KRILL OLEJ PRO DĚTI 60 KAPSLÍ

Kód: 2087
Neohodnoceno
Značka: Dr. Mercola
699 Kč 607,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
27.1.2023
Položka byla vyprodána…

Dr. Mercola krill olej pro děti je zdrojem jedinečných antioxidantů a omega 3 mastných kyselin. Obsahuje olej z korýše krunýřovky, který je loven v hlubokých antarktických mořích. Obsahuje kvalitní zdroj omega 3 mastných kyselin v kapslích licaps, které redukují oxidační potenciál a prodlužují trvanlivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní je k dispozici základní doplněk stravy podporující soustředění a pozornost vašeho dítěte. V drobných tobolkách (Capliques), které mají poloviční velikost. Lze je tak snadno spolknout, všechny děti, které mohou polykat, je budou moci snadno užívat. Energie je dobrá do té doby, dokud je kontrolovatelná – a pokud umožňuje, aby se vaše dítě soustředilo, když je třeba. A za předpokladu, že se jeho jídelníček zakládá na zdravé stravě, potravinách bez konzervačních přísad, přídatných látek a barviv. Obvykle děti mají nekontrolovanou míru energetické hladiny, nemohou se dost dobře soustředit, a žijí na dietě z párků v rohlíku, sýrových hamburgerů, limonád, a brambůrků. Jedí školní obědy s výživovou hodnotou „menší než nula“ a se svými stejně vybíravými přáteli vyměňují (nebo vyhazují) to, coKril se jim nelíbí.

Kril neboli krunýřovka, jsou malé krevety nebo živočichové jako garnáty, které slouží jako potrava pro největší zvíře na světě – velké velryby. Bezzubé velryby spolknou obrovské množství krunýřovek, aby si tak dodaly energii, kterou potřebují jako palivo pro své obří rozměry. Plejtvák obrovský spolyká až 4000 kilogramů každý den během krmné sezóny. Tyto vysoce inteligentní velryby nejsou pouze zvířata závislá na nutriční potřebě Krilu. Stejně tak činí i tuleni, tučňáci, mořští ptáci, chobotnice a ryby.

Látka zvaná cholin 

Věda nám říká, že cholin a kyselina dodekahexaenová (DHA) – dva z největších zdraví podporujících živin v čistém oleji z korýše krunýřovky – jsou zásadní pro rozvoj mozku kojenců a malých dětí. Ve skutečnosti je DHA jedním z hlavních stavebních kamenů mozku. Kyselina dokosahexaenová (DHA) je dlouhořetězová omega-3 mastná kyselina. Asi polovina mozku a očí se skládá z tuků, z nichž mnohé jsou DHA – základní živinou pro optimální funkci mozku a očí. Kril olej pro děti také obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA), ale většina neurologických výhod omega-3-mastných kyselin je odvozena spíše od složek DHA než EPA. DHA (cholin) je součástí mateřského mléka.

DHA – nezbytná po celý život, a to nejen v prvním roce. DHA je důležitá pro optimální funkci mozku po celý život. Většina suché hmotnosti vašeho mozku je lipid (tuk). Mozková činnost závisí ve velké míře na funkci jeho vnější, mastné voskové membrány, která působí jako elektrické nervové vedení. V porovnání s ostatními tělesnými tkáněmi je obsah DHA v mozku velmi vysoký. Což dokazuje, že vaše potřeba DHA zůstává vysoká po celý život.

Jak DHA napomáhá 

 • Podporuje silné kognitivní funkce tím, že podporuje optimální funkci neuronů
 • Podporuje schopnost soustředit se
 • Má vliv na řízení motorické části mozku, které hrají významnou roli při svalových funkcích a koordinaci
 • Podporuje normální sociální rozvoj
 • Poskytuje zvýšenou ostrost vidění
 • Podporuje duševní zdraví

Svalová kontrola nemusí na první pohled vypadat jako příliš rozhodující, kromě sportu. Je však zásadní pro proces koordinovaného psaní, stejně jako nezbytná k sezení v klidu během vzdělávacích činností, aniž by se dítě ošívalo, pobíhalo kolem, kopalo, atd. Ostrý zrak také ovlivňuje schopnost dítěte učit se. Schopnost rozlišit mezi dvěma písmeny ve slově, vidět, co učitel píše na tabuli a ještě mnohem více, to jsou každodenní příklady toho, jak ostrý zrak může ovlivňovat náš život.

Proč je cholin (DHA) tak důležitý

Cholin je fosfolipid – sloučenina, která obsahuje tuky a vodu rozpustné složky. Fosfolipidy jsou základní součástí vašich buněčných membrán. Cholin se nachází ve vás a v mozku vašeho dítěte a hraje roli v produkci acetylcholinu – neurotransmiteru potřebného pro paměť, jiné mozkové funkce a svalové kontroly. Neurotransmitery převádějí signály z nervových buněk do jiných buněk. Cholin produkují játra a ve významném množství se vyskytuje v mozku dítěte. Je nezbytný pro integritu všech lidských buněčných membrán. Pomáhá také podporovat funkci a hladiny správného cholesterolu v těle – něco, co lze považovat za zvlášť důležité, pokud vaše dítě postrádá kvalitní a ekologickou stravu, maso a zeleninu.

