DoTERRA Forgive Touch Roll-On ( směs odpuštění ) 10ml

Kód: 2636
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
545 Kč 450,41 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Táhnete s sebou břemeno, které je už pro vás nesnesitelné? Nebylo by lepší, kdybyste jej nechali být a pokračovali životem nezatížení hněvem, záští a vinou z minulosti? Až budete připraveni jít dál, směs z dřevitých a bylinkových éterických olejů Vám pomůže dosáhnout osvobozujícího odpuštění, a posunu vpřed. Budete moci dny začínat s úlevou a vyrovnaností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Forgive Touch obsahuje esenciální oleje ze stromů a bylin, spolu s frakcionovaným kokosovým olejem pro jemné použití a snadné použití. DoTERRA Forgive Touch byla vyvinuta, aby vám pomohla objevit osvobozující akci odpuštění, zapomenutí a posunutí se dál. Bylinná, svěží a dřevitá vůně podporuje pocity spokojenosti a úlevy a vytváří cestu, jak se zbavit břemen a viny.

Použití

  • Pokud toužíte odpustit sobě i ostatním.
  • Pro odpuštění a zapomenutí těžkostí, potřete si zápěstí touto směsí.
  • Mějte při ruce po celý den, abyste potlačili negativní emoce, které mohou vzniknout z nežádoucích situací.

Návod k použití

Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další preventivní opatření níže.

Hlavní výhody

  • Podporuje pocity spokojenosti, úlevy a trpělivosti
  • Působí proti negativním emocím hněvu a viny

Složení : Frakcionovaný kokosový olej, smrk, bergamot, jalovec, myrha, zerav obrovský, tymián, cyprišek  

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Frakcionovaný kokosový olej, smrk, bergamot, jalovec, myrha, zerav obrovský, tymián, cyprišek nutkajský
Emoční označení: Směs odpuštění
Aromatický popis: bylinná, svěží, dřevitá
Emocionální rovnováha: zatížení -> osvobozený
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz