DoTERRA Vetiver (olej vnitřního propojení a vzestupu) 15ml

Kód: 2096
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 839 Kč 1 519,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Díky jedinečné exotické vůni je esenciální olej doTERRA Vetiver ideální pro masážní terapii a uklidňující rutinu před spaním. Vetiverový olej je velmi oblíbený pro svou bohatou, exotickou a komplexní vůni, hojně se využívá při výrobě parfémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vetiver, druh trávy, který je pěstován z mnoha důvodů. Na rozdíl od jiných trav roste kořenový systém Vetiveru dolů, takže je ideální jako prevence eroze a stabilizaci půdy. Olej vetiver má bohatou, exotickou a komplexní vůni, která se hojně používá v parfémech. Díky uklidňující a uzemňující vůni éterického oleje Vetiver je ideálním olejem pro použití při masážní terapii. Může se také natřít na chodidla před spaním, aby se připravil na klidný spánek.

Použití

  • Použijte olej Vetiver jako masážní olej.
  • Vychutnejte si teplou koupel s několika kapkami éterického oleje Vetiver pro hlubokou relaxaci.
  • V difuzéru smíchejte vetiverový olej s levandulí, serenity nebo balance esenciální olejem.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30 ml kapaliny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Uklidňující, uzemňující aroma
  • Přidává k relaxační masáži

Metoda sběru : vodní difúze

Část rostliny : kořen

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Emoční označení: olej vnitřního propojení a vzestupu
Emocionální rovnováha: nezakořeněný--> celistvý
Objem: 15 ml
Aromatický popis: Sladká, dřevitá, karamelová, kouřová
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz