AKCE - EXPIRACE 4/2024 Dr. Mercola Fermented Ginseng (fermentovaný ženšen) 96 mg, 30 kapslí

Kód: 2987
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Dr. Mercola
759 Kč –10 %
fermented ginseng 96 mg 30 kapsli
759 Kč –10 % 683 Kč 609,82 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Položka byla vyprodána…

AKCE - EXPIRACE 4/2024

Dr. Mercola Fermentovaný Ženšen ( Fermented Ginseng ) je vyroben z čistého 100% korejského ženšenu, který obsahuje více ginsenosidů - nejcennější ze složek ženšenu. Pomocí patentovaného procesu fermentace enzymů dokázali vědci vytvořit extrakt ze ženšenu, který působí, jako by již byl metabolizován ve vašem tlustém střevě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody produktu 

 • Sklizeno po 4 až 5 letech, aby se maximalizovala nutriční hodnota. ( průmyslový standard je 6 let )
 • Zpracováno pomocí speciální nízkoteplotní vakuové extrakce celého kořene pro zachování vitamínů
 • NEloupané, tudíž klíčové bioaktivní sloučeniny zůstanou nedotčené. Peeling odstraňuje vedlejší kořínky a kořínky vlasů, které nesou klíčové bioaktivní sloučeniny. Pokud se sklizeň uskuteční po 6. roku může dojít ke zmenšení obsahu klíčových prvků.
 • Je vyroben z čistého 100% korejského ženšenu (Panax ginseng). Obsahuje více ginsenosidů, zvláště když kořen není během procesu vaření v páře vystaven vysokému teplu.
 • Používá se speciální nízkoteplotní vakuová extrakce celého kořene. Tento proces pomáhá udržovat vitamíny, profil aminokyselin a organické germánium, které je citlivé na vysokoteplotní zpracování.
 • Díky metodě zpracování obsahuje fenoly, lipidy, 18 esenciálních mastných kyselin, 6 vitamínů, 7 aminokyselin, 8 esenciálních aminokyselin, mastné kyseliny a 18 minerálů, včetně organického germania a polyacetylenu.

Pokud jde o ženšen, obvykle si můžete vybrat mezi asijským / korejským ženšenem (Panax ginseng) a americkým ženšenem (Panax quinquefolius) . Existují i ​​jiné byliny, které si říkají ženšen, jako je eleuthero nebo sibiřský ženšen, které ve skutečnosti vůbec ženšenem nejsou.

Kapsle Licaps zazivaci trakt

Každá tobolka je hermeticky uzavřena a po naplnění fermentovaným extraktem z ženšenu propláchnuta dusíkem, aby se minimalizovala expozice kyslíku, což přispěje k dlouhodobé stabilitě, účinnosti a trvanlivosti.

Výhody fermentace ženšenu

Výzkum ukázal, že mnoho z nejcennějších částí ženšenu (ginsenosidy) projdou napřímo vaším žaludkem a tenkým střevem, aniž by byly někdy stráveny. Teprve když tyto sloučeniny vstoupí do vašeho tlustého střeva, jsou prospěšné bakterie vašeho těla schopné metabolizovat (fermentovat) ginsenosidy na vstřebatelné sloučeniny, které vaše tělo může využít. 

Pomocí patentovaného procesu fermentace enzymů dokázali vytvořit tento extrakt ze ženšenu, který působí, jako by již byl metabolizován ve vašem tlustém střevě. Místo toho, aby jen tak prošel přímo vaším žaludkem a tenkým střevem se fermentovaný ženšen začíná vstřebávat ihned po užití.

Fermentace ženšenu poskytuje:

 • Zvýšenou absorpci nad nefermentovaným extraktem
 • Rychlejší vstřebávání
 • Důslednější absorpce

Výhody ženšenu schválené EFSA

 • zlepšení fyzického zdraví (účinky předčí běžně dostupné energetické nápoje i kávu).
 • psychické problémy
 • adaptogen
 • afrodiziakum (zlepšuje erekci)
 • posiluje imunitu
 • zlepšuje krevní oběh
 • je velmi dobře snášen bez vedlejších účinků

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Fermentovaný Korejský Panax Ginseng (extrakt z kořene) 96 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Ostatní ingredience: rostlinný glycerin, kapsle (HPMC)

GMO, SOY a GLUTEN FREE

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz