EXPIRACE 9/2024 Primal Alchemy Buddha Gold (Reishi spórový olej), 30ml

Kód: 3347
Výprodej
Neohodnoceno
1 999 Kč –10 %
buddha gold
1 999 Kč –10 % 1 799 Kč 1 606,25 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 9/2024

Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Pránicky nabitý, přírodní olej z výtrusů Lesklokorky lesklé (Reishi - Ganoderma lucidum)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsou všechny produkty a doplňky stravy z Reishi na straně jedné (extrakty, prášky a tinktury z plodnic, podhoubí, kořenů apod.) a pak jsou koncentrované doplňky přímo ze spórů Reishi na straně druhé - obě tvoří zcela jinou dimenzi protože druhé zmíněné jsou mnohonásobně výkonější co se týče běžně deklarovaného funkčního efektu Reishi a hl. obsahu triterpenů. Existuje ještě koncentrovaný výtažek - olej z těchto spórů, což už je doslova tekuté zlato/elixír s takovou hustotou aktivních látek. Jen pro představu, k produkci pouze 1 kg výtrusů Reishi je potřeba 100 kg zralých plodnic Reishi a k výrobě pouhého 1 kg finálního 100% Reishi spórového oleje je zapotřebí více než 20 kg těchto výtrusů!

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Lesklokorka lesklá, Reishi, Ganoderma lucidum):

  • přirozená obranyschopnost,
  • normální funkce imunitního systému a oběhové soustavy,
  • normální hladina cholesterolu v krvi

Buddha Gold (Buddhovo zlato) je silný přírodní elixír spórového oleje extrahovaného z nejuznávanější tonické a adaptogenní houby světa - Duanwood Reishi. Di Tao (viz níže) sklízené z mystických hor Wuyi v Číně obsahuje Buddha Gold okolo 30% triterpenů! Jedná se o jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

Je potřeba více než 100 kg hub Duanwood Reishi, aby byla jejich síla následně alchymisticky extrahována, koncentrována a transcendována do jediné lahvičky tohoto zlatého zenového lektvaru. Výsledek je nejkoncetrovanější a nejúčinnější produkt ze všech funkčních hub a bylinných doplňků stravy na trhu. S více než 800 bioaktivními adaptogenními a nootropními složkami vyživuje dle starých mudrců tradičních taoistických lékařských tradic tento olej všechny „tři poklady“; Energie ’Qi, Jing & Shen’ v nás

Lesklokorka lesklá - Reishi (Ganoderma lucidum)

Se v přírodní medicíně používá tisíce let a je zdrojem energie Qi (Chi) - vitální životní síly a je dnes známá hlavně jako "uklidňující houba" díky subjektivnímu pocitu zenu spojenému s její konzumací. Při bližším pohledu na bioaktivní sloučeniny v houbě Reishi se nejvyšší koncentrace účinných triterpenů nenacházejí v plodnici houby, která se běžně používá pro většinu extrakcí. Nacházejí se totiž v "semenech"- výtrusech houby Reishi, a především pak v oleji, který tyto spóry ve velmi malém množství obsahují. Spóry (výtrusy) Reishi jsou reprodukční buňky houby vyvržené z klobouku G. lucidum po dozrání plodnic.

  • BEZ mycelia, škrobů, dextrinů, extrakčních rozpouštědel, GMO, balastu či stop mléčných složek a lepku.
  • Tento olej je důkladně testován na těžké kovy, pesticidy a další kontaminanty.
  • Vhodné při extrémním vnitřním i vnějším stresu.
  • Vhodné pro osoby zaměřené na psychickou pohodu, nervovou soustavu a spánek.
  • Vhodné pro osoby zaměřené na vitalitu, imunitu, regeneraci a dlouhověkost.
  • Vhodné pro osoby zaměřené na kardiovaskulární systém, normální tlak, ledviny a srdce.

LEGENDA O HOUBĚ NESMRTELNOSTI

Reishi, známá po celé své domovině starověké Asie jako „houba nesmrtelnosti“ a vysoce uznávaná taoistickými mistry, byla původně držena výhradně v královské hodnosti pro urozené, připravována a nabízena pouze císaři a jeho šlechticům. První záznam o Reishi byl uveden ve sbírce přepsaných spisů z ústního tradování Shennonga, mýtického boha-krále starověké čínské medicíny a zemědělství s názvem „The Shennong Ben Tao Jing“, která se objevila kolem roku 200 n. l., a uváděla že „dlouhodobou konzumací houby Reishi se odlehčí tělo a zabrání stárnutí, prodlouží život a získá nesmrtelnost“ 

ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ REISHI NA PLANETĚ

Naše "Di Tao získávaná" Wuyi horská prvotřídní Reishi se organicky pěstuje na velkých kmenech Duanwood zakopaných v divoké lesní půdě kde absorbuje posvátnou energii mystických hor Wuyi v severní provincii Fujian v Číně na místě propojeným s magií legendárního taoistického mudrce Peng Zua. Odlehlé lesy nedotčené industrializovanou Čínou se svou slabě kyselou půdou, vytváří dokonalé podmínky pro pěstování Reishi nejvyšší světové kvality a čistoty.

Na pěstování Reishi dohlíží současná generace rodinné dynastie pěstující reishi již 300 let a stále provádějící stejné zemědělské praktiky jako jejich předci před nimi, s respektem a v souladu s moudrostí tradičního čínského bylinkářství. Konečný produkt jejich práce zachycuje a uchovává cenné polysacharidy, beta-glukany a triterpeny, jež jsou společně ctěny pro četné adaptogenní a imunitní vlastnosti Wuyi horské Reishi.

VYTVOŘENÍ NEJSILNĚJŠÍHO REISHI DOPLŇKU STRAVY

Je známo, že spóry Reishi -  jež obalují plodnici bohatým hnědým práškem - obsahují surovou reprodukční esenci houby a jsou nejkoncentrovanějším zdrojem nutriční síly Reishi. Tyto spóry však musí být nejprve mechanicky odblokovány, aby byly biologicky dostupné pro lidské tělo. K vytvoření 1 kg spór z Reishi je zapotřebí 100 kg plodnic Reishi a k vytvoření pouhého 1 kg oleje ze spór Reishi je zapotřebí 20+ kg těchto spór, což dokazuje, jak nesmírně je tento produkt koncentrovaný.

Poté, co byly spóry shromážděny z plodnic, procházejí nejmodernějším nízkoteplotním extrakčním procesem využívajícím superkritickou CO2 technologii, jež umožňuje bezpečné zachycení vzácných na vodu a teplo citlivých Reishi sloučenin rozpustných v tucích a jejich koncentraci do jednoho z nejúčinnějších bylinných přípravků na planetě - vzácného oleje s až 30 % obsahem triterpenů a více než 80x koncentrovanějšího než ostatní výtažky a produkty z Reishi na trhu.

A co obsah nestabilních polynenasycených mastných kyselin (PUFA)?

Olej ze spór Reishi je většinově tvořen mononenasycenou omega-9 kyselinou olejovou (50+ %) a cca 15 % omega-6 pufa, je navíc konzumován v tak malinkém množství (půl ml až pár ml), že pro-zánětlivý efekt lipidové peroxidace či glykace je zcela zanedbatelný. Spotřeba nenasycených tuků by také měla vždy být hodnocena a kontrolována v kontextu celkového příjmu tuků: tzn. nasycené vs. nenasycené za den. Pokud tedy konzumujete dostatek stabilních tuků a dáte si denně jednu porci Reishi spórového oleje, nic negativního v souvislosti s povahou stopového množství pufa se nestane. U podobných nosičů natolik silných a aktivních látek jako je Reishi spórový olej, olej z chiméry Podivné, Emu olej apod., je tato problematika vždy stejná - benefity vždy dalekosáhle převažují potenciální rizika peroxidace stopových pufa. Podobným příkladem je např. vysoce kvalitní čerstvý surový olej z tresčích jater Rosita, jež je rovněž zdrojem nestabilních pufa a potenciálně toxického vit. A, avšak také přírodní formy Vit. D3, quinonů a mnoha dalších látek, které byly pro některé národy na Severu historicky zcela klíčové pro přežití a vitalitu vzhledem k místnímu podnebí a celoročnímu minimálnímu průchodu UVB záření. Aktivní látky, zejména triterpeny v 1ml Reishi spórového oleje jsou svým efektem významné, pro-zánětlivá reakce stopového množství pufa nikoli. Průměrně lidé přijímají v moderní západní stravě desítky gramů nestabilních pufa tuků na denní bázi a zejména o ty je třeba se postarat a eliminovat je z jídelníčku.

DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ

POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM
V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ
V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu. Prana Charged™ - přidaná hodnota produktů Primal Alchemy

CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ NALADĚNÍ

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

Doplněk stravy. Buddha Gold je silný elixír spórového oleje extrahovaného z nejuznávanější tonické houby světa - Duanwood Reishi. Di Tao získávaná z mystických hor Wuyi v Číně obsahuje až 29 % triterpenů.
Jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 
 
SLOŽENÍ: 100% Duanwood Reishi (Ganoderma Lucidum) Spórový olej* (superkoncentrovaná CO2 extrakce)
*Di Tao získávání (původní oblast vzniku)
Obsah: 30ml (60 dávek)
Doporučené dávkování: Vezměte 1 pipetu (500 mg) 2x denně. Pro optimální výsledky vezměte vždy na lačný žaludek pod jazyk a před polknutím podržte 60 sekund.
Země původu: Wuyi hory, Čína.
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz