Forgive Touch Roll-On ( směs odpuštění )

Kód: 2636
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
545 Kč 450,41 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Táhnete s sebou břemeno, které je už pro vás nesnesitelné? Nebylo by lepší, kdybyste jej nechali být a pokračovali životem nezatížení hněvem, záští a vinou z minulosti? Až budete připraveni jít dál, směs doTERRA Forgive z dřevitých a bylinkových éterických olejů Vám pomůže dosáhnout osvobozujícího odpuštění, a posunu vpřed. Budete moci dny začínat s úlevou a vyrovnaností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní výhody :

  • Podporuje odhodlání zahodit staré křivdy a zlobu a odpustit
  • Aroma navozuje vyrovnanost, úlevu a trpělivost

Emoční působení :

Chtěli byste odpustit a zapomenout staré křivdy? Odpuštění druhým i sobě osvobozuje. Používejte tuto směs máte-li sklony od ostatních očekávat jen to nejhorší. Místo toho, abychom hledali v druhých dobro, a to hezké často vidíme vše v negativním světle. Připomíná nám zlaté pravidlo - chovat se k ostatním tak, jak bychom si přáli, aby se k nám chovali ostatní. Forgive směs nás vyzývá, abychom si uvědomili, že ostatní dělají vždy jen to nejlepší, co mohou, a zaslouží si soucit a odpuštění.

  • Pomáhá při odpuštění, kritice, odsouzení, rozhořčení, cynismu, hořkosti, obvinění, rozzlobení
  • Podporuje odpuštění, lehkost, nadhled, svobodu, milost, porozumění, lásku, toleranci, empatii

Použití :

  • Hluboké uvolnění při meditaci – přispějete k uvolnění skrývaných pocitů hněvu a viny.
  • Pro posílení pocitů stability a podporu spokojenosti – aplikujte na pulzní body a srdce kdykoliv během celého dne.
  • Zmírnění negativních emocí – nanášejte naředěný lokálně na místa, kde cítíte hněv, hořkost, bolest, nebo jinou emoci spojenou s potřebou odpuštění. Také můžete kdykoliv v průběhu dne přivonět k lahvičce a inhalovat vůni, a to vždy, kdy se dostanete do nepříjemné, nečekané události.

Návod k použití :

  • Aromaterapie: Vdechujte přímo z lahvičky.
  • Lokální použití na pokožce: Několika tady aplikujte na oblast srdce, na krk, zápěstí nebo za uši.

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Bergamot, Citron, Citronella, Frakcionovaný kokosový olej, Jalovec, Myrha, Nootka Tree, Smrk, Túje obrovská, Tymián
Emoční označení: Směs odpuštění
Aromatický popis: bylinná, čerstvá, dřevitá
Emocionální rovnováha: zatížení -> osvobozený