Motivate Touch Roll-On ( směs motivace )

Kód: 2639
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
631 Kč 521,49 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Když máte pocit, že jste ve svém životě začali nějakým způsobem stagnovat nebo vám chybí inspirace, tato směs doTERRA Motivate je pro vás jako stvořená. Motivate pomůže uvolnit naše kreativní síly a najít odvahu v tom pokračovat a zase tvořit. Ve směsi obsažené esenciální oleje máty a citrusů inspirují smysly a pomáhají odstranit bloky a překážky, které stojí mezi námi a našim potenciálem a talenty. Tyto oleje se spojují a vytvářejí chemický profil s vysokým obsahem monoterpenů a monoterpenových alkoholů, které přinášejí povznášející a tonizující vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato směs je užitečná v době únavy a ztráty odhodlání, když ztratíme energii a motivaci k dokončení důležitých životních úkolů. Směs Motivate může sloužit jako podpora při znovuobjevování a udržování naší touhy pomáhat a přispívat. Povzbuzuje nás, abychom se snažili přetransformovat své pocity chmurnosti, únavy nebo beznaděje a využili je k tvorbě, než abychom sklouzli do zoufalství. Tato směs nám pomáhá k činu a k jednání.

Hlavní výhody :

 • Podporuje pocity důvěry, odvahy a víry.
 • Dodává motivaci a chuť pokračovat.
 • Vytváří povznášející a osvěžující aroma.
 • Pomáhá poskytovat uklidňující účinek na emoce.

Emocionální působení :

 • Pomáhá při: únava, odrazení, stagnace, ponurost, chybějící motivace, neschopnost posouvat se dál
 • Podporuje: motivace, povzbuzení, naděje, energie, sebevědomí

Použití : 

 • Inhalujte přímo z lahvičky, abyste zůstali motivovaní.
 • Používejte na pokožku před sportovním výkonem nebo jinými soutěžemi.
 • Ráno naneste na plosky nohou, abyste podpořili pocity odvahy.
 • Před prezentací naneste na krk nebo límec košile, abyste si vštípili pocity sebedůvěry.

Návod k použití : 

 • Aromatické: Inhalujte vůni přímo z lahvičky.
 • Lokální použití: Naneste přímo na oblast žaludku, srdce, na zápěstí a nebo za uši.

 Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Bazalka, Frakcionovaný kokosový olej, Klementinka, Koriandr, Máta peprná, Meduňka, Rozmarýn, Vanilka, Yuzu
Emoční označení: směs motivace
Aromatický popis: čerstvá, čistá, jemná
Emocionální rovnováha: rezignovaný -> nabuzený