čase, kdy na nás jdou „černé myšlenky“.
  • Zlepšuje kvalitu pleti (díky vitamínu C a vitamínům skupiny B).
  • Chrání kardiovazkulární systém (díky vitamínům B6 a C).
 
JAK JEČMEN UŽÍVAT
Smíchejte doporučenou denní dávku s vodou, smoothie nebo šťávou. Protřepejte v shakeru nebo promixujte. Konzumace je ideální zrána, kdy je trávicí trakt prázdný a připravený pro vstřebání enzymů, které pak mohou během dne blahodárně působit. Pokud bychom zelené potraviny užívali společně s další potravou, spotřebují se tyto enzymy přednostně v trávicích procesech.
 
Doporučené dávkování: Dospělí: 1–2 zarovnané čajové lžičky (1,5–3 g) 2–3 × denně nalačno. Děti od 3 let půlku čajové lžičky 1 × denně.
 
Nedoporučujeme užívat ve stejný moment s dalšími doplňky stravy nebo léky, protože zelené potraviny mohou snižovat jejich vstřebatelnost. Pokud dlouhodobě užíváte léky, doporučujeme konzultovat užívání mladého ječmene s lékařem nebo lékárníkem.
 
Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.
 
Složení: 100% šťáva z mladého ječmene bio.

Chlorella je jednobuněčná mikro řasa, o které se říká, že je nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu (5% nebo dokonce více), který pomáhá zvyšovat počet červených krvinek v lidském těle. Tento doplněk stravy se skládá z 55 % z bílkovin a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny.
 
Chlorella se nachází ve stojatých vodách bohatých na organickou hmotu a ve vlhké půdě. Kultivovaná chlorella roste ve sladkovodních rybnících pod přísným dohledem. Po vypěstování hlavní kultury pro dosažení správných koncentrací se buňky chlorelly vyčistí a dehydrují. Po dlouhou dobu byla problémem stravitelnost řasy. Dezintegrace buněčné stěny chlorelly probíhá krátkodobým zvýšením teploty a tlaku, kdy dochází k prasknutí buňky. Časově je proces nastaven tak, aby po prasknutí vysoká teplota nezničila bohatství látek uvnitř buněk chlorelly. Prášek je po usušení slisován do tablet, které jsou prosté všech aditiv.
 
Chlorella je bohatým zdrojem bílkovin (55 %) srovnatelných s těmi, které se nacházejí v živočišných produktech. Je v ní zastoupeno všech 8 esenciálních aminokyselin, obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E a beta karoten a minerály železo, zinek, fosfor, draslík, jód a vápník. Rovněž je bohatá na chlorofyl, který zlepšuje nasycení hemoglobinu v krvi kyslíkem. Některé výzkumy ukazují, že chlorofyl má schopnost se sám přetvářet v hemoglobin (dochází k záměně hořčíku v porfynovém jádru za železo). Mnoho živin v řase také působí jako antioxidanty, takže neutralizují volné radikály. Buněčná stěna chlorelly obsahuje i stravitelnou vlákninu.
 
Naše chlorella pochází od japonského výrobce s dlouholetou tradicí pěstování chlorelly, kde má certifikát ekologického zemědělství. Na evropském trhu je exklusivní. Každá šarže je řádně testována, proto ručíme za stálou kvalitu. 
 
Doporučené dávkování: dospělí 4-6 tablet 3x denně, děti od 3 let 1-3 tablety denně s vodou, džusem nebo smoothie.
 
Složení: 100% Chlorella vulgaris s dezintegrovanou buněčnou stěnou.
 
Balení obsahuje 1 200 tablet.
 
Celková hmotnost včetně obalu: 400 g
 
Země původu: Japonsko
 
Vegan, bez lepku.