Kril olej pro děti podporuje zvýšenou pozornost a koncentraci pro optimální učení.

 • Stimuluje růst neuronů a vývoj včetně posílení synapsí. Mozek je rozsáhlý komplex systému odesílání nervových buněk a příjmu signálů (elektrické impulsy), přes styčné body, tzv. synapse. Toto se děje v malém prostoru mezi dvěma buňkami.
 • Jeden neuron může tvořit synapse až s 1000 jinými neurony. Sofistikované funkce jako je učení a paměť vyžadují vysoce kvalitní odesílání neuronových signálů.
 • Podporuje koncentraci a klid při stresové situaci tím, že podporuje optimální hladiny dopaminu v mozku. Dopamin je neurotransmiter, který podporuje motorický vývoj a soustředění a také hraje důležitou roli při mnoha složitých mozkových procesech.
 • Chrání činnost mozku tím, že podporuje optimální funkci glutamátu. Glutamát a GABA (kyselina gama-aminomáselná) jsou považovány za ‚tahouny‘ neurotransmiterů v mozku. Společně pracují na kontrole mozku a celkové úrovni dráždivosti, která ovládá mnohé procesy v těle.
 • Chrání všechny buňky v těle
 • Podporuje optimální zdraví krevních lipidů

Vylepšená receptura pro lepší biologickou dostupnost omega-3 mastných kyselin. Omega-3 kyseliny jsou vázané na fosfolipidy, které slouží jako nosiče EPA a DHA. Bohužel, standardnímu rybímu oleji (a obecně jakémukoli oleji) chybí tento komplex fosfolipidů. Místo toho obsahuje omega-3 mastné kyseliny v méně příznivé formě volných triglyceridů.  Fosfolipidy umožňují snadnější průchod omega-3 mastných kyselin přes střevní stěnu.

Etiketa

Kril olej - 320 mg
Fosfolipidy - 128 mg
EPA (omega 3) - 38 mg
DHA (omega 3) - 17 mg
Astaxantin BIO - 2 mg
Cholesterol <5 mg

Složení: Kapsle (želatina z ryby Tilapia), BIO olivový olej, BIO extrakt z rozmarýnu (list). Obsahuje olej z korýše krunýřovky, který je loven v hlubokých antarktických mořích. Bez konzervačních přísad a barviv. Zpracováno již na moři ve speciálních lodích (zabránění oxidaci suroviny). GPS souřadnice na obalu.

Doporučené dávkování (DDD): 2 želatinové tobolky denně s prvním jídlem.

Kril olej od Dr. Mercola správnou volbouMarine council

 1. Kril olej je zpracováván přímo na speciálně upravené lodi, proto nedochází k jeho oxidaci při dalším převozu.
 2. Marine Stewardship Council certifikát - přísná pravidla pro ekologické rybaření, nejvyšší A stupeň udržitelnosti
 3. Patentovaná technologie kapslí Licaps (výrazně redukuje oxidační potenciál a prodlužuje trvanlivost) - bez klasického rybího zápachu. Zapouzdření pomocí ultrazvukové technologie.
 4. Dosledovatelnost suroviny - výrobce zaručuje sledovatelnost od zdroje až přes konečné zpracování.
 5. Patent na lov krilu - čerstvé zpracování jemného krilu pomocí speciálních nádrží přímo na lodích, kde dochází k lovu.

Výhody produktu

 • je vstřebatelnější, protože jeho omega-3 tuky jsou připojeny k fosfolipidům pro snadný transport do buněk, včetně mozkových buněk.
 • Obsahuje fosfatidylcholin, který zlepšuje biologickou dostupnost krilu.
 • Přirozeně obsahuje astaxanthin, nejúčinnější antioxidant přírody, který pomáhá udržet jeho stabilitu a odolnost vůči oxidaci.
 • Není náchylný ke kontaminaci rtutí a těžkými kovy, jako je rybí olej, protože krill se místo kontaminovaných ryb živí fytoplanktonem.
 • Je ekologicky udržitelný, protože krill tvoří největší biomasu na světě - každý rok se sklízí pouze 1 až 2 procenta celkové biomasy krilu!

DHA a EPA jsou klíčové pro vaše zdraví

Určitě jste již slyšeli o dvou typech tuků omega-3 mastných kyselin, které jsou rozhodující pro vaše zdraví – DHA a EPA (kyselina dodekahexaenová a kyselina eikosapentaenová). Tyto sloučeniny jsou nejen nezbytné k udržení vašeho zdraví – vědecké výzkumy navíc naznačují, že mohou rovněž podporovat zdravé srdce, imunitní systém a vaši náladu. 

Omega 3 jsou esenciální pro optimální fungování řady funkcí v těle. Kril olej je ideální zdroj pro vybalancování poměru k ostatním mastným kyselinám (omega 6, 7 a 9). Platí, že čím více jíte omega 6, 7, 9 (maso, mléčné výrobky, rostlinné oleje, oříšky, semena, přebytek běžných zprocesovaných potravin a tuků) tím více potřebujete omega 3 ve stravě.Omega 3 benefity

Ideální poměr mezi omega 6 a omega 3 je cca 1:1 nebo 2:1, obyčejně máme daleko vyšší poměr např. u americké populace to je 20:1, což není ideální z hlediska lipidového profilu, LDL a HDL. Nezapomeňte na rostlinné zdroje (chia, konopné a lněné semínko), nicméně pozor na kvalitu (není semínko jako semínko) - tedy čistý zdroj (ryba, kril) nejsou schopny nahradit. Rostlinné zdroje obsahují přirozeně kyselinu alfa linolenovou (ALA). ALA je prekurzorem DHA a EPA, tedy záleží na enzymu, který nefunguje dobře u mnoha lidí. Navíc dokážete konvertovat cca 5 % na EPA a menší množství na DHA (cca 1%). Většina kyseliny alfa linolenové, kterou získáte z rostlinných zdrojů, je oxidována nebo převedena na okamžitou energii. Proto je důležité doplňovat zdroje DHA a EPA nezávisle (kril, sardinky, pouze poký losos).

Vylepšená receptura pro lepší biologickou dostupnost omega-3 mastných kyselin. Omega-3 kyseliny jsou vázané na fosfolipidy, které slouží jako nosiče EPA a DHA. Bohužel, standardnímu rybímu oleji (a obecně jakémukoli oleji) chybí tento komplex fosfolipidů. Místo toho obsahuje omega-3 mastné kyseliny v méně příznivé formě volných triglyceridů.  Fosfolipidy umožňují snadnější průchod omega-3 mastných kyselin přes střevní stěnu.

Jedinečná technologie balení

Čistší produkt díky sníženému počtu pomocných látek, které působí jako nosiče těch aktivních. Namísto gelových kapslí je Kril olej obsažen ve dvoudílné tvrdé skořápce tobolky uzavřené páskem, s názvem Licaps. Tento systém vám přináší tyto výhody:

 • Pomáhá vyloučit potenciálně alergenní složky.
 • Zlepšuje biologickou dostupnost podporou absorpce.
 • Vyhýbá se používání změkčovadel – chemických látek, které mohou mít negativní dopad na váš endokrinní systém.
 • Chrání svůj obsah více díky silné ochraně vůči kyslíku.
 • Vykazuje vyšší biologickou dostupnost díky snížené citlivosti na teplo a vlhkost.
 • Poskytuje dobrou alternativu k tobolkám ze želatiny z hovězího skotu… je z rybí želatiny.
 • Umožňuje vidět čistotu vašeho produktu prostřednictvím zvýšené viditelnosti obsahu.
 • Odolává porušení.

Jak pomáhá olej z krilu

Kril olej pro děti podporuje zvýšenou pozornost a koncentraci pro optimální učení.

 • Stimuluje růst neuronů a vývoj včetně posílení synapsí. Mozek je rozsáhlý komplex systému odesílání nervových buněk a příjmu signálů (elektrické impulsy), přes styčné body, tzv. synapse. Toto se děje v malém prostoru mezi dvěma buňkami.
 • Jeden neuron může tvořit synapse až s 1000 jinými neurony. Sofistikované funkce jako je učení a paměť vyžadují vysoce kvalitní odesílání neuronových signálů.
 • Podporuje koncentraci a klid při stresové situaci tím, že podporuje optimální hladiny dopaminu v mozku. Dopamin je neurotransmiter, který podporuje motorický vývoj a soustředění a také hraje důležitou roli při mnoha složitých mozkových procesech.
 • Chrání činnost mozku tím, že podporuje optimální funkci glutamátu. Glutamát a GABA (kyselina gama-aminomáselná) jsou považovány za ‚tahouny‘ neurotransmiterů v mozku. Společně pracují na kontrole mozku a celkové úrovni dráždivosti, která ovládá mnohé procesy v těle.
 • Chrání všechny buňky v těle
 • Podporuje optimální zdraví krevních lipidů

Kril olej a obsah antioxidantů

Kril olej je doslova napěchovaný antioxidační silou, včetně antioxidačních vitaminů A a E, plus astaxanthin a kanthaxanthin. Astaxanthin je přírodní karotenoidní typ antioxidantu, který je ještě silnější než beta-karoten, alfa-tokoferol (vitamin E), lykopen a lutein. Kril olej obsahuje také nově objevený flavonoid s novou molekulovou strukturou. Pravděpodobně jste slyšeli, že flavonoidy jsou účinné antioxidanty. Je překvapivé, že doposud nebyly nalezeny v ničem jiném než v rostlinách – v zelenině, ovoci a řasách. Astaxanthin a tento jedinečný mořský zdroj flavonoidů v Kril oleji tvoří zvláštní pouto s EPA a DHA, což umožňuje přímý metabolismus antioxidantů.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz