Borovicový pyl (Pinus massoniana) tablety 120 tbl

Kód: 1451
Neohodnoceno
Značka: Lifechi
660 Kč 573,91 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
11.6.2021
Položka byla vyprodána…

Tablety z borovicového pylu poskytují pohodlné užívání a rychlý přísun více jak 200 živin, které se nacházejí v přírodním borovicovém pylu. Borovicový pyl obsahuje množství přírodních vitamínů, minerálů, esenciálních a neesenciálních aminokyselin, enzymů a koenzymů, mastných kyselin jako je kyselina alfa-linolenová (ALA) a dalších živin.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užívání borovicového pylu jako byliny pochází již z dob poprvé dokumentované čínské bylinné medicíny. Od té doby se borovicový pyl používá jako doplněk stravy. Díky nutričním vlastnostem borovicového pylu a jeho fytosterolním sloučeninám, je považován za přírodní životabudič.

Forma tablet je jednoduchý a účinný způsob, jak pohodlně borovicový pyl užívat například na cestách nebo kdekoliv se nacházíte. K užívání borovicového pylu ať již ve formě prášku nebo tablet je také dobrým doplňkem tinktura z borovicového pylu.

 

Latinský název: Pinus massoniana

Jiné názvy: Pine pollen, Pollen pini, Song Hua Fen

Země původu: provincie Zhejiang, jezera Qiandao Lake, Asie

 

Jakost Typ Zpracování Aplikace
potravinářská tablety z pylového prášku ruční sběr doplňky stravy, fytoterapie

 

Historie použití: TČM, Ájurvéda, tradiční přírodní medicína, doplňky stravy, fytoterapie, alternativní medicína

Účinné látky: vitamíny, minerály, aminokyseliny, omega 3, 6 a 9, vláknina, enzymy, koenzymy, flavonoidy, monosacharidy, superoxid dismutáza (SOD), inositol, polyfenoly, quercetin, rutin, rostlinné steroly

Rostlinné steroly/stanoly přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi - příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,8 g rostlinných sterolů/stanolů denně.

Souvisí s: Menopauzálním komfortem, duševním stavem a výkonem, čilostí, vitalitou, únavou, odolností, normální činnost gastrointestinálního traktu, superpotravinami, sportovci, bodybuildingem, speciální výživou, přírodní kosmetikou, superoxid dismutáza (SOD)

Užívání: Borovicového pylu obvykle  užíváme cca 2 – 3 tablety v jedné dávce. Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně, ve fytoterapii až 3x denně.

Více o účincích borovicového pylu se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!

 

Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.