ApiDrohn Trubčí mléko, 50 kapslí

Kód: 4190
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: ApiDrohn
699 Kč 624,11 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Trubčí mléko sušené mrazem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ApiDrohn® je unikátní a velmi potentní produkt včelí alchymie - 100% trubčí mléko (Drone Jelly/Drone Milk/Apilarnil) sušené mrazem (a pouze tak i konzervované) šetrnou lyofilizací. Získává se odborně z larev trubců a obsahu jejich buňky v plástvi, ve specifickém a přesném stádiu jejich vývoje. Tento proces byl vyvinut v Api-Zentrum Ruhr chemikem Dr. Thomasem Glogerem, který jej během dlouhých let práce vyvinul a zdokonalil. Apilarnil byl původně objeven a patentován Nicolaiem Iliesiu v Rumunsku v 80. letech 20. století. Všiml si, že jeho kuřata se s touto energetickou superpotravinou včel vyvíjela obzvláště dobře.

Trubci pocházejí od včelařů z oblasti podhůří Münsterlandu a Sauerlandu z čistých kopcovitých oblastí daleko od velké zemědělské produkce a znečištění.

Kapsle se sušeným trubčím mlékem jsou uloženy v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu (více informací úplně na konci této stránky).

Drone jelly (trubčí mléko) je poměrně velmi málo známý včelí produkt s domnělým účinkem na sexuální hormony. Trubčí mléko není totéž jako mateří kašička: mateří kašička je vyhrazena včelím královnám, zatímco trubčí mléko se dává dělnicím a zejména trubcům a vyrábí ho včely medonosné, přičemž produkt trubčí mléko jako je ApiDrohn se vyrábí z obsahu celé buňky larev trubců včetně jich. Vědci se domnívají, že trubčí mléko stimuluje produkty DHEA v nadledvinách. Hrubé trubčí mléko zvýšilo relativní ukazatele androgen-dependentních orgánů a hladinu testosteronu v plazmě, čímž poskytuje silný anabolický účinek. Trubčí mléko je unikátní včelí produkt z celého obsahu buňky plástve, kde žije trubčí larva do 7. dne. Sedmý den má larva trubce nejvyšší počet pohlavních buňek a má maximální obsah energie a informací.

Trubčí mléko mj. obsahuje hemolymfu, látku mnohem bohatší na živiny než lidská krev. Obsahuje také hormony, zejména steroidní hormony a jejich prekurzory. I když bylo trubčí mléko širší veřejnosti představeno již před více než 40 lety v roce 1980, nezískalo nikdy takovou popularitu jako mateří kašička, a to i přes své mimořádně znějící zdravotní přínosy a vlastnosti srovnatelné nebo přesahující vlastnosti mateří kašičky. Nejběžněji dostupné je trubčí mléko jako homogenát/lyofilizát prášek nebo smíchaný s medem do pasty, pokud se totiž nějak nezakonzervuje musí se vždy uchovávat zmrazená. Podle apiterapeutů pomáhá apilarnil při různých stavech u mužů, žen i dětí.

Na rozdíl od mateří kašičky obsahuje trubčí mléko obsahuje hodně funkčních skupin sulfhydrických enzymů, stejně tak testosteron, progesteron oestradiol. Proteiny jsou hlavně reprezentovány volnými aminokyselinami a stravitelnými transportními oligopeptidy. Díky těmto látkám přispívá trubčí mléko k rychlejší regeneraci biochemických, hmotnostních a metrických charakteristik varlat a prostaty, a tím stimulování centrálních mechanismů regulujících rychlost androgenizace.

Klinické testy ukazují, že trubčí mléko reguluje aktivitu centrálního nervového systému, podporuje pozitivní morální kondici a lepší chuť k jídlu, také přispívá k lepšímu spánku, příznivě působí i v celkovém fyzickém i mentálním rozvoji dětí i dospělých. Produkt údajně napomáhá hlavně v sexuální oblasti. Gerontologie používá trubčí mléko jako výborný energetický a zdravotní stimulant a posilující přírodní medicínu. Trubčí homogenát je doporučován pro aktivní lidi a milovníky extrémních sportů.

- Informace vytvořeny s pomocí informací OS ČSV Pardubice z orech.cz

Tři základní pilíře moci trubčího mléka

 1. Kompozice
 2. Hormonální síla
 3. Imunologická síla

I. Mnohem více než jen bílkoviny

Na rozdíl od populárního strohého popisu, že se prostě jedná o vysokoproteinový včelí produkt (což je při téměř 40g bílkovin na 100g pravda), je složení trubčího mléka mnohem víc než to - jde o velmi vyváženou super-multivýživu, která je v souladu se vznikem nového dronu (trubce). Jsou přítomny všechny aminokyseliny, včetně těch esenciálních + řada peptidů. Dále také trubčí mléko obsahuje jak energetické zásoby pro nový organismus, tak další stavební kameny potřebné pro buňky a organely. Jsou to lipidy pro buněčné membrány a cukry pro syntézu DNA a také hormony a signální molekuly, jako je cholin, které řídí vývojový proces. Jen tak lze v krátkém časovém úseku vytvořit komplexní bytost; rychlost buněčného dělení a růstu je značná. Rychlost metabolismu vyvíjejícího se trubce je srovnatelná s rychlostí královny, když klade vajíčka.

II. Hladiny hormonů trubčího mléka: mnohem vyšší než u mateří kašičky

Množství obsažených hormonů je asi desetkrát větší než u mateří kašičky. Přítomny jsou mužské i ženské hormony. Je to podobné jako u lidí, kde se všechny hormony nacházejí jak u mužů, tak u žen, ale jsou přítomny v různých množstvích a podléhají různým cyklům. Kromě těchto vypočítaných vysokých množství hormonů v obsahu, může trubčí mléko také spustit uvolňování vlastních androgenních hormonů. Během života produkce hormonů u obou pohlaví silně klesá. Příčina lékařských potíží, kterými obvykle trpí muži i ženy, spočívá v relativní dominanci estrogenu nad jinými hormony. Trubčí mléko se zdá být silně schopné zasáhnout pozitivně a také působit proti typickým zabijákům testosteronu, které my lidé rádi konzumujeme. Patří mezi ně hl. alkohol, zejména pivo (chmel!), sója, káva a cigarety. Trubčí mléko je účinné proti nadváze, dopadům nedostatku pohybu a špatnému spánku a samozřejmě stresu (jde o adaptogen). Trubčí mléko obecně aktivuje produkci hormonů, ale zejména stimuluje všechny ostatní hormony kromě estrogenu, čímž obnovuje příjemnou rovnováhu.

III. Imunitní systém: zvláštní význam kůže larev

Larvy jsou dobře chráněny svou larvální kůží. Úl nabízí i mechanickou ochranu a chovné prostory jsou navíc impregnovány propolisem. Zázrak evoluce: jednotlivé druhy hmyzu například žijí ve svém červovitém stavu v zemi po mnoho měsíců. Bakterie, které je obklopují a jsou v půdě hojně zastoupeny, jim díky ochranné cloně na kůži nemohou ublížit. Tato clona může být vnímána jako jejich vlastní imunitní systém. A jeho mechanismy a signální proteiny zřejmě dokážou ovlivňovat a aktivovat i lidský imunitní systém. Samotné trubčí mléko je tedy antibakteriální a antivirové.

Jsou to přesně tyto tři pilíře, které stručně vysvětlují mnohostranné využití trubčího mléka.

Dle Apiterapie trubčí mléko:

 • Zlepšuje spánek.
 • Odstraňuje napětí z organismu.
 • Při anorexii zlepšuje zlepšuje stav nervového systému, jater, krve a systému hormonálního, vstřebávání látek (spolu s medem je zlepšení velmi rychlé).
 • Lze použít jako přírodní antidepresivum bez vedlejších negativních účinků.
 • Zlepšuje metabolismus.
 • Potlačuje vývoj aterosklerozy.
 • Zlepšuje stav cév, zpevňuje je a zlepšuje stav celého krevního oběhu.
 • Likviduje špatný cholesterol.
 • Vyrovnává krevní tlak – oběma směry a upravuje i tlak kolísavý.
 • Urychluje hojení poranění a jizev.
 • Regeneruje pokožku.
 • Pomáhá při neplodnosti 1. stupně.
 • U dětí zlepšuje růst. Pomáhá s bolestivými růstovými stavy.
 • U dětí, sportovců i starých lidí zlepšuje koncentraci – zkoušky, soutěže, sport, řízení vozidel, ...
 • Zlepšuje koncentraci i po mrtvici.
 • Pomáhá s léčbou anemie.
 • Pomáhá s dětskou epilepsií.
 • Regeneruje játra.
 • Regeneruje tělo po chemoterapii (nejen onkologické).
 • U starých lidí zlepšuje trávení a vstřebávání látek, zlepšuje proces stárnutí.
 • Zlepšuje se vstřebávání vápníku, stavebních bílkovin.
 • Zlepšuje a posiluje pohlavní systém.
 • Používá se pro všechny formy cukrovky – srovnává hormonální systém a umí opravit cukrovkou poničenou nervovou soustavu.
 • Zkracuje regeneraci po nemoci.
 • Zvyšuje fyzickou výkonnost.
 • Zlepšuje práci štítné žlázy.
 • Zlepšuje stav kostí. Používá se při osteoporóze a před a po operaci mnohočetného myelomu.
 • S opatrností a v kombinaci s dalšími produkty se může použít při leukemii.
 • Silné tonikum na organismus
 • Zlepšuje regulaci centrálního nervového systému
 • Obnovuje a harmonizuje metabolismus a výživu tkání
 • Přispívá k obnově narušených funkcí jednotlivých orgánů
 • Regulace cévního systému a hladinu krevního oběhu, snížení krevního tlaku
 • Snižuje hladinu cholesterolu a brání vzniku aterosklerózy
 • Zlepšuje endokrinní systém
 • Zlepšuje sexuální touhy
 • Zlepšuje chuť k jídlu a zdravý spánek
 • Zlepšuje fyzickou výkonnost a zvyšuje odolnost proti emociálnímu stresu
 • Problémy se štítnou žlázou
 • U mužů prostata, mužská neplodnost, menopauza u žen

Surovina včelího úlu - 100% Trubčí mléko mrazem sušené šetrnou lyofilizací v kapslích.

Obsah: 50 kapslí (1 kapsle obsahuje 250mg trubčího mléka).

Složení: Lyofilizované trubčí mléko (Apilarnil, původ Německo), kapsle (hydroxymethylpropylcelulóza). 250mg lyofilizovaného trubčího mléka v kapsli.

Nutriční hodnoty na 100 g: 
Energetická hodnota 1975 kJ/472 kcal
Tuky 20,9 g, z toho nasyc. mastné kyseliny 9,3 g
Sacharidy 33,3 g, z toho cukry 11,5 g
Bílkoviny 37,5 g
Sůl 0,10 g

Doporučené dávkování: 1-3 kapsle, 1-3x za den.

Země původu: Německo

Výrobce: Api-Zentrum Ruhr, Westerkampstr. 9, D-44581 Castrop-Rauxel, Německo

Upozornění: Opatrnosti je třeba u osob citlivých na včelí produkty. Není vhodné pro osoby s alergií na včelí složky, pyl a med. Pokud jste citlivý na některý z produktů včel, poraďte se o konzumaci s lékařem nebo produkt nekonzumujte! 
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud jste těhotná, kojící, trpíte nějakou nemocí nebo stavem nebo užíváte léky, před použitím se poraďte se svým lékařem.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.

Nejlepší skladovací technologie pro organickou hmotu současnosti - fialové sklo.

Tmavě fialovou speciální sklenici, kterou s tímto produktem zdarma získáte, někteří obchodníci prodávají prázdnou samostatně za vysokou cenu! Je velmi hodnotná, rozhodně ji proto nevyhazujte a ponechejte si ji na další skladování i jakýchkoli jiných potravin běžně užívaných v domácnosti (např. rýže, čokoláda, koření, proteiny, včelí produkty apod.)!

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty
Obsah balení: 50 kapslí
Složení: Lyofilizované trubčí mléko (Apilarnil, původ Německo), kapsle (hydroxymethylpropylcelulóza). 250mg lyofilizovaného trubčího mléka v kapsli.
Doporučené dávkování: 1-3 kapsle, 1-3x za den.
Skladování: Skladujte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.
Upozornění: Opatrnosti je třeba u osob citlivých na včelí produkty. Není vhodné pro osoby s alergií na včelí složky, pyl a med. Pokud jste citlivý na některý z produktů včel, poraďte se o konzumaci s lékařem nebo produkt nekonzumujte! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud jste těhotná, kojící, trpíte nějakou nemocí nebo stavem nebo užíváte léky, před použitím se poraďte se svým lékařem.
Země původu: Neměcko
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz