Harmonelo Probio 500 ml

Kód: 3245
Doporučujeme
14 hodnocení
Značka: Harmonelo
1 250 Kč 1 086,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2022

Doplněk stravy Harmonelo Probio je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky (čistý inulin). Obsahuje jedinečnou kombinaci 12-ti probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovávají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt obsahuje jak probiotika (přátelské střevní bakterie) tak i prebiotika (potravu pro střevní bakterie), čímž se vytváří silný synergický efekt. Hlavním cílem Harmonelo Probio je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní výhody:

 •      Sirup se rychle vstřebává – vysoká biologická dostupnost aktivních složek
 •      Jednoduché použití
 •      Bez lepku a mléčných složek
 •      Slazeno rozpustnou vlákninou a steviol-glykosidy získanými z rostliny stévie
 •      Podporuje zvýšení četnosti stolice a pravidelné vyprazdňování
 •      Produkt je posílen čistým inulinem, který vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie
 •      Nízký glykemický index

 Složení aktivních látek:

Harmonelo Probio obsahuje vyvážený komplex 12 různých probiotických kmenů* v počtu 10 miliard přátelských bakterií v základní denní dávce. Čekanková vláknina 2,7 g v denní dávce. Steviol-glykosidy (stévie) 10 mg.

Čemu přispívá Harmonelo Probio:

 •      Normálnímu stavu střevní mikrobioty
 •      Lepší a hladší průchodnosti střev
 •      Zvýšení četnosti stolice

Rozpustná vláknina : Nová generace prebiotik na bázi upravených, enzymaticky ztekucených čekankových fruktooligosacharidů přispívá k přirozené obnově střevní mikrobioty. Působí ve všech částech střeva, jak v tenkém, tak tlustém. Tuto vlákninu neumí naše tělo využít, strávit ani vstřebat. Je však důležitou živinou pro naše prospěšné střevní bakterie.

Mimoto podporuje množení bakterií bifidogenního typu ve střevech. V tom tlustém navíc zvyšuje produkci butyrátu přátelskými střevními bakteriemi. Butyrát je pro naše tělo velmi prospěšná látka. Slouží také jako zdroj energie pro buňky střevní sliznice, a tím napomáhá k obnově její integrity (celistvosti). 

Probiotika a prebiotika 

WHO – Světová zdravotnická organizace definuje probiotika jako živé organismy, které, jsou-li aplikovány v adekvátním množství, působí příznivě na zdravotní stav hostitele.

Probiotické kultury, které firma Harmonelo používá, jsou testované a bezpečné přátelské bakterie, jenž přirozeně obývají lidské trávicí ústrojí. Obecně jsou probiotika chápána jako látky příznivě ovlivňující vývoj střevní mikrobioty.

Prebiotika jsou pro člověka nestravitelné látky, jejichž konzumace má příznivý fyziologický účinek na hostitele. Toho je dosaženo selektivní stimulací růstu nebo aktivity některých kmenů střevní mikrobioty. Nejčastěji se jedná o oligosacharidy (FOS, GOS), vlákninu, pektiny a celulózu. S nadsázkou lze říct, že prebiotika jsou potravou pro probiotika.

Mikrobiální společenství jsou jedny z nejstarších organismů a součást našeho světa. Nachází se všude. Ve vzduchu, ve vodě, v potravě i uvnitř našeho těla. Proto je dobré žít s nimi v harmonii.

Stévie sladká (Stevia rebaudiana Bertoni) : Stévie je volně rostoucí keř v tropických a subtropických oblastech Jižní a Střední Ameriky. Hlavní síla tohoto keříku je ukryta v jeho listech a stoncích, které obsahují látku steviosid. Ta je 200‑300krát sladší než sacharóza a má zanedbatelný energetický obsah. 

Složení:

Rozpustná vláknina z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus) na bázi fruktooligosacharidů**, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), inulin, tyndalizovaná probiotika – 12 kmenů (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermophilus ), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), aroma lesní plody, steviol-glykosid, xantanová guma.

 Dávkování:

1× denně 2 cl, sirup lze konzumovat přímo, popřípadě lze doporučenou dávku rozředit v čaji, vodě nebo jiném nápoji.Jedná se o doplněk stravy, který není vhodný pro těhotné či kojící ženy a pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. 

*seznam probiotických kmenů obsažených v Harmonelo Probio

 1. Lactobacillus Acidophilus

 2. Lactobacillus rhamnosus

 3. Lactobacillus plantarum

 4. Lactobacillus casei

 5. Lactobacillus reuteri

 6. Bifidobacterium animalis

 7. Bifidobacterium infantis

 8. Bifidobacterium bifidum

 9. Bifidobacterium longum

 10. Bifidobacterium lactis

 11. Bifidobacterium breve

 12. Streptococcus thermophilus

 **Vláknina obsahuje zbytkové množství směsi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15 %)

Máte zájem o partnerské velkoobchodní ceny výrobků Harmonelo, případně chcete získat další výhody?

Kontaktujte nás prosím - +420 734 744 198, rehackovaN@seznam.cz - Nikola Řeháčková

nebo +420 773 668 598, Stibaljan@seznam.cz - Jan Štíbal

Naše ID : 130445

Moc rádi Vám sdělíme další, velmi přínosné a potěšující informace.

 Tabulka výživových hodnot :  

Hodnoty obsah na 100g
Energie 79kJ / 19,4kcal
Tuky 0g
Cukry 1,4g
Proteiny 0g

 

Výrobce: HARMONELO LLC, odštěpný závod, IČO: 08783969, Adresa: Kulkova 8, 615 00 Brno

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz