Passion Touch Roll-On ( směs obnovení vášně)

Kód: 2633
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 134 Kč 937,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

I dobrých věcí se můžeme časem přejíst a můžeme se začít nudit. Příliš práce a žádná hra může vést k otupení a přecitlivělým emocím, i ke ztrátě vášně a radosti ze života. Inspirativní směs doTERRA Passion Roll-On Touch obsahuje kombinaci koření a bylinkových éterických olejů, které inspirují kreativitu a podněcují vášeň pro život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Passion Touch Roll-On

Popis

Ztratili jste důvod proč, nebo vášeň? I z dobrých věcí se může časem stát stereotyp a začnou vás nudit. Inspirující směs doTERRA Passion je směs koření a bylinných éterických olejů, která vám pomůže oživit vzrušení ve vašem životě. Skočte z letadla, ponořte se do oceánu nebo vyzkoušejte něco nového, jako je tanec. S doTERRA Passion Touch najdete odvahu vyzkoušet něco nového a objevíte novou radost ze současného života.

Použití

  • Pár kapek do difuzéru po ránu a začněte den pocitem energie a nadšení.
  • Aplikujte na pulzní body a srdce po celý den, abyste se cítili inspirovaní a vášniví.
  • Přičichněte k lahvičce v práci, abyste podnítili kreativitu, jasnost a úžas.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Vytváří radostnou a inspirativní atmosféru
  • Překračuje obyčejnost, jednoduchost.
  • Ozvláštňuje stereotyp, přináší nový, pestrý život

Složení : Frakcionovaný kokosový olej, kardamon, skořice, zázvor, hřebíček, santalové dřevo, jasmín, výtažek z vanilkových semen, damiána

Aromatický popis : Pikantní, teplý, bohatý

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Frakcionovaný kokosový olej, kardamon, skořice, zázvor, hřebíček, santalové dřevo, jasmín, výtažek z vanilkových semen, damiána
Emoční označení: Směs nalezení vášně
Aromatický popis: Aromatický popis
Emocionální rovnováha: utlumený -> vášnivý