DoTERRA Console Touch Roll-On ( směs útěchy a obejmutí ) 10ml

Kód: 2648
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 004 Kč 829,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Ztráta něčeho nebo někoho, koho milujete, může být hluboce bolestivá. Směs útěchy doTERRA Console Touch je součástí řady doTERRA Emotional Arometherapy. Tato směs květinových a dřevitých éterických olejů vám pomůže zavřít dveře za smutkem a podniknout první kroky k znovuzískání naděje a emoční pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Console Touch podporuje pocity pohodlí a naděje v těžších chvílích či v době ztráty. Tato patentovaná směs kombinuje sladkou a pižmovou vůni směsi éterických olejů doTERRA Console s frakčním kokosovým olejem pro jemné nanášení. Aplikujte na srdce, když se cítíte ustaraně, smutně nebo neklidně. doTERRA Console Touch vám pomůže zavřít dveře smutku a učinit první kroky na nadějné cestě k emocionálnímu uzdravení.

Použití

  • V době ztráty nanášejte ráno na srdce nebo spodní část chodidel.
  • Uvolněte se masáží doTERRA Console Touch.
  • Aplikujte na oblečení, abyste dodali uklidňující vůni.
  • Během dne použijte jako parfém, když se budete cítit smutně nebo neklidně, přímo se nadechněte nebo si ho natřete na zápěstí.

Návod k použití

Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další preventivní opatření níže.

Hlavní výhody

  • Podporuje pocity pohodlí a naděje
  • Působí proti negativním emocím zármutku, smutku a beznaděje

Složení : Frakcionovaný kokosový olej, kadidlová pryskyřice, list pačuli, květ Ylang Ylang, květ Labdanum, kůra Amyris, santalové dřevo, květ růže, Osman

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Amyris, Francionovaný kokosový olej, Kadidlo, Labdanum, Pačuli, Růže, Santalové dřevo, Vonokvětka, Ylang Ylang
Emoční označení: Směs útěchy
Aromatický popis: květinová, pižmová, sladká
Emocionální rovnováha: traumatizovaný -> chápající
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz