DoTERRA Jasmine Touch (olej sexuální čistoty a rovnováhy) 10 ml

Kód: 4054
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Vyzkoušejte proslulou vůni a spoustu kosmetických přínosů oleje Jasmín v tomto praktickém kuličkovém aplikátoru. Jasmín Touch lze využít pro jeho uklidňující, avšak euforickou vůni, která povznáší náladu a podporuje pozitivní myšlení. Jasmín Touch, směs proslulá svými přínosy pro pokožku, může pomoci zlepšit stav pokožky. Jasmín, považovaný za „krále květin“, je ceněn pro svou intenzivní podmanivou vůni, a proto je olej Touch Jasmín ideální k použití jako osobní parfém pro každou denní dobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje zdravou sexualitu a pomáhá ji vybalancovat. Může probudit spící vášeň nebo znovu navodit zájem o sexualitu. Podporuje pozitivní zážitky z intimity a očišťuje vše, co na intimitě není zdravé, ať už je to třeba jen záměr, nebo motivace. Vybízí nás k vzájemnému respektu a souhře.

Pomáhá zpracovávat prožitá sexuální traumata a vynáší na povrch vše, co je v této oblasti nevyléčené a léčení usnadňuje. Harmonizuje nedostatečný i přehnaný zájem o sex.

 • Pomáhá při nevyřešených sexuálních traumatech, sexuální represi, sexuální fixaci
 • Podporuje zdravou sexualitu, čisté úmysly, nevinnost, uzdravení, sebepřijetí, intimitu, důvěru, bezpečí.

POUŽITÍ

 • Lokálně na nedokonalosti a vady pleti, abyste omezili jejich výskyt.
 • Na pokožku po ranní sprše, pomůže vám snadněji vykročit do nového dne.
 • Při masáži pro uklidňující a relaxační zážitek po dlouhém pracovním dni nebo namáhavém cvičení.
 • Jako svůj originální osobní parfém, který můžete nosit ve dne i v noci, nanášejte na šíji a zápěstí.
 • Zařaďte jej do své běžné kosmetické péče, aby vaše pleť získala projasněný vzhled.

NEZBYTNOST DO KOSMETICKÉ TAŠKY
Jasmín Touch je nepostradatelným inventářem vaší kosmetické taštičky! Tato směs v praktickém kuličkovém aplikátoru může pomoci omezit výskyt nedokonalostí pleti a zajistit její zářivost. Nanášejte denně před použitím nebo po použití makeupu a využijte jejích pozoruhodných přínosů!

APLIKACE

 • na pulsní body, chodidla, popř. přímo na problémovou oblast
 • forma Jasmine Touch je kuličkový aplikátor s již naředěným frakcionovaným kokosovým olejem, který je připraven přímo na aplikaci na pokožku

HLAVNÍ VÝHODY

 • Může pomoci upravit nedokonalosti pleti.
 • V kombinaci s frakcionovaným kokosovým olejem pomáhá dosáhnout zářivé pleti.
 • Jasmín, proslulý množstvím svých přínosů pro pokožku, je uchován v této praktické lahvičce s kuličkovým aplikátorem Jasmín Touch pro snadné použití.
 • Podporuje pozitivní myšlení a pomáhá svým euforickým, štiplavým aroma povznášet náladu.

NÁVOD K POUŽITÍ
Pouze lokální použití - na pokožku. Naneste kuličkovým aplikátorem na pokožku jako parfém a pro péči o pokožku nebo masáž.

HLAVNÍ CHEMICKÉ SLOŽKY
Benzyl acetate, benzyl benzoate

UPOZORNĚNÍ
Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné ženy nebo ošetřovaní pacienti by se měli poradit se svým lékařem. Zamezte styku s očima, vnitřkem uší a s citlivými místy na pokožce.

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Emoční označení: olej sexuální čistoty
Aromatický popis: květinová, pižmová, svěží
Emocionální rovnováha: zraněný --> schopný intimity
Hlavní chemické složky: Benzyl acetate, benzyl benzoate.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz