Plástový pyl "PERGA" 100g

Kód: 76
Neohodnoceno
269 Kč –7 %
Plástový pyl "PERGA" 100g
269 Kč –7 % 249 Kč 216,52 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
12.11.2021
Položka byla vyprodána…

Pyl perga je získáván z plástů včelstva. Je to květový pyl, který je přepracován včelami přímo v úle. Zde je vystaven přírodnímu kvasnému procesu, během něhož vznikají velice důležité substance bez vnějšího zásahu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Analýzy dokazují nepostradatelné aminokyseliny, stopové prvky, enzymy a řadu potřebných živin. Všechny tyto látky jsou biologicky vyvážené a působí synergicky. Perga je o více než 50% účinnější než květový pyl rouskovaný a je zde opravdu minimální pravděpodobnost, že vyvolá alergické reakce. V oblibě ho u nás mají zákazníci, kteří jsou normálně alergičtí na květový pyl a tento jim alergie nezpůsobuje.
Podporuje organizmus k rychlé obnově duševní a fyzické síly, zvláště v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách a po operacích. Při depresivních stavech obnovuje duševní rovnováhu, vyvolává pocit spokojenosti a chuti k životu. Účinek pergy na centrální nervovou soustavu je trvalejší a hodnotnější, než-li účinek při užívání jiných látek, zejména drog. Dobrých výsledků je dosahováno u hypertrofie (zbytnění) prostaty, detoxikace jater, při syndromu únavy, neplodnostiimpotenci a snížené sexuální aktivitě.

Dávkování: 1 - 2 čajové lžičky denně

Balení: Plástový pyl "PERGA" 100g

Doplněk stravy