DoTERRa PastTense Touch Roll-On (směs úlevy) 10 ml

Kód: 4287
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
739 Kč 610,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.8.2024
Položka byla vyprodána…

PastTense (směs úlevy) nabízí pohodlné a snadné uklidnění a vyrovnání emocí. Tato patentovaná směs chladí a uklidňuje, snižuje stres a úzkostné pocity. Uklidňující účinky oleje PastTense nejrychleji pocítíte při aplikaci na krk, ramena, spánky, čelo nebo za uši. PastTense v 10 ml lahvičce můžete mít pohodlně a diskrétně kdykoliv k dispozici v kanceláři, doma i na cestách. PastTense se obvykle používá k úlevě od bolesti hlavy, při migrénách a pomáhá nám uvolnit stres a emoční napětí, které může k bolesti hlavy přispívat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PastTense (směs úlevy) nabízí pohodlné a snadné uklidnění a vyrovnání emocí. Tato patentovaná směs chladí a uklidňuje, snižuje stres a úzkostné pocity. Uklidňující účinky oleje PastTense nejrychleji pocítíte při aplikaci na krk, ramena, spánky, čelo nebo za uši. PastTense v 10 ml lahvičce můžete mít pohodlně a diskrétně kdykoliv k dispozici v kanceláři, doma i na cestách. PastTense se obvykle používá k úlevě od bolesti hlavy, při migrénách a pomáhá nám uvolnit stres a emoční napětí, které může k bolesti hlavy přispívat.

HLAVNÍ VÝHODY

 • Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách
 • Přináší pocit stability, uvolnění a zklidnění emocí
 • Pomáhá zmírnit stres a úzkostné pocity
 • Uvolňuje ztuhlou šíji

EMOČNÍ PŮSOBENÍ

PastTense synergicky kombinuje silné relaxační vlastnosti obsažených éterických olejů a učí tělo relaxovat. Pomáhá uvolnit obavy, které v nás vyvolávají napětí a tělesnou bolest. PastTense může zmírnit silný stres, zklidnit trauma a přinést rovnováhu tělu i duši. Dodává potřebnou rovnováhu při přepracování, vyhoření nebo únavě. Jakmile uvolníme a pustíme fyzické a emoční nepohodlí, PastTense podpoří naše sebevědomí. PastTense nám připomíná, že vždy je dostatek důvodů k vděčnosti navzdory okolnostem.

 • Pomáhá při přetížení, námaze, přepracovanosti, nervozitě, vyhoření, ochromení, vyčerpanosti, nevyváženosti, napětí
 • Podporuje rovnováhu, klid, uvolnění, vděčnost

POUŽITÍ

 • Rychlé zklidnění emocí – naneste na krk, ramena nebo za uši – rychle uzemníte, zklidníte a srovnáte emoce
 • Zmírnění stresu – pokud se cítíme být ve stresu z nahromaděných úkolů a nedostatku času, přivoňte si k lahvičce a inhalujte příjemnou a uklidňující vůni
 • Zklidňující masáž – Po náročném a stresujícím dni vmasírujte PastTense do ramen, krku a zad pro pocit chlazení a klidnění.
 • Podpora před důležitým okamžikem – před testem, zkouškou, veřejnou prezentací naneste na spánky a zadní část krku, zmírníte úzkost a stres. Před významným setkáním nebo obchodní schůzkou naneste olej PastTense na plosky nohou. Olej se vstřebá a pomůže zmírnit stres
 • Zmírnění obav z cestování – cestování letadlem, autem nebo lodí může vyvolat úzkost nebo napětí. Před nebo během cestování naneste PastTense na zápěstí.
 • Podpora během velkých životních změn – když zažíváte velkou životní změnu, které vám způsobují stres a úzkost, naneste PastTense za uši, rychle omezíte nepříjemné pocity, které mohou změnu doprovázet

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Aromaterapie: Vdechujte přímo z lahvičku nebo rozptylujte v difuzéru, případně vložte kapky do dlaní, rozetřete je o sebe a přiložte k ústům a nosu a inhalujte vůni.
 • Lokální použití na pokožce: Naneste několika tahy na čelo, spánky, krk a ramena.

POVINNÉ UPOZORNĚNÍ

Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření. Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Hlavní složky: libavka, levandule, máta peprná, kadidlo, koriandr nať, rmen římský, majoránka, bazalka, rozmarýn
Emoční označení: směs úlevy
Aromatický popis: bohatá, hřejivá, pikantní
Emocionální rovnováha: napjatý -> uvolněný
Emoční působení: zklidnění emocí, zmírnění stresu a obav, podpora před důležitým okamžikem
Tělesné působení: bolesti hlavy, svalů, pocit napětí a tenze
Objem: 10 ml - Roll-on (kuličkový aplikátor)
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz