Motivate Touch Roll-On ( směs motivace )

Kód: 2639
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
631 Kč 521,49 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Když máte pocit, že jste ve svém životě začali nějakým způsobem stagnovat nebo vám chybí inspirace, tato směs doTERRA Motivate Touch je pro vás jako stvořená. Směs Motivate pomůže uvolnit naše kreativní síly a najít odvahu v tom pokračovat a zase tvořit. Ve směsi jsou obsažené esenciální oleje máty a citrusů, které inspirují smysly a pomáhají odstranit bloky a překážky, které stojí mezi námi a našim potenciálem a talenty. Tyto oleje se spojují a vytvářejí chemický profil s vysokým obsahem monoterpenů a monoterpenových alkoholů, které přinášejí povznášející a tonizující vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Směs Motivate Touch Roll-On

Popis

Svěží, mátová vůně podporuje pocity sebevědomí, odvahy a víry. Každý z nás má v životě neúspěchy, kvůli kterým o sobě pochybujeme nebo se cítíme pesimisticky. doTERRA Motivate Touch vám pomůže uvolnit vaše tvůrčí schopnosti a najít odvahu, která vychází z opětovné víry v sebe.

Použití

  • Vetřete směs do spánků a budete motivováni pocelý den.
  • Natřete na zápěstí ve dnech tvrdé práce.
  • Aplikujte na zadní část krku, než přednesete řeč, abyste vzbudili pocit důvěry.
  • Aplikujte na pulzní body před účastí na sportovních akcích nebo jiných soutěžích.

Návod k použití

Aktuální použití: Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další preventivní opatření níže.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo jste v péči lékaře, poraďte se s lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi. Chraňte před slunečním zářením a UV paprsky až 12 hodin po aplikaci. 

Hlavní výhody

  • Podporuje pocity důvěry, odvahy a víry
  • Působí proti negativním emocím pochybností, pesimismu a cynismu

Složení : Frakcionovaný kokosový olej, klementinka, máta peprná, rozmarýn, bazalka, výtažek z vanilkových semen, yuzu, meduňka, koriandr semínko

Aromatický popis : Čerstvá, čistá, mátová vůně

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Frakcionovaný kokosový olej, klementinka, máta peprná, rozmarýn, bazalka, výtažek z vanilkových semen, yuzu, meduňka, koriandr semínko
Emoční označení: směs motivace
Aromatický popis: čerstvá, čistá, jemná
Emocionální rovnováha: rezignovaný -> nabuzený