C8 olej (100% kyselina kaprylová) 500ml

Kód: 2080
Neohodnoceno
Značka: Woldo Health
549 Kč –5 %
c8 olej
549 Kč –5 % 520 Kč 452,17 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Čistý MCT olej C8 ve vysoce kvalitní skleněné láhvi chráněné proti světlu s praktickým výtokem. MCT olej se v těle neukládá, je tak dobrým doplňkem k dietám, hubnutí, olej je veganský a nízkouhlíkový, cenné řetězce mastných kyselin se nerozkládají, je velmi zdravý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina kaprylová, C8, 100% bez konzervantů a nežádoucích aditiv. Vysoký podíl nasycených mastných kyselin s krátkým řetězcem pro okamžitou energii (přibližně 7-krát účinější než kokosový olej). MCT olej je nenáročný na skladování, nemusíte uchovávat v lednici, chraňte před přímým slunečním světlem. Balení ve skle.

Triglyceridy se středním řetězcem (MCT) jsou speciální třídou tuku, kterou vaše tělo velmi rychle mění v energii. Můžete získat MCT z kokosového oleje, nebo si je můžete koupit v čištěné formě jako čistý MCT olej. Tukové molekuly vypadají jako krysy: mají těla s dlouhými tenkými ocasy. V případě tukových molekul jsou ocasy vyrobeny z uhlíku. MCT C8, C10 a C12 získají svá jména podle počtu uhlíků v ocasu (8, 10 a 12). Tento rozdíl v délce ocasu poskytuje každému MCT specializované výhody. Který z nich je pro vás nejlepší, záleží na vašich cílech. 

C8: Energetický booster
C8 (nazývaný také kyselina kaprylová) najdeme v kokosu, palmovém oleji, másle a mléce savců. Je to nejkratší z MCT, díky čemuž je pro vaše tělo nejjednodušší rozložit ji na palivo.  Rychlá a stabilní energie. Když přijmete C8, téměř okamžitě se změní na ketony, malé svazky energie, které jsou silnou alternativou k typickému zdroji paliva v těle, glukóze. Ketony jsou účinnější než glukóza, vytvářejí více energie a zároveň spotřebovávají méně kyslíku, který vdechujete. 

Výhody produktu : 

 • balení ve skle
 • spolehlivý a rychlý zdroj energie z tuku
 • cca 7-krát silnější energetický účinek než u kokosového oleje
 • podporuje mentální výkon
 • účastní se na podpoře spalování tuků
 • lehká stravitelnost bez zátěže
 • rychlá a zdravá energie pro sport díky nízké metabolické spotřebě kyslíku
 • bez vůně a zápachu, vhodný do nápojů a jídel (káva, čaj, smoothie, kaše, saláty, raw apod.)
 • 100% původ z kokosového ořechu
 • vysoká čistota bez konzervantů
 • doporučená denní dávka pro člověka bez extrémní sportovní zátěže je 10-15 ml.

 

Čistý MCT olej C8 ve vysoce kvalitní skleněné láhvi chráněné proti světlu s praktickým výtokem. Vyrobeno pouze z přírodního kokosového oleje bez palmového oleje.

Vhodné ke zvýšení výkonu organismu, neboť se olej přímo vstřebává do krve. MCT olej se v těle neukládá, je tak dobrým doplňkem k dietám, hubnutí, olej je veganský a nízkouhlíkový, cenné řetězce mastných kyselin se nerozkládají, je velmi zdravý. Kombinace teplého jídla s MCT olejem zlepšuje absorpci živin těla a zajišťuje tak dobrou látkovou výměnu. Kyselina Caprylová podporuje látkovou výměnu, spalování tuku a snižuje pocit hladu.

Tento kvalitní a zdravý olej je chuťově neutrální,  mnohostranně použitelný, např. smoothies, koktejly, Bulletproof Coffee, do salátů. Olej MCT by neměl být zahříván nad 120 °C. Olej je průhledný, bez zápachu a chuti, vhodný do ketogenní stravy nebo paleo diety.

Vyrobeno : ze 100% C-8 mastných kyselin (kyselina kaprylová). Používají zdravotně uvědomilí lidé, sportovci a odborní znalci.

Návod na použití : Můžete začít užíváním 1 čajové lžičky a postupně můžete dávku zvýšit. Neužívejte příliš vysokou dávku na lačný žaludek (projímavé účinky).

Složení : 1 polévková lžíce (15 ml), Kalorie 100, Nasycený tuk 14 g - Kyselina Kaprylová C8

Objem balení: 500 ml

Upozornění: Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.