Vinotéka v klášteře

        Pokud jste zavítali na naše stránky, určitě sdílíte naši lásku k vínu a zdravým produktům. Abyste si je vychutnali, nabízíme útulné prostředí ve Zďáře nad Sázavou, jako stvořené pro příjemná setkání

O vinotéku s historickým duchem a domácí atmosférou se s láskou stará naše duo Honza a Nikča. Spojuje nás především láska, ale také vášeň k vínu, zdravému životnímu stylu a přírodě. To vše se odráží na naší Vinotéce v klášteře, ve které propadnete kouzlu uvolněné atmosféry a načerpáte pozitivní energii. 

Chceme, aby se tu každý cítil dobře a rád se k nám vracel. Ochutnáte u nás lokální vína z malých rodinných vinařství, vína naturální i autentická, které můžete zapíjet kohoutkovou vodou zdarma co hrdlo ráčí. Pokud dáváte zrovna přednost domácí pohodě, můžete si nějakou tu láhev nebo stáčené víno i zakoupit a odnést. Najdete u nás ale i nabídku kvalitní čerstvě mleté kávy a řadu dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. Hlady vás taky nenecháme, nabízíme také domácí pochutiny, jako brambůrky, tyčinky, olivy nebo oříšky. 

Posedět a pobavit se u nás můžete od pondělí do soboty. Pro zpestření pořádáme i tematické ochutnávkové večery, degustace nebo kurzy. Pokud se vám v naší vinotéce zalíbí, pohostíme i vaši soukromou oslavu nebo večírek s ohledem na vaše přání a rozpočet. O našich akcích vás budeme aktuálně informovat na sociálních sítích a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

 Vinotéku v klášteře provozujeme s přesvědčením, že dobře a poctivě odvedená práce se musí projevit na spokojenosti a loajalitě zákazníka.


Těšíme se na shledanou u nás ve Vinotéce v klášteře!

 

3_2        2_2      

OTEVÍRACÍ DOBA 2024

pondělí - 14:00 - 20:00

úterý - 14:00 - 20:00

středa - 14:00 - 20:00

čtvrtek - 14:00 - 20:00

pátek - 14:00 - 20:00

sobota - ZAVŘENO

neděle - ZAVŘENO

 

Mobil : +420 604 849 675

 

Posezení ve vinotéce

foto na eshop

2

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz