Mladý ječmen BIO, 200 g

Kód: 70
Neohodnoceno
769 Kč 668,70 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Nabijte svoje tělo energií čerstvých výhonků. Tato supervýživná rostlinka, sklizená těsně před rozpukem, v sobě nese množství cenných vitamínů, antioxidantů, enzymů a dalších biologicky aktivních látek. To nejlepší, co lze načerpat z úrodné půdy, sluníčka, čisté vody a horského vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Tento Mladý ječmen je RAW usušená šťáva plná účinných látek. Pro tělo je lehce stravitelný a dobře vstřebatelný. Nese BIO certifikát, ručíme za jeho špičkovou kvalitu a absolutní bezpečnost – je pravidelně testován na obsah rizikových látek.
 
A kde spočívá jeho síla? Tento zelený elixír je výborný pro detoxikaci a celkové posílení organismu. Doplní živiny tam, kde chybí v přirozené stravě. Dokáže účinně čistit a regenerovat na buněčné úrovni. Snižuje překyselení organismu a chrání proti volným radikálům, představuje tak účinnou prevenci vůči řadě civilizačních chorob. Je vzpruhou pro imunitní systém a oporou proti předčasnému stárnutí.
 
V ČEM JE MLADÝ JEČMEN SKVĚLÝ
  • Účinně detoxikuje tkáně díky vysokému obsahu zeleného barviva chlorofylu, který na sebe dokáže navázat molekuly jiných látek, například těžkých kovů. Tím pomáhá tělo „čistit“.
  • Snižuje překyselení organismu (díky chlorofylu, vitamínu C, rostlinným enzymům, vitamínům sk. B a antioxidantům). Toto vychýlení vnitřního prostředí z rovnovážného stavu představuje zásadní rizikový faktor pro vznik řady chronických onemocnění.
  • Pomáhá s vyladěním imunitního systému (díky vysokému obsahu vitamínu C). Dobře fungující imunita dokáže odolávat nebezpečím přicházejícím zvenčí a zabraňuje také nežádoucím reakcím i patologtickým procesům, kterými jde tělo samo proti sobě.
  • Díky vysokému obsahu přírodních antioxidantů (vitamíny C + B6, aktivní enzymy a chlorofyl) chrání tělo proti oxidačnímu stresu, zabraňuje předčasnému stárnutí organismu a funguje jako ochránce před množstvím civilizačních chorob.
  • Celkově posiluje organismus. Je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné mikroživiny. Dnešní způsob stravování je mnohdy chudý na čerstvé ovoce a zeleninu a postrádá dostatek skutečně výživných látek. Mladý ječmen doplňuje to, co bychom měli získat z přirozené stravy, abychom se cítili celkově fit.
  • Zpomaluje stárnutí kůže, zlepšuje hojení poškozených tkání a při dlouhodobém užívání chrání tělo před UV zářením (díky beta karotenu ve spolupráci s aktivními enzymy).
  • Přispívá k udržení psychické vyrovnanosti (díky vitamínům skupiny B), například v období zvýšeného pracovního stresu, v těžkém životním období či v čase, kdy na nás jdou „černé myšlenky“.
  • Zlepšuje kvalitu pleti (díky vitamínu C a vitamínům skupiny B).
  • Chrání kardiovazkulární systém (díky vitamínům B6 a C).
 
JAK JEČMEN UŽÍVAT
Smíchejte doporučenou denní dávku s vodou, smoothie nebo šťávou. Protřepejte v shakeru nebo promixujte. Konzumace je ideální zrána, kdy je trávicí trakt prázdný a připravený pro vstřebání enzymů, které pak mohou během dne blahodárně působit. Pokud bychom zelené potraviny užívali společně s další potravou, spotřebují se tyto enzymy přednostně v trávicích procesech.
 
Doporučené dávkování: Dospělí: 1–2 zarovnané čajové lžičky (1,5–3 g) 2–3 × denně nalačno. Děti od 3 let půlku čajové lžičky 1 × denně.
 
Nedoporučujeme užívat ve stejný moment s dalšími doplňky stravy nebo léky, protože zelené potraviny mohou snižovat jejich vstřebatelnost. Pokud dlouhodobě užíváte léky, doporučujeme konzultovat užívání mladého ječmene s lékařem nebo lékárníkem.
 
Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.
 
Složení: 100% šťáva z mladého ječmene bio.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Zdroj vitamínů: ANO
Zdroj antioxidantů: ANO
Zdroj enzymů: ANO
Vhodné pro děti do 3 let: NE
Vhodné pro těhotné a kojící ženy: NE