Forgive Touch Roll-On ( směs odpuštění )

Kód: 2636
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
545 Kč 450,41 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Táhnete s sebou břemeno, které je už pro vás nesnesitelné? Nebylo by lepší, kdybyste jej nechali být a pokračovali životem nezatížení hněvem, záští a vinou z minulosti? Až budete připraveni jít dál, směs doTERRA Forgive Touch z dřevitých a bylinkových éterických olejů Vám pomůže dosáhnout osvobozujícího odpuštění, a posunu vpřed. Budete moci dny začínat s úlevou a vyrovnaností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Forgive Touch Roll-On

Popis

doTERRA Forgive Touch obsahuje esenciální oleje ze stromů a bylin, které se nacházejí v patentované směsi esenciálních olejů Forgive, spolu s frakcionovaným kokosovým olejem pro jemné použití a snadné použití. DoTERRA Forgive Touch byla vyvinuta, aby vám pomohla objevit osvobozující akci odpuštění, zapomenutí a posunutí se dál. Bylinná, svěží a dřevitá vůně podporuje pocity spokojenosti a úlevy a vytváří cestu, jak se zbavit břemen a viny.

Použití

  • Dotkněte se svého srdce, aby vám pomohlo odpustit sobě i ostatním.
  • Aby vám pomohl odpustit a zapomenout, potřete si zápěstí touto směsí.
  • Mějte po celý den po ruce doTERRA Forgive Touch, abyste potlačili negativní emoce, které mohou vzniknout z nežádoucích situací.

Návod k použití

Aktuální použití: Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další preventivní opatření níže.

Hlavní výhody

  • Podporuje pocity spokojenosti, úlevy a trpělivosti
  • Působí proti negativním emocím hněvu a viny

Složení : Frakcionovaný kokosový olej, smrk, bergamot, jalovec, myrha, zerav obrovský, tymián, cyprišek nutkajský 

Aromatický popis : Bylinná, svěží, dřevitá

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Frakcionovaný kokosový olej, smrk, bergamot, jalovec, myrha, zerav obrovský, tymián, cyprišek nutkajský
Emoční označení: Směs odpuštění
Aromatický popis: bylinná, čerstvá, dřevitá
Emocionální rovnováha: zatížení -> osvobozený