Chlorella Manna 1200 ks

Kód: 63
Neohodnoceno
Značka: HealthForce
1 999 Kč –5 %
Chlorella Manna 1200 ks
1 999 Kč –5 % 1 899 Kč 1 651,30 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Chlorella (Chlorella pyrenoidosa) je jedinou rostlinou na planetě, která dokáže vyrůst o čtyřnásobek za méně než jeden den. Obsahuje chlorellový růstový faktor (CGF), který se skládá z aminokyselin, beta glukanů, nukleových kyselin, peptidů a polysacharidů. Tyto mikroživiny vzájemně spolupracují a pomáhají rychleji obnovovat buňky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlorella pyrenoidosa je pěstovaná technologií TruGanic™ (vyšší kvalita než je standard ekologické BIO normy)*, a poté je pečlivě sušena při nízké teplotě tak, aby si uchovala svoji energii, enzymy a ostatní prvky citlivé na teplotu. Po usušení je skladována v lahvích z tmavého skla s jedinečným kovovým uzávěrem a pohlcovačem kyslíku, což 100% chrání živiny (vytváří vakuum). Sklo je recyklované a recyklovatelné, neunikají z něj plyny a neuvolňuje toxické plyny při tavení.

Pozitivní účinky chlorelly

 • pomáhá zvýšit vitalitu těla a energii organismu
 • podporuje prospěšnou střevní mikroflóru a uklidňuje sliznice trávicího traktu, příznivé účinky při chronických zácpách
 • čištění organismu a napomáhá k odstranění škodlivých látek a těžkých kovů z těla
 • přispívá k regeneraci buněk
 • pozitivní vliv na akné, alergie, ekzémy a plísňové infekční
 • přírodní antioxidant
 • pomáhá posilovat imunitní systém
 • stimuluje optimální hladinu cholesterolu
 • pomáhá snižovat vysoký krevní tlak a přispívá ke krvetvorbě
 • podporuje regeneraci jaterní tkáně
 • obsahuje chlorofyl (antimikrobiální účinky, pomáhá odstraňovat nepříjemné pachy, podporuje zdraví kůže), vysoký podíl bílkovin (přispívají ke zdraví kostí i pocitu sytosti, pomoc při růstu a vývoji těla) a vlákninu (pomáhá při trávení, dlouhodobý pocit sytosti) - společně pomáhají čistit tlusté střevo
 • obsahuje esenciální aminokyseliny - podpora při regeneraci

Doporučené dávkování: 15-25 tabletek denně (lze i více) najednou nebo ve více dávkách

Použití: Chlorellu je možné užívat přímo, smíchanou s vodou/džusem, jako zálivku do salátů nebo jako přídavek do jídla

Původ: ostrov Hainan, druhý největší ostrov Číny, nacházející se v Jihočínském moři

Doplňkové údaje:
Velikost porce: 5.0 g (25 tablet)

 Nutriční hodnoty  ve 100 g
 Energetická hodnota  1758 kJ/ 420 kcal
 Tuky   9,4 g
 Sacharidy  24 g
 Vláknina  0,3 g
 Bílkoviny  58 g
 Sůl**  1 g
 Vápník  176 mg (22 %)*
 Železo  100 mg (720 %)*
 Hořčík  3 g (80 %)*
 Zinek  48 mg (480 %)*
 Vitamín A  2080 µg (260%)*
 Vitamín B2  4 mg (260 %)*
 Vitamín B3  19,2 mg (120 %)*
 Vitamín B6  1,12 mg (80 %)*

* referenční hodnoty příjmu

** pouze ve formě přirozeně se vykytujícího sodíku

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Upozornění: chlorella může snižovat krevní tlak

100% TruGanic™: během pěstování nebylo použito žádných pesticidů, jsou použity netoxičtí čistící činitelé a přidané látky; elektromagnetickou radiací je zajišťována kvalita vzduchu a jsou prováděny aktuální kontroly čistoty.

Množství: 1500 ks


Chlorella má své místo v mém e-shopu a řádím jí taky mezi jednu z top věcí, poprvé sem jí vyzkoušel již někdy v roce 2008 spolu s mladým ječmenem, jako první z doplňků stravy. Mohu říct, že začátky jsou krušné a tělo to rovná docela radikálním způsobem. Její velká přednost je chelace těžkých kovů a následné vyloučení z těla ven. Hodně sem jí užíval při odstraňování amalgámových plomb ještě spolu s tinkturou z koriandru. Chlorella totiž nedokáže zasáhnout hluboko do těla, nejdřív je třeba užívat koriandr, který těžké kovy vyloučí do krevního řečiště, ty se dostanou do střeva a tam odtud už je naváže a vytáhne ven z těla. Je však třeba si dávat pozor na dlouhodobé užívání a zařazovat přestávky, jelikož je chelační a odvádí z těla i důležité minerální látky. Chlorellu tedy řadím na první příčku a určitě se jí nebojte, je opravdu vhodná a má spoust dalších benefitů.

Ještě poznámka - jakýkoliv zánět v těle dokáže podávání 3*50 tablet denně velice dobře dostat pod kontrolu, funguje i jako přírodní antibiotikum.