BrainMax Sleep Faster, GABA UPGRADE! 450 g

Kód: 124
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: BrainMax
899 Kč 802,68 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Vylepšili jsme složení! Lepší a efektivnější verze Sleep Fasteru vás provede celou říši snů! Pro ještě lepší účinek jsme přidali GABU! Nově bez extraktu z červené řepy, ochuceno přírodním aroma lesního ovoce. Sleep Faster je komplex 8 aktivních látek, které podpoří rychlejší usínání i kvalitní spánek v průběhu celé noci. Kvalitní spánek neznamená vyspávat si 8 až 10 hodin. Kvalitní spánek je jen tehdy, pokud jste dostatečně dlouho v nejhlubší i REM fázi spánku. Látky obsažené ve Sleep Fasteru nejen zlepšují kvalitu spánku, ale také snižují napětí, tlumí stres, zklidňují organismus, podporují regeneraci, podílejí se na tvorbě důležitých neuropřenašečů. Kvalita spánku rozhoduje o stavu celkového fyzického i psychického zdraví. Se Sleep Fasterem prožijete noc plnou snů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spěte kvalitněji a usínejte rychleji!

Sleep Faster je komplex navržený pro podporu hlubokého spánku a rychlejšího usínání. Obsahuje přírodní látky a byliny, které vzájemně podporují své působení a zajistí hluboký a klidný odpočinek. Je vhodný pro všechny, kteří se potýkají s akutním či chronickým stresem nebo pro ty, které trápí dlouhé usínání, probouzení v průběhu noci a špatný spánek. Probouzejte se odpočatí a plní energie!

Proč je jeho složení unikátní a účinné?

Sleep Faster obsahuje osm synergicky působících složek. Obsahuje glycin a aminokyselinu GABA, jenž efektivně podporují uklidnění mysli. Také Inositol, který pozitivně ovlivní náladu a společně s koncentrátem z višňové šťávy optimalizuje spánkový cyklus. Magnesium Taurát má klíčovou roli v redukci stresu a napětí, zatímco společné působení L-Theaninu a extraktu z kozlíku lékařského působí relaxačně na tělo i mysl, podporuje hluboký spánek a usnadňuje usínání. Dále je Sleep Faster obohacen o Vitamin B6, který je nezbytný pro produkci serotoninu a přispívá k dosažení kvalitního, hlubokého spánku.

 • Aktivní a velmi vzácná forma vitamínu B6 s vysokou biodostupností.
 • Tlumivé účinky aminokyseliny GABA pro uklidnění po náročném dni.
 • Šťáva z višně pro lepší spánek.
 • L-theanin pro zmírnění úzkostných stavů.
 • Vitamín B6 pro lepší vstřebatelnost hořčíku a podporu nervového systému.
 • Hořčík přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu.

Pro koho je vhodný?

Kvalitní spánek neznamená spát 8 až 10 hodin. Kvalitní spánek je jen tehdy, pokud jste dostatečně dlouho v nejhlubší spánku a REM fázi. Jde o klíčový faktor, který je důležitý pro celkové fyzické i duševní zdraví. Sleep Faster je kombinace vzájemně působících látek, které podpoří zklidnění mysli, rychlejší usínání, kvalitnější spánek a může se tak spolehlivě podílet na optimalizaci cirkadiánního rytmu.

 • Pro ty, kdo mají problémy s usínáním: Látky jako GABA, glycin a kozlík lékařský mají zklidňující účinky, které mohou pomoci lidem, kteří mají potíže s usínáním a trápí je nahromaděný stres.
 • Pro sportovce, kteří chtějí lépe regenerovat: Během spánku dochází k významné produkci růstového hormonu zvýšené syntéze bílkovin, což jsou procesy nezbytné pro opravu a růst svalové tkáně. Nedostatek spánku může vést k pomalejší regeneraci svalů, zvýšenému riziku zranění a snížení sportovní výkonnosti.
 • Pro ty, kteří trpí přerušovaným spánkem: Magnesium a Vitamin B6 mohou přispět k lepší relaxaci a snížení nočního probouzení.
 • Pro ty, kteří mají narušený spánkový rytmus: Melatonin obsažený ve šťávě z višně může pomoci regulovat spánkový cyklus, což je užitečné pro lidi s narušeným cirkadiánním rytmem.
 • Pro osoby se stresem nebo úzkostí: Inositol a L-Theanin mohou pomoci snižovat úroveň stresu a úzkosti, které jsou často spojeny se špatným spánkem.
 • Pro osoby hledající přirozené řešení: Tento produkt nabízí alternativu k farmaceutickým spánkovým přípravkům, což může být atraktivní pro ty, kteří upřednostňují přirozené přístupy k zlepšení spánku.

 Jak se projevuje nedostatek kvalitního spánku?

 • Poruchy koncentrace a paměti: Špatný spánek má významný dopad na mozkové funkce, včetně koncentrace, paměti a rozhodování. Když nedostatečně spíme, naše mozkové vlny, které jsou zodpovědné za učení a paměť, jsou narušeny, což může vést k problémům s udržením pozornosti a zpracováním nových informací.
 • Oslabená imunita: Spánek je důležitý pro udržení zdravého imunitního systému. Nedostatek spánku může oslabit imunitní systém, čímž zvyšuje riziko infekcí a onemocnění.
 • Chronický stres, úzkosti, panické ataky: Nedostatek spánku může způsobit podrážděnost, zvýšený stres, deprese a emoční nestabilitu. 
 • Náladovost, podrážděné chování
 • Únava a celková vyčerpanost: Nedostatek spánku může způsobit celkovou únavu, pocit vyčerpání a nedostatek energie během dne. 
 • Pocity, že se nemůžete dospat
 • Snížené libido

 Jak se kvalitně vyspat?

 • Před spaním vyměňte sociální sítě a televizi za příjemnější věci (např. knihu).
 • 2 hodiny před spaním blokujte modré světlo.
 • Vyzkoušejte Sleep Faster s obsahem přírodních látek pro podporu spánku.
 • Každý den si dopřejte alespoň lehký pohyb.
 • Spěte v tiché, tmavé a chladné místnosti.
 • Minimálně 4 hodiny před spaním nepijte alkohol.
 • Poslední kávu si dejte nejpozději 8 hodin před spaním.
 • Dodržujte plán spánku. Choďte spát a vstávejte přibližně ve stejnou hodinu.

Srovnání výsledků po týdenním měření pomocí Oura Ring!

Během spánku byla srovnávána délka celkového spánku, REM fáze a taktéž i délka hlubokého spánku. Se Sleep Fasterem byla REM fáze i hluboký spánek delší a tím i celkové skóre spánku dopadlo lépe. Je důležité poznamenat, že jednotlivé fáze i délka spánku se může lišit s ohledem na mnoho faktorů. Spánek je velmi komplexní a záleží na mnoha aspektech, jako je celkový cirkadiánní rytmus těla, strava, pohyb nebo věk. Vždy je třeba zohlednit svou výchozí pozici, popřípadě i to, jak dlouho bojujete se špatným spánkem a pokusit se vyladit spánkovou rutinu.

Proč je důležitý hluboký spánek?

V této fázi probíhá nejvíce opravných mechanismů a dochází také k vylučování růstového hormonuAž 70 % celkového množství denního růstového hormonu je vylučováno během spánku. Bez dobrého spánku zkrátka svaly nerostou. V této fázi také dochází k přesunu informací z krátkodobé paměti - hipokampu do dlouhodobé paměti - neokortexu. Představte si to jako přesun dat z operační paměti RAM na HDD pevný disk. V této fázi dochází k aktivaci metabolismu glukózy, ke snížení kortizolu a k aktivaci parasympatického nervového systému. Hluboký spánek je zásadní pro produkci růstového hormonu, který je vylučován hypofýzou (podvěskem mozkovým). Tento hormon hraje klíčovou roli v regeneraci a opravě tělesných buněk, včetně kožních buněk. Dostatečná produkce růstového hormonu během hlubokého spánku může přispět k udržení elasticity a pevnosti pokožky a snižuje tak výskyt vrásek. Naopak, narušený nebo nedostatečný spánek může vést k nižší produkci růstového hormonu, což může ovlivnit schopnost těla obnovovat kůži. To může zvyšovat riziko vzniku vrásek a dalších známek stárnutí.

Proč je důležitá REM fáze? 

REM (rapid eye movement) fáze je část spánkového cyklu, kdy se nám zdají sny, součástí jsou také rychlé pohyby očí, zrychluje se dech a případné probuzení v této fázi zapříčiní, že pociťujeme únavu. V REM fázi máme velmi živé sny. Sny jsou velice důležité pro naší psychiku. Při nedostatku REM fáze jsme náchylnější k duševním poruchám. Jelikož mluvíme o spánkovém cyklu, jednotlivé fáze spánku, včetně REM fáze, se v průběhu noci opakují a rozdílné jsou i časy, ve kterých se fáze opakují. Pokud spíte méně než 6 hodin, pak přicházíte o jeden spánkový cyklus během, kterého by mohly zregenerovat vaše buňky (mysl i tělo). Alkohol a některé léky či drogy mají negativní vliv na REM fázi spánku. Alkohol zkracuje dobu trvání fáze REM, která je spojena s intenzivním sněním. Když člověk pije alkohol, může sice rychleji usnout, ale kvalita spánku je bídná. Alkohol může také způsobit, že fáze REM se objeví později během spánkového cyklu, což způsobuje častější probouzení v noci a narušení celkového spánkového vzorce. 

Jak poznáte, že dobře spíte?

 • Budíte se plní energie.
 • Cítíte se odpočatí.
 • V noci se vám zdají sny.
 • Jste schopni vstávat i bez budíku.
 • Večer snadno usínáte.
 • Dobře se koncentrujete během dne.

Dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku v 300 ml vody a vypijte 30 minut před spánkem. Nedoporučujeme Sleep Faster pokud užíváte sediva, antidepresiva, hypnotika nebo anxiolytika (léky na úzkost).

Balení obsahuje 30 dávek.

Složení: GlycinInositol vitamín B8, taurát hořečnatý, GABA (Kyselina gama-aminomáselná), šťáva z višně, L-Theanin, kořen kozlíku lékařského, Vitamin B6, BIO Inulin, sladidlo: steviol-glykosidy, přírodní aroma lesního ovoce.

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Velikost balení: 450 g.

 
 
 
bublina a nařízení

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Forma: prášek
Typ: doplněk stravy
Počet dávek v balení: 30
Velikost balení: 450 g
Doporučené denní dávkování: 1 odměrka (15 g)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz