Passion Touch Roll-On ( směs obnovení vášně)

Kód: 2633
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 134 Kč 937,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

I dobrých věcí se můžeme časem přejíst a můžeme se začít nudit. Příliš práce a žádná hra může vést k otupení a přecitlivělým emocím, i ke ztrátě vášně a radosti ze života. Inspirativní směs DoTERRA Passion obsahuje kombinaci koření a bylinkových éterických olejů, které inspirují kreativitu a podněcují vášeň pro život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Výhody :

  • Vytváří radostnou a inspirativní atmosféru
  • Překračuje obyčejnost, jednoduchost.
  • Ozvláštňuje stereotyp, přináší nový, pestrý život

Emoční působení :

Tato směs pomáhá znovu naplnit radost a odvahu zkoušet nové věci. Učí nás, že existuje i něco jiného než jen práce a povinnosti a dodává nám odvahu lépe nastavit rovnováhu mezi zábavou a povinností v životě. Passion nás motivuje a pobízí, abychom více riskovali, věřili svým pocitům a osvobodili se od omezení, která na sebe sami klademe. Vyzývá nás, abychom naplno využívali svou kreativitu a fantazii k naplnění vášní.

Použití :

  • Snížení napětí a podpora nadšení – inhalujte ráno pro snížení napětí a větší nadšení.
  • Podpora inspirace a vášně – aplikujte na pulzní body a srdce kdykoliv v průběhu dne.

Návod k použití :

  • Aromaterapie: Inhalujte přímo z lahvičky
  • Lokální použití na pokožce: Několika tahy aplikujte na oblast žaludku, zápěstí nebo za uši.

 

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Diamána, Frakcionovaný kokosový olej, Hřebíček, Jasmínový květ, Kardamom, Santalové dřevo, Skořice, Vanilka, Zázvor
Emoční označení: Směs nalezení vášně
Aromatický popis: Aromatický popis
Emocionální rovnováha: utlumený -> vášnivý