EXPIRACE 9/2024 Primal Alchemy Zen Warrior, 160 kapslí

Kód: 3884
Výprodej
Neohodnoceno
1 599 Kč –10 %
zen warrior
1 599 Kč –10 % 1 439 Kč 1 284,82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 9/2024

Bylinný před-tréninkový doplněk BEZ stimulantů CNS jako je kofein apod. Doplněk stravy Zen Warrior je účinná bylinná receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly zevnitř. S použitím nejkvalitnějších rostlinných adaptogenů, nootropik a tonických výtažků jako jsou Cordyceps, Shilajit, Ashwagandha a další. Pránicky nabité® na 432 Hz nejmodernějším generátorem orgonové energie (viz níže) a uloženo v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu. Zen Warrior - nástroj pro sportovce a lidi zaměřené na výkon a výdrž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

zen1

Většinou "před-tréningovky" (z 95% na trhu) jsou stavěné jen na principu nakopnutí a stimulace silnou dávkou kofeinu nebo jiných stimulačních látek a navíc jsou ochucené (sladidlo, barvivo, aroma). Následně se přidá mix pár aminokyselin v zanedbatelném množství anebo trocha Kreatinu a v mnoha případech ještě další stimulanty. Výsledkem je, že játra musí odbourávat spoustu chemie a současně jsou přetížena množstvím stimulantů (to později vede k přemíře estrogenu v těle a nabourání funkce šlach protože játra řídí šlachy). Na tréninku se sice cítíte skvěle a podáváte skvělé výkony, protože CNS (centrální nervový systém) byl silně stimulován k výkonu, ale později se tělo musí vypořádat s následky a fyzicky i výkonnostně postupně upadáte (místo toho aby jste přirozeně sílili) a musíte již "před-tréninkovku" používat, aby jste dosáhli alespoň nějakých běžných výsledků. Bez ní je pak nejen těžké nebo pocitově "nemožné" fyzicky cvičit, ale mnohdy se vůbec ke cvičení odhodlat a dokopat. Cesta silných přírodních tonických bylin a výtažků bez chemie a stimulantů jistě nabízí minimálně zajímavou alternativu s hlubší přidanou hodnotou, která skrývá mnohá tajemství a potenciál, jež čekají na prozkoumání, objevení a prožitek každého pokojného bojovníka otevřeného vnímat své tělo, mysl i ducha jinak než jen jako sportovec.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

 bublina a nařízení

OBSAH ZEN WARRIOR FORMULE PRO KULTIVACI ŽIVOTNÍ SÍLY (na 1 dávku)

EXTRAKT POLYRHACHIS MOUNTAIN ANT 50:1 (černý mravenčí extrakt) ∞ 1000 mg:

Polyrhachis Vicina Roger je druh černého mravence tradičně známý v čínském bylinkářství jako „horský mravenec“, protože se vyskytuje primárně mezi kořeny ženšenu v pohoří Changbai v Číně. Je považován za přední tonickou bylinu TČM. Entomofágie - dietní pojídání hmyzu, byla součástí každého lékopisu předků po celé planetě. Imperiální záznamy uvádějí, že Polyrhachis Ant byl konzumován pro adaptogenní vlastnosti dynastickými pokrevními liniemi po celé věky šlechtickou elitou v Číně.

zen2

Polyrhachis Vicina extrakt má v TČM pověst své schopnosti související s vitalitou a dlouhověkostí tím, že je jedinečným tonikem Qi i Jing, což může být způsobeno vysokým množstvím dostupného surového ATP - čisté buněčné energie obsažené uvnitř. Mravenčí extrakt Polyrhachis používaný v Zen Warrior pochází z Di Tao získávání a je divoce sklizený z nedotčených lesů vysoko v pohoří Changbai v severovýchodní Číně okolo 1500 m.n.m. Mravenci jsou odborně připraveni a extrahováni tradičními metodami horkou vodou, pro tvorbu nejsilnějšího a super-koncentrovaného extraktu 50:1.

Polyrhachis Vicina černý extrakt je významným zdrojem naprosto unikátních látek jako je mravenčí ecdysteron a aldehydové sloučeniny, chitin, kyselina mravenčí, surové ATP, nejvyšší množství zinku, aminokyseliny (40-60%!) vč. všech esenciálních, minerály a vitamíny, stopové prvky a mnoho dalších. Díky všem těmto látkám je černý horský mravenec považován gramem ke gramu za jedno z nejsilnějších stvoření. Dokáže nést 50-100 násobek své vlastní váhy a tlačit břemeno o tisícinásobcích své vlastní váhy! Kromě toho nepostrádá ani rychlost, výdrž a velkou houževnatost a pracovitost.

V Číně je Polyrhachis vicina extrakt tradiční součástí oficiálních lékopisů a registrován jako farmaceutická látka předepisovaná ve vztahu k libidu a životní síle. V EU nemá (stejně jako například cordyceps však žádné schválené účinky, proto doporučuji hledat relevantní informace ve východních zdrojích a/nebo vycházet logicky z toho, co dokáží unikátní látky jeho složení a také jeho mikroživiny, například masivně zastoupený organický zinek).

Horští mravenci pro následnou tvorbu tonického adaptogenního "herbálního" extraktu TČM, který používá Primal Alchemy nepocházejí z konvenčních mravenčích Čínských farem (kde se kultivují mravenci i masově), ale z volné divoké přírody Changbaiských hor, kde se pomocí speciálního zařízení sbírají 100% udržitelně a v podstatě ručně.

zen3

EXTRAKT CORDYCEPS MILITARIS (30% BETA GLUKAN) ∞ 800 mg

První písemná zmínka o cordycepsu pochází zřejmě z Číny z roku 620 n. l. Jedná se o nejúčinnější přírodní ergogen v historii, což dokázal poprvé na veřejnosti v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů a po negativních testech na doping jejich trenérský tým zveřejnil na tiskové konferenci užívání "cordycepsu sinensis a želví krve" v přípravě. Historicky si pak vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili cordyceps sinensis i pár dalších verzí zejm. díky obsahu cordycepinu, adenosinu a několika dalších látek (hl. militaris) jako špičkovou podporu při sportování a regeneraci.

zen4

Ve formulaci Zen Warrior není použit pravý divoký cordyceps sinensis, ale organicky vypěstovaný Cordyceps Militaris z divokých himalájských spór, odborně duálně extrahovaný z plodnice pouze pomocí tradiční horké vody a současných extrakčních metod ke koncentraci a standardizaci finálního extraktu na 30% beta glukanů a vysoký obsah cordycepinu. Tento krok v rozporu s DI TAO byl učiněn z důvodu účelného použití produktu jako před-tréninkové formulace a nikoli léku/adaptogenu dle TČM. Ve sportu se však ukázal jako dostatečně efektivní a přitom mnohem dostupnější "pseudo verze" cordycepsu jako je např. právě Militaris, pro jejich významný obsah funkčního cordycepinu, adenosinu a betaglukanů.

Cordyceps je tedy historicky i současně jednou z nejvíce ceněných záležitostí v rámci vrcholového sportu, tradiční čínské a tibetské medicíny. Představuje v současné době rovněž nejčastěji používaný ergogen mezi čínskými profesionálními atlety.

Ve volné přírodě však potřebuje Cordyceps Sinensis až šest let pro kompletní dokončení cyklu (housenka může roky hibernovat v zemi), navíc je jeho výskyt velmi řídký a sběr silně regulovaný a omezený. Právě z důvodu tohoto nedostatku a příliš vysoké ceny, začali přední světové laboratoře vyvíjet různé variace (pseudo-cordycepsy) této houby v umělých podmínkách (cs-4, militaris apod..) se smíšenými výsledky (viz výše). Ze všech dostupných variant tedy Primal Alchemy vybral tu nejlepší a nejefektivnější (v základních poměrech) pro svůj konkrétní účel. 

zen5

KSM66® KOŘENOVÝ EXTRAKT ASHWAGANDHA (5% WITHANOLIDŮ) ∞ 700 mg: 

Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, s nejvyššími koncentracemi hl. látek tohoto kořene a nejčistší organickou produkcí mezi všemi dostupnými produkty tohoto typu na trhu. Organicky pěstovaná a udržitelným způsobem sklizená. Odborně extrahováno v souladu s moudrostí tradiční ájurvédské medicíny k výrobě bioaktivního a koncentrovaného elixíru vitality s bohatým spektrem withanolidů v jejich přirozených poměrech, které dodávají sílu četným adaptogenním vlastnostem.

zen6

Ashwagandha má jeden z nejstarších zdokumentovaných záznamů pro použití jakékoli byliny z jakékoli starověké bylinné tradice na světě. Zmíněna je v ’Rig Veda’ eposu textů sestavených kolem roku 1500 př. n. l. a pak často zmiňovaná v následných východních Vedách - popisují Ashwagandhu jako prvotřídní medicinální tonikum schopné zvýšit fyzickou vitalitu a zesílit sexuální energii u každého, kdo ji konzumoval.

Nejčastěji je využívána jako adaptogen a podpora při stresu a vysílení, obecné slabosti a jedinci zaměřenými na harmonizaci hormonálního systému. Její schválený účinek pro přispívání k zvládání stresu se přisuzuje zejména schopnosti snížovat kortizol a balancovat hl. pohlavní hormony jak mužů tak žen.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Ashwagandha/Withania somnifera) - Witánie snodárná, čeleď lilkovité, kořen):

 • Přispívá k normální činnosti oběhového systému, výdrži a vitalitě.
 • Přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku.
 • Přispívá k normálnímu zvládání stresu a normální funkci reprodukčního a dýchacího systému.
 • Ashwagandha je adaptogen a antioxidant - zvyšuje tedy nespecifickou odolnost lidského organismu vůči negativním vnitřním i vnějším vlivům, kdy pozitivní efekty se dostavují rychle, již po pár dnech užívání.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny předložené Evropské komisi ke schválení (on hold):

 • Duševní a kognitivní činnost. )
 • Stres a spánek.
 • Omlazení.
 • Koncentrace, únava.
 • Duševní zdraví a relaxace.
 • Normální činnost kardiovaskulárního systému.
 • Energie - vitalita - svaly - výdrž.
 • Normální stav pokožky.

zen7

EXTRAKT Z KOŘENU PANAX ŽENŠENU (10% GINSENOSIDŮ) ∞ 500 mg:

’Král bylin’ ve své domovině starověké Asie, je dle TČM "královské Qi tonikum" a adaptogenní kořen bohatý na mnoho farmakologicky aktivních sloučenin, jako je skupina triterpenových saponinů nazývaných ginsenosidy. Tyto sloučeniny jsou skutečným klíčem k odkazu ženšenu v rámci TČM a důvodem, proč je široce považován za jeden z předních světových bylinných "panacejí a celospektrálních nootropik". Pravý Panax Ženšen byl považován za hlavní bylinu Shennongem, mýtickým vládcem mudrců starověké Asie ve sbírce písemných přepisů jeho ústní moudrosti zvané „The Shennong Ben Cao Jing“ pocházející z roku 200 n. l. Po tisíce let byl ženšen omezen pro použití kýmkoli mimo královské rodiny.

zen8

Díky své schopnosti harmonizovat přirozenou obranyschopnost je nejen silný adaptogen a přírodní stimulant energie, kognitivní zesilovač s mechanismem vyvažování neurotransmiterů, ale i dokonalá podpora duševní výkonnosti. Panax Ženšen byl také v historii používaný pro své schopnosti na sexuální zdraví - tedy např. efekt na hladinu testosteronu a je ceněným afrodiziakem, o kterém je známo, že dodává sexuální energii, bez ohledu na pohlaví nebo věk.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Ženšen pravý - Panax ginseng):

 • Antioxidant.
 • Bdělost.
 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.
 • Vitalita.
 • Sexuální zdraví.
 • Kognitivní funkce - paměť.
 • Kognitivní a duševní výkonnost.
 • Krevní oběh.
 • Normální hladina glukózy v krvi.
 • Únava. 

PURIFIKOVANÝ EXTRAKT HIMALÁJSKÉHO SHILAJITU (50% KYSELINY FULVOVÉ) ∞ 500 mg:

Shilajit je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Znám také jako "velehorská krev planety země" nebo jako „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“. Shilajit je bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni. 

zen9

Shilajit je možná nejúčinnější omlazovací prostředek, který lidstvo zná, obsahuje 85+ minerálů v iontové formě, vitamíny, řadu účinných fytonutrientů a hlavně je bohatý na kyselinu fulvovou. Organická sloučenina, kyselina fulvová, interaguje s naší buněčnou biologií a zlepšuje využitelnost životně důležitých elektrolytů a antioxidantů, kromě mnoha dalších živin. Shilajit drasticky zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost čehokoli, s čím je kombinován.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice):

 • Podporuje - normální stav kostí a kloubů. Omlazení.
 • Imunitní systém jako antioxidant.
 • Normální trávení.
 • Menstruační komfort.
 • Duševní a poznávací činnost.
 • Normální funkce reprodukčního systému.
 • Normální funkce močové soustavy.
 • Kontrolu tělesné hmotnosti.
 • Metabolismus sacharidů a lipidů.

SLADKOVODNÍ NANO PERLOVÝ PRÁŠEK ∞ 500 mg

Západní mysl byla uzpůsobena k tomu, aby viděla perly pouze při použití do šperků a jako výzdobu, ve skutečnosti jsou však perly známé jako tonikum "Shenu a krásy" dle TČM.  Perly obsahují široké spektrum živin, jako jsou esenciální aminokyseliny, hořčík, křemík, zinek, a jsou vzácným zdrojem velmi biologicky dostupného vápníku. Perly používali naši starověcí předkové z různých důvodů napříč věky - od Mayů a védských kultur, kteří používali perly k výrobě lektvarů lásky, až po egyptskou královnu Kleopatru a četné čínské císařovny. 

zen11

Bylo prokázáno, že perla obsahuje jedinečné molekulární sloučeniny, jako je conchiolin, díky kterému se perla leskne a perleť, u kterých bylo prokázáno mnoho vlastností, jež zde však nemůžeme uvádět. Tyto složky mj. souvisí s buněčnou hydratací, což je vhodné pro jedince zaměřené na pokožku, vlasy, nehty a oči. Kromě historické provázanosti s péčí o vnější krásu a vnější auru/zář jsou perly předním tonikem Shen v TČM a věří se, že jsou jednou z nejvyšších "bylin" pro kultivování hlubšího smyslu pro sebeuvědomění. 

Perla v této receptuře pochází z Di Tao získávání a je udržitelně sklizena z Zhuji, „Perlového města“ v provincii Zhejiang v Číně - známého jezera pro rozmnožování perel. Perly jsou sbírány ze 100% čisté sladké vody, přísně testovány na kontaminanty a poté podstupují pokročilý proces mikronizace, mletí nazývané „levigace“, aby se vytvořil dokonalý prášek o nano velikosti částic, který je extrémně biologicky dostupný pro tělo k maximálnímu vstřebání.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

 • v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

zen12

Co je to DI TAO získávání ?

Ve společnosti Primal Alchemy se klade maximálně důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že konzumujeme stravu v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda (která bylinu napájí), půda (která ji vyživuje), hmyz a mikroorganismy (které s ní žijí v symbióze), a také způsob pěstování a konečné úpravy.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.

Prana Charged™ - Co to znamená pránicky nabité 

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

achilles 11

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí.  

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ Naladění

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo jako přirozená harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení.

achilles 12

Složení: Polyrhachis Vicina Black Ant 50:1 extrakt*, Cordyceps Militaris (plodnice) Extract (30% Beta glukan)**, KSM-66 Ashwagandha Extract z kořene**, Purifikovaný himalájský Shilajit extrakt (50% kyseliny fulvové)*, Extrakt z kořene Panax Ženšenu (10% Ginsenoside)**, sladkovodní nano-perlový prášek**, Vegetariánská kapsle Pullulan (fermentovaný tapiokový škrob)
 *Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr
**Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a organicky pěstované 
Obsah: 160 kapslí
Doporučené dávkování: Užívejte 8 kapslí s filtrovanou vodou po probuzení nebo 10 minut před intenzivní fyzickou/duševní aktivitou (například tréninkem). Pro optimální výsledky cyklujte stylem 5 dní brát, 2 dny vysadit. Skladujte v suchu a mimo dosah dětí. 
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824 
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Forma: kapsle
Typ: adaptogen, antioxidant, doplněk stravy
Velikost balení: 160 kapslí
Doporučené denní dávkování: 8 kapslí po dobu 5 dní, na 2 dny vysadit
Počet dávek v balení: 20
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz