DoTERRA Oregano ( olej pokory a nepřipoutanosti ) 15ml

Kód: 2900
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 059 Kč 875,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

DoTERRA Oregano esenciální olej, známý jako oblíbené koření na vaření, působí také jako silný čisticí prostředek a nabízí silné antioxidanty  - což rozšiřuje jeho využití daleko za hranice kuchyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oreganový olej je jedním z nejúčinnějších a nejsilnějších éterických olejů a používá se po staletí v tradičních postupech. Primárními chemickými složkami přípravku Oregano má při požití antioxidační vlastnosti. Vzhledem k vysokému obsahu fenolu je třeba postupovat opatrně při vdechování nebo rozptylování esenciálního oleje Oregano; stačí jedna až dvě kapky.

Kromě toho by měl být oreganový olej při aplikaci na pokožku zředěn nosným olejem. Jedna kapka užívaná každý den vnitřně může pomoci udržovat zdravé imunitní funkce. Kromě toho, že je oblíbeným kořením na vaření, podporuje oreganový olej také zdravé trávení a funkci dýchání, pokud je užíván vnitřně. Vůně oreganového oleje působí jako zesilovač ve směsi éterických olejů.

Použití

  • Vezměte si jednu kapku Oregano oleje ve vegetariánské kapsli nebo 30 ml tekutiny denně k udržení zdravé imunitní funkce. 
  • Přidejte jednu až dvě kapky oleje z oregana do vegetariánské kapsle, abyste podpořili zdravé dýchací funkce. 
  • Vložte jednu kapku esenciálního oleje z oregana místo sušeného oregana do špagetové omáčky, pizzy nebo na maso.
  • Vložte 10 kapek oleje Oregano do stříkací lahve a vytvořte tak čistič povrchu.

Návod k použití

Difuzér: Použijte jednu až dvě kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 100 ml kapaliny.
Vnější použití:  Nařeďte 1 kapku esenciálního oleje na 10 kapek nosného oleje. Viz další preventivní opatření níže.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima, obličejem a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Oreganový esenciální olej je používaný jako silný čisticí prostředek
  • Podporuje zdravý imunitní systém, zdravé trávení a dýchací funkce.
  • Antioxidant

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : List

Hlavní složky : Carvacrol, thymol

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Emoční označení: olej pokory a nepřipoutanosti
Emocionální rovnováha: pyšný--> přijímající
Objem: 15 ml
Aromatický popis: Bylinná, ostrá, zelená, kafrová
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz