Primal Alchemy Titan Blood (tekutý himalájský shilajit), různé velikosti

Kód: 3831/100 3831/50 Zvolte variantu
Neohodnoceno
4 999 Kč 2 699 Kč od 2 699 Kč 4 463,39 Kč bez DPH 2 409,82 Kč bez DPH od 2 409,82 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
21.6.2024 23.4.2024 Zvolte variantu

Ayurvédsky čištěný, pránicky nabitý, přírodní tekutý shilajit z Himalájí ve formě koncentrovaného revitalizujícího elixíru s horským medem a silou meruňkových jader. Doplněk stravy Titan Blood (Krev Titánů) je revitalizující a omlazující elixír ducha. 

Doplněk stravy. Silná, čištěná pryskyřice bohatá na vzácné minerály v tekuté koncentrované formě a fúzi ze surovým horským medem a sladkým meruňkovým olejem. Divoká sklizeň přímo z himalájských hor. Jediný produkt tohoto typu na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Suroviny pocházejí z Di Tao získávání a jsou udržitelně divoce sklizené z posvátných himálajských hor v údolí Hunza (Gilgit Baltistan). O těchto horách se traduje mýtus, že v sobě skrývají starověké fosilizované pozůstatky titánů, kteří vládli zemi během posledního zlatého věku.

Vedle Immortal Shilajitu doplňku stravy, který můžete zakoupit i zde na e-shopu, jde o jediný shilajit na světě této čistoty, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém skle miron.

∞ DI TAO ZDROJ ∞ DIVOCE SKLIZENÉ ∞ ORGANICKÉ ∞ PALEO ∞ BEZ GMO ∞ BEZ MLÉČNÝCH SLOŽEK ∞ BEZ LEPKU ∞ BEZ SÓJE ∞

titan3

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

 bublina a nařízení

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice):

 • Podporuje - normální stav kostí a kloubů,
 • omlazení,
 • imunitní systém jako silný antioxidant,
 • normální trávení,
 • menstruační komfort,
 • duševní a poznávací činnost,
 • normální funkce reprodukčního systému,
 • normální funkce močové soustavy,
 • kontrolu tělesné hmotnosti,
 • metabolismus sacharidů a lipidů.

Bohužel vlastnosti panenského meruňkového oleje ani horského medu nemůžeme uvést a doporučuji dohledat si je v jiných zdrojích. Důvod použití tohoto doplňku stravy v synergii s touto kombinací pak velmi rychle pochopíte.

Shilajit je ve stručnosti vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Můžete jí znát pod názvem "velehorská krev planety země" nebo její doslovný popis „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici je shilajit označen jako „ničitel slabosti“. Dále je produkt shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni. 

 • Ve shilajitu je obsaženo 80+ stopových minerálů ve své iontové formě s kyselinou fulvovou pro maximální biologickou dostupnost.
 • Nejuctívanější rasayana/omlazovač v ajurvédské medicíně, jako nejsilnější adaptogenní "anti-aging" tonikum.
 • Vhodné při extrémním vnitřním i vnějším stresu.
 • Nejsilnější afrodiziakum přírody - pro sexuální energii, libido a tonizaci pohlavních orgánů.
 • Přírodní "Testosterone booster".
 • Ze všech historicky zkoumaných účinných látek označen jako #1 v ajurvédské medicíně.
 • Absolutní čistota bez jakýchkoli umělých aditiv 

titan4

titan5

Skryté tajemství z Himalájských hor a historie produktu

Shilajit je 100% přírodní látka připomínající organický thér/dehet a je stvořená z pozůstatků stlačených hvozdů (vč. fauny) indického kontinentu, které se srazily do Asie před více než 50 miliony let a spolu se skalní masou hor se v průběhu času transformovaly na živiny a minerály bohatou biomasu, která v letních měsících vyvěrá z horské skály. Naleziště pravého shilajitu mají vždy společné dlouhodobé a intenzivní vystavení slunečnímu záření a velmi vysoké nadmořské výšky sběru. 

Shilajit byl po mnoho staletí přísně střeženým tajemstvím himalájských jogínů a védských mudrců. Čínský starověký lékař Čchiou se o shilajitu zmiňuje v "Knize o obtížných problémech" a v Tibetu byl shilajit nazván "králem léčiv". Traduje se, že vědomosti o lékařském použití shilajitu se uchovávaly v tajnosti a předávaly se výhradně ústně z otce na syna. Až nakonec v 1. polovině 18. století byly vydány ve velkém čínském devadesátisvazkovém díle všechny dosavadní poznatky o použití shilajitu. Ve výzkumu jeho vlastností celkově nejvíce pokročila Čína, USA, Indie, bývalý SSSR a Irán.

Z historických pramenů se nachází nejvzácnější a nejsilnější shilajit ve vysoko-himalájské oblasti pohraničí Pákistánu, Indie, Tibetu a Nepálu. Dále vyvěrá z horninových vrstev po celém světě od zmíněných Himalájí a pohoří Hindukush přes pohoří Ural, Ruský Altai, skalisté hory Severní Ameriky, horské oblasti severní Evropy a mimo jiné dokonce na Antarktidě.

Nejlepší shilajit na planetě

Shilajit lze nalézt ve více horských pásmech po celé planetě, ale ne všechny mají stejnou čistotu a množství důležitých elementů. Dnešní trh je přehlcen značkami nabízejících Shilajit různého zpracování, ceny a kvality, ze všech regionů; od nejčastějšího a nejlevnějšího shilajitu pohoří Altaj na Sibiři po „Malé Himaláje“ přes východní Asii a dokonce až k nebesům dotýkajícím se „Velkým Himalájím“, odkud pochází právě tento Immortal Shilajit. Čistota a účinnost shilajitu závisí do značné míry na zdrojové oblasti, geografii, nadmořské výšce a technikách čištění. 

Nadřazená kvalita shilajitu pochází z hor Gilgit Baltistan, Pákistán; z místa známého jako „střecha světa“ a domova velkého procenta nejvyšších vrcholů hor na planetě. Immortal Shilajit je tzv. "Di Tao" získáván a je udržitelný, divoký, ručně sklizený mezi 16 000 a 18 000 stopami z majestátných himálajských hor v údolí Hunza. Toto místo je dle mytologie posvátné a zároveň uznávané jako „modrá zóna“ (zaznamenána mnohem vyšší věková hranice dožití místních obyvatel, než je celosvětový průměr). Toto místo je nejvhodnějším zdrojem a nejvyšší úrovně právě díky svým výjimečným geografickým rysům a jedinečné skalní mineralogii. Prostředí je zde nedotčené a bez znečišťujících látek, hnojiv či chemikálií.

titan6 

Tradice a kouzlo údolí Hunza

Okamžitě po sklizni se surové shilajitské pláty rozpustí v čerstvé ledovcové pramenité vodě údolí Hunza. Tato speciální voda se proslavila v rámci výzkumu dlouhověkosti díky práci doktora Patricka Flanagana a doktora Henriho Coandy. Oba doktoři analyzovali jedinečné vlastnosti této čarovné vody prokázáním extrémně vysokého obsahu minerálních koloidů a negativně nabitých vodíkových iontů ve srovnání se všemi ostatními zdroji vody na planetě. Na základě této analýzy je přimělo věřit, podepsat a sdílet teorii, že každodenní konzumace právě této unikátní pramenité vody a Shilajitu klíčově přispěla k neobvyklému prodloužení života i zdraví místního obyvatelstva obývajícího údolí.

To nejdůležitější v produkci a hlavním kroku k výsledné surovině tohoto doplňku stravy je však následné několikastupňové a důmyslné čištění této směsi tradičními ayurvédskými technikami, filtrace a pomalý proces sušení:

 • napařování čerstvou pramenitou vodou pro šetrnou dekontaminaci Shilajitu od jakýchkoli možných nežádoucích půdních bakterií či spór
 • dále použití semen organické moringy k dočištění Shilajitu od všech možných nežádoucích těžkých kovů. Ačkoli má Shilajit v těchto výškách a relativně nedotčených lokalitách minimální šanci významněji obsahovat těžké kovy nebo jiné podoby znečištění. Navíc existuje teorie o sekundární toxicitě kvůli čemuž se zkrátka u nejkvalitnějšího shilajitu provádí dvojité bezpečnostní kroky a analýzy. Semena moringy podle mezinárodního vědeckého výzkumu dokáží odstranit těžké kovy z kapaliny, aniž by změnili její přirozenou chuť a vlastnosti. Tato metoda se používá v Indii k čištění pitné vody v městských vodárnách.
 • Po důkladné dekontaminaci a vyčištění se Shilajit oddělí od pramenité vody a pročistí filtrací, což je několikrát se opakující proces. Používá více filtrů. Naprostá většina Shilajitu na trhu není čištěna ani filtrována správně. Někteří výrobci a jejich marketing dokonce prezentují jako výhodu produktu (nefiltrovaný) - výsledkem je pouze potenciálně toxický, kontaminovaný produkt pochybné kvality, produkovaný v rychlosti. Kvalitu základního čištění Shilajitu si můžete sami ověřit a to jednoduše - vložte velmi malé množství mezi přední zuby a stiskněte. Pokud tento Shilajit není řádně vyčištěn, ucítíte určitou zrnitost. Dobře filtrovaný Shilajit je velmi jemný a má neuvěřitelně silnou vůni i chuť.
 • Následně se shilajit dlouho suší na slunci po dobu 3-4 týdnů při teplotě 40°C, aby se zachovala jeho nejvyšší kvalita. Je důležité poznamenat, že téměř 99% produktů Shilajit na trhu je v této fázi vařeno. Vaření však značně snižuje jeho kvalitu. Vystavení tak vysoké teplotě degraduje jeho obsah. Pro shilajit je vaření velmi nepřirozené, protože pochází z chladných horských oblastí.

Hlavní části jeho složení, pigmenty a obsažené minerály

 • Huminové kyseliny (hnědočerné): jsou základní sloučeniny půd na bázi uhlíku. Bezpopelné huminové kyseliny a humáty jsou hlavními aktivními složkami Shilajitu. Je známo, že anti-virové huminové kyseliny částečně neutralizují oxid grafenu ve vodním prostředí. ( https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30173026/ )
 • Kyselina Fulvová (hnědočerná): Jedná se o lehčí formu huminové kyseliny obsahující více kyslíku. Fulvová kyselina je „transportní molekula“, která pomáhá přenášet živiny do buněk a pryč z buněk. Kyselina fulvová je výborná při detoxikaci. Vzniká, když mikroby rozkládají organickou hmotu. Ve své podstatě technicky není ani kyselinou, ani minerálem, ale složitou sloučeninou, která má poměrně jedinečnou schopnost přitahovat a zadržovat negativní i kladné ionty. 
 • Dibenzo-alfa pyrony a bifenylkarboxyláty (hnědé): Podílejí se na energetickém metabolismu v buňce prostřednictvím epigenetické signalizace (na buněčné membráně). Předpokládá se, že tyto sloučeniny působí synergicky s konopím a vyrovnávají účinky konopí a jeho aktivních složek.
 • Fenolové kyseliny (bezbarvé nebo světle žluté): Tyto základní stavební kameny flavonoidů jsou vlastně koenzymy, protože zvyšují vstřebávání živin, jako je vitamín C.
 • Chinony obsahující železo (žlutá až červená): Tyto sloučeniny mohou působit jako super antioxidanty.
 • Důležité bezbarvé sloučeniny v Shilajitu jsou Fosfolipidy a Triterpeny (ceněné hořké sloučeniny, které se často vyskytují v medicinálních houbách).
 • Shilajit obsahuje 84 minerálů.

titan7

Shrnutí složení shilajitu je kyselina fulvová, huminové kyseliny, kyselina listová; Dibenzo-alfa pyrony; Fosfolipidy, triterpeny a fenolové kyseliny; Železo; Zinek; Hořčík; Cesium; Baryum; Fosfor; Měď; Nikl; Draslík; Mangan; Křemík; Stříbro; Sodík; Síra; Jód; Stroncium; Rubidium; Chrom; Antimon; Vanadium; Molybden a desítky dalších prvků, Karotenoidy retinol, terpenoidy; Vitamíny skupiny B (1,2,3,6,12), C, E; Polyfenolové komplexy; Albuminoidy; Bioflavonoidy; Kyselina hippurová a šťavelová; Melanoidin; Kyselina benzoová; Kyselina tříslová; Glykosidy a další látky.

Použití dle Ayurvédy

 • 1 dávku doplňku stravy Titan Blood rozpusťte v teplé či vlažné pitné filtrované vodě (bez chloru) a vypijte na prázdný žaludek (min. 30 minutový odstup od jídel). Pokud chcete ještě zvýšit energetickou hladinu elixíru, doporučuje se přidat jednu další čajovou lžičku medu.
 • Terapeuticky se doporučuje také jeden stroužek česneku s medem rozdrcený na malé kousky zapít tekutinou s Shilajitem.
 • Himalájský Shilajit lze používat také s čajem během dne, pokud si ho chcete osladit, tak použijte pouze med.
 • Shilajit lze dle ayurvédy také užívat s teplým mlékem a medem hodinu před spaním.
 • Pokud vám nesedne aroma a chuť, pak ayurvéda doporučuje schovat jej do lžíce rýže nebo jakéhokoli jídla a normálně zajíst + vypít sklenici vody.
 • Užívejte před jakoukoli náročnou fyzickou/mentální aktivitou anebo po ní, či hned ráno před snídaní.

Vždy po třech týdnech až měsíci nepřerušovaného užívání se shilajit doporučuje alespoň na týden vysadit.

Nejlepší efekt má shilajit nalačno a s co nejdelším odstupem od posledního jídla (po půstu).

Di Tao získávání 

Řízení se přírodním zákonem
V Primal Alchemy se klade opravdu velký důraz na lokální a sezónní stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách.

Pocta moudrosti předků
DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Protože právě díky optimální původnímu prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem. 

achilles 11Filozofií tohoto tradičního konceptu je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Berou se v úvahu faktory, jako je voda (která bylinu napájí), půda (dává živiny), hmyz a mikroorganismy (žijí symbioticky), a také způsob pěstování a konečné úpravy zpracování pro spotřebitele.

Prana Charged™ - co to znamená Pránicky nabité

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze energie životní síly(jako Čchi, Mana a Prána).

Traduje se, že mnoho věků byla energie studována, jak její podstata tak i manipulace s ní, a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. 

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Společnost Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ naladění 

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha společnosti Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

achilles 12

Složení : 100% čištěná himálajská pryskyřice Shilajit*, surový horský med*, sladký meruňkový olej*
*Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoká sklizeň
Obsah: 50ml nebo 100ml - dle varianty produktu
Doporučené dávkování: Vezměte 1x pipetu (500 mg) 2x denně. Vmíchejte do filtrované vody nebo oblíbeného nápoje dle výběru. Pro dosažení optimálních výsledků užívejte nalačno. Změřte svou toleranci na látku nejdříve 1 pipetou denně a poté příslušně individuálně zvyšte dávku dle potřeby. Užívejte před jakoukoli náročnou fyzickou/mentální aktivitou anebo po ní. 
Země původu: Himalájské údolí Hunza v Gilgit Baltistan, Pákistán.
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní výživa
Forma: tekutá
Typ: adaptogen, antioxidant, doplněk stravy
Doporučené denní dávkování: 1 pipeta 2x denně
Velikost balení: 50 ml nebo 100 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz