BRAINMAX 3.0 ANABOLIC DAGGER 320G

Kód: 123
Neohodnoceno
Značka: Brainmarket
699 Kč 607,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021
První předtréninkový anabolický optimalizér, který obsahuje unikátní složení pro zvyšování testosteronu, motivace a energie. Promění Vaše tréninky v dech beroucí jízdu plnou překonávání vlastních limitů. Anabolic Dagger je přírodní hormonální optimalizátor, který u mužů zvyšuje testosteron a současně balancuje estrogeny, způsobuje zvýšení fyzické i psychické houževnatosti, zlepšuje napumpování během tréninku a přivádí novou hladinu energie, motivace a chuti do tréninku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRAINMAX 3.0 ANABOLIC DAGGER 320G
 
První předtréninkový anabolický optimalizér, který obsahuje unikátní složení pro zvyšování testosteronu, motivace a energie. Promění Vaše tréninky v dech beroucí jízdu plnou překonávání vlastních limitů.
 
Nová éra preworkout produktů je zde – přivítejte první předtréninkový anabolický optimalizér!
 
 Výhody:
  • Navýšení hladiny testosteronu
  • Zvýšení svalové hmoty a síly – zlepšuje napumpování a tvrdost svalů pomocí látek karnitine tartrate, citrulin malát a kreatin.
  • Motivace a energie
  • Optimalizace zdraví – obsahuje zinek a vitamín D3 stejně jako bioperin a DIM, které vedou k celkové hormonální optimalizaci
 
Obsahuje 13 aktivních látek:
 
Maca 400 mg – Zvyšuje hladinu DHEA – mateřského androgenu a neurosteroidu, který slouží jakoprekurzor pro testosteron a je snižován nadměrným stresem. Zlepšuje náladu, zvyšuje psychickou a fyzickou vitalitu, libido i kvalitu spermií.
 
Siberian Ginseng 200 mg - Sibiřský adaptogen, mající stimulační efekt na CNS i imunitní systém, podněcuje varlata ke zvýšené produkci testosteronu.
 
Rhodiola rosea 100 mg - Zvyšuje citlivost mozku na dopamin a serotonin, čímž zvyšuje energii i dobrou náladu, stimulační efekt větší než kofein. Nejsilnější ze všech adaptogenů, pomáhá se vypořádávat s fyzickým i psychickým stresem a zvyšuje imunitu. Využívali ji již vikingové.
 
Tribulus terrestris 800 mg - Zvyšuje sekreci Luteinizačního a Folikulostimulačního hormonu z hypofýzy, čímž podporuje tvorbu testosteronu ve varlatech u mužů a estrogenů a progesteronu ve vaječnících u žen. Pomáhá léčbě sekundárního hypogonádizmu.
 
Fenugreek 200 mg - Obdobně jako Maca podněcuje tělo ke zvýšené tvorbě DHEA, který slouží jako prekurzor testosteronu, dále zvyšuje inzulínovou senzitivitu (rekompozice postavy), snižuje množství negativních efektů zvýšeného testosteronu (akné, vypadávání vlasů) a zvyšuje poločas rozpadu energizujícího dopaminu (větší drive, motivace a energie).
 
Diindolylmethane 25 mg - Látka přirozeně se vyskytující v brukvovité zelenině, která působí jako naturální inhibitor aromatázy, díky čemuž pomáhá balancovat testosteron a estrogeny dle pohlaví. U mužů brání při zvyšování testosteronu zvýšené konverzi na estrogeny.
 
Acetyl-L-Tyrosin 250 mg - Tělo jej využívá k syntéze neurotransmiteru dopaminu, který souvisí s energií, motivací, zaměřeností na cíl a euforií. Současné užití s fenugreekem prodlužuje poločas rozpadu takto vzniklého dopaminu a tedy i stimulační efekt BM3.0.
 
Carnitine tartrate 150 mg - Zvyšuje množství a velikosti androgenních receptorů, díky čemuž plní pak testosteron ve Vašem těle lépe svou funkci a vy dosahujete rychlejších přírůstků. Jeden z nejvíce podceňovaných suplementů poslední dekády.
 
Citrulline malate 5.500 mg - Díky zvyšování syntézy NO zvyšuje napumpování při tréninku a pomáhá odvádět odpadní produkty ze svalů a vy tak dokážete cvičit déle a tvrději a lépe regenerovat.
 
Creatine monohydrate 4.000 mg - Prodlužuje délku práce svalů během tréninku, díky čemuž Vám umožní vymáčknout více opakování a více poškodit svalová vlákna a následně pomáhá s jejich regenerací. To vše se rovná rychlejší pokrok a svalové i silové přírůstky.
 
Zinc gluconate 15 mg - Vedle magnesia 2. nejvíce deficientní minerál v lidském těle, který souvisí s celkovou hormonální rovnováhou a zdravím a jeho nedostatek je spojen s nedostatečnou tvorbou androgenů (včetně testosteronu). Použita byla kvalitní chelátová forma zinku.
 
Vitamin D3 3.000 IU - Prohormon a genový optimalizátor, jehož nedostatek v zimních měsících je spojen se stále zvyšujícím se výskytem sezónních depresí. Souvisí s celkovou hormonální rovnováhou a chrání pohlavní hormony před ničením.
 
Bioperin 3 mg - Extrakt z černého pepře zvyšuje biochemickou dostupnost (využitelnost) všech ostatních rostlinných ingrediencí obsažených v BM 3.0. Kromě toho sám o sobě vede ke zvýšenému spalování tuků.
 

Doporučené dávkování: 2 odměrky (14g denní dávka) 20 minut před tréninkem (nalačno) zamíchat ve vodě. Pro maximalizaci účinku berte jednu odměrku denně i v netréninkové dny.

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
 
Složení: Pískavice řecké seno, Karnitin tartrát, Acetyl-L-Tyrosin, Tribulus terrestris, DIM, Rhodiola rosea exktrakt, Kreatiny monohydrát, Sibiřský ženšen, Maca, Bioperin, Glukonát zinečnatý, Vitamín D3, Ochucení.