Primal Alchemy Eternal Empress (nano prášek z perel), 100g

Kód: 3825
Neohodnoceno
999 Kč 891,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Eternal Empress je v překladu "Věčná císařovna". Hluboce vyživující a uklidňující elixír krásy a ducha, který je odnepaměti oceňovaný orientálními králi a starověkými taoistickými mudrci. Dle starých legend napomáhá osvětlit jejich vnitřní i vnější záři - auru. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro nebeské jedince, zaměřené na mladistvost a krásu aury/záře jejich fyzického, duševního i mentálního bytí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

∞ DI TAO ZDROJ ∞ UDRŽITELNĚ SKLIZENÉ ∞ ORGANICKÉ ∞ KETO ∞ PALEO ∞ BEZ GMO ∞ BEZ MLÉČNÝCH SLOŽEK ∞ BEZ LEPKU ∞ BEZ SÓJE

Zapomoci té nejmodernější technologie je tento produkt MIKRONIZOVÁN až na nano-velikost částic pro ultra-vysokou vstřebatelnost živin unikátního složení sladkovodních jezerních perel. Jediný nano-perlový prášek na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

 bublina a nařízení

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

perly4

100 % Jezerní nano perlový prášek 

Západní mysl zná perly jen jako estetickou výzdobu nebo na použití šperků, ve skutečnosti jsou perly známé dle TČM jako tonikum "Shenu a krásy" dle TČM. Historie používání sahá tisíce let i km napříč celou Zemí.

Je známo, že perly obsahují široké spektrum živin, jako jsou esenciální aminokyseliny, hořčík, křemík, zinek, a jsou vzácným zdrojem velmi biologicky dostupného vápníku. Perly používali naši starověcí předkové z různých důvodů napříč věky - od Mayů a védských kultur, kteří  je používali k výrobě lektvarů lásky, až po egyptskou královnu Kleopatru a četné čínské císařovny, jako je např. Ci Xi a Wu Zeitan, které je používaly při svém hledání věčného mládí a krásy.

Perla obsahuje jedinečné molekulární sloučeniny, např. conchiolin, díky kterému se leskne a perleť, u kterých bylo prokázáno mnoho vlastností, jež zde však nemůžeme uvádět. Tyto složky mj. souvisí s buněčnou hydratací, což je vhodné pro jedince zaměřené na pokožku, vlasy, nehty a oči. Kromě historické provázanosti s péčí o vnější krásu a vnější auru/zář jsou perly předním tonikem Shen v TČM a věří se, že jsou jednou z nejvyšších "bylin" pro kultivování hlubšího smyslu pro sebeuvědomění. 

Perly pochází z Di Tao a je udržitelně sklizena ze Zhuji - „Perlového města“ v provincii Zhejiang v Číně - známého jezera pro rozmnožování perel. Perly jsou sbírány ze 100% čisté sladké vody, přísně testovány na kontaminanty a poté podstupují pokročilý proces mikronizace, mletí nazývané „levigace“, aby se vytvořil dokonalý prášek o nano velikosti částic, který je velmi biologicky dostupný.

Perlové produkty lze mimo EU najít i za levnější ceny, čímž sice nezískáváte méně kvalitní perly, avšak dostáváte méně biologicky dostupné perly (kvůli zpracování) a ačkoli z toho budete mít stále užitek, nikdy nezažijete tu skutečnou sílu perel. Technologický pokrok v procesu zpracování totiž umožnil, že je nyní k dispozici v nano velikosti ultra jemného prášku s nejlepší využitelností.

perly5

DI TAO získávání - pouze řízení se přírodním zákonem

Na výrobu tohoto doplňku stravy z perel se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

Uctívání moudrosti předků

DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Bere se v úvahu voda, která byliny napájí, půda, která je živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily jejich léčivé vlastnosti.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.

achilles 11 

Pránicky nabité - co to je ? 

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

achilles 12

Produkty Primal Alchemy jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života. 

Bez alergenů: Arašídy, Arašídový olej, Stromové ořechy, Sezamová semínka, Mléko a deriváty, Vejce, Ryba, měkkýši, Sója, Pšeničný lepek, Siřičitany, Bez jakéhokoli GMO

Doplněk stravy. Hluboce vyživující elixír krásy a ducha z jezerních perel. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro jedince, zaměřené na mladistvost a krásu aury/záře jejich fyzického, duševního i mentálního bytí. Pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 
Složení v 1g (1 dávce): Sladkovodní nano perlový prášek* 1000mg
*označuje přísadu pocházející z Di Tao a udržitelně sklizenou 
Doporučené dávkování: Může být konzumován vnitřně buď smícháním 1 g (1/3 lžičky) prášku do filtrované vody/oblíbeného nápoje dle výběru nebo použit externě aplikací jako pleťová maska. 

Vždy k němu doporučujeme pro synergii užívat vitamíny D3 a hl. K2. Velmi tento produkt doporučujeme osobám zaměřené na obratnost, mobilitu, lepší držení těla a postavení kloubů, sílu šlach - před tréninkem.

Země původu: Čína (perlové město Zhuji)
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824

Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.

Česká etiketa produktu (registrováno jako doplněk stravy u MZE a na České Potravinářské Inspekci od 12/2022):

 perly etiketa

Nejlepší skladovací technologie - fialové sklo 

Jako přirozená bariéra - speciální fialové sklo působí jako přirozená bariéra pro energii uloženou v samotném produktu a udržuje ji uvnitř. Tím se prodlouží přirozená kvalita produktu. Ve vědeckých testech má fialové sklo MIRON ve srovnání s jinými skleněnými, plastovými nebo hliníkovými obaly až čtyřikrát lepší skladovací kvalitu. A to bez použití konzervantů a aditiv. Delší životnost a možnost opětovného použití a recyklace.

miron4fialová minulost

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní výživa
Forma: prášek
Doporučené denní dávkování: 1 g
Typ: doplněk stravy, komplex látek
Velikost balení: 100 g
Počet dávek v balení: 100
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